امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 93
18 مرداد ماه 93

مشاور عالی سازمان سنجش از افرادی که مجاز به انتخاب رشته شده‌اند خواست انتخاب رشته را به روزهای پایانی مهلت انتخاب رشته موکول نکنند.

باشگاه خبرنگاران جوان: مشاور عالی سازمان سنجش از افرادی که مجاز به انتخاب رشته شده‌اند خواست انتخاب رشته را به روزهای پایانی مهلت انتخاب رشته موکول نکنند.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفتگویی گفت: بطوری که می‌دانید نتیجه اول آزمون سراسری سال 93 بصورت کارنامه تنظیم و کارنامه کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون در ساعت 22:30 روز شنبه 11 مرداد 93 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت، هریک از داوطلبان شرکت کننده در آزمون ضرورت داشته از ساعت 22:30 روز شنبه 11 مرداد 93 با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور و وارد شدن به بخش مشاهده کارنامه نتایج اولیه آزمون، نسبت به مشاهده کارنامه خود و پرینت از آن اقدام نمایند.

وی افزود: ساعت 8 صبح امروز شنبه 18 مرداد تعداد 852324 داوطلب نسبت به دریافت پرینت کارنامه نتیجه اولیه آزمون خود اقدام نموده‌اند و تعداد 41.149 نفر از آنان انتخاب رشته نیز کرده‌اند.

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده به کلیه داوطلبانی که تاکنون برای دریافت کارنامه اقدام ننموده‌اند، اکیدا توصیه می شود که پس از دریافت پرینت کارنامه از سایت سازمان با مطالعه دفترچه راهنما به انتخاب رشته‌های تحصیلی و همچنین ضوابط مندرج در نشریه‌های تحصیلی و همچنین ضوابط مندرج در نشریه‌های پیک سنجش روزهای دوشنبه 16،23 و 30 تیر ماه 93 و همچنین 6و13 مرداد ماه سال 93 و ویژه نامه انتخاب رشته و نرم افزار انتخاب رشته که هم اکنون بر روی سایت سازمان قرار دارد نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های مورد علاقه خود اقدام و حداکثر تا پایان روز چهارشنبه 22 مرداد 93 به سایت سازمان مراجعه و نسبت به کد رشته محل‌های انتخابی به ترتیب اولویت علاقه، در فرم انتخاب رشته اینترنتی، اقدام نمایند.
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
سپاس شده توسط:
من نمیخوام انتخاب رشته کنم
میخوام خریت کنم و بمونم برا دو رقمی یا تک رقمی شدنzaps
ولی با این حال همه پزشکی و دندون پزشکی و دارو سازی و فیزیوتراپی هارو لیست کردم تا بشه 100 تا انتخاب
هنوز 50 تا خالی دارمasna
کسی خواست بهش قرض بدم:-2-42-:

اوه کو تا 22 مرداد..
والا:-2-42-:
سپاس شده توسط: