امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین خبرها از وضعیت قائدی
خبرگزاری تسنیم: امید قائدی درباره آخرین وضعیت مهدی قائدی، اظهار داشت: تنها جایی که در بدن مهدی صدمه دیده، کبد اوست و کبد هم یکی از نقاط حساس بدن است. پس از اینکه عمل جراحی مهدی با موفقیت و خوب انجام شد، هوشیاری کامل خود را به‌دست آورده، اما دستگاه به او نصب کردند که مبادا خودش را تکان بدهد. این دستگاه‌ها را به او نصب کردند که اگر یک لحظه بخواهد تکان بخورد، دستگاه او را کنترل کند تا مشکل از این حادتر نشود، اما هوشیاری مهدی الان خوب و کامل است.

وی افزود: اگر خدایی نکرده مهدی اعضای بدنش را تکان بدهد، امکان این وجود دارد که بخیه‌های او پاره شود. از صبح امروز بحث طحال را مطرح کردند که شایعه است، اعضای بدن مهدی کاملاً سالم هستند.

عموی مهدی قائدی، بازیکن تیم استقلال در خصوص حضور پدر و مادر او در بوشهر، گفت: برادرم (پدر مهدی قائدی) پنجشنبه در بوشهر بود که اگر خدا بخواهد او را از خدمت سربازی معاف کند و پس از آن به شیراز رفت. آقای پندار توفیقی و مادر مهدی قائدی که تهران بود فکر می‌کنم تا یک ساعت دیگر به بوشهر برسند. ساعت 18:30 بود که با آقای توفیقی صحبت می‌کردم، او گفت که مهدی مثل پسر خودم است و همان‌طور که پیش شما عزیز بوده، پیش من هم عزیز است.

قائدی با اشاره به تلاش باشگاه استقلال برای انتقال این بازیکن به تهران، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مشکل از ناحیه کبد است، نمی‌شود خیلی او را تکان داد. پزشکان گفتند چون جای حساس است روز به روز و ساعت به ساعت باید جلو برویم، نمی‌شود مهدی از بوشهر تکان بخورد. شاید در روزهای آینده امکان انتقال او وجود داشته باشد، اما الان نه.

وی در پایان یادآور شد: از همه مردم ایران و هواداران استقلال که پیگیر وضعیت برادر زاده‌ام بودند، تشکر می‌کنم. از مردم هم می‌خواهم که برای او دعا کنند.
پاسخ
سپاس شده توسط: