امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آزاده نامداری ازدواج كرد
Rainbow 

94/7/7

برترین ها: احسان كرمي مجري راديو و تلويزيون با گذاشتن پستي در صفحه اينستاگرامش از ازدواج آزاده نامداري مجري تلويزيون خبر داد.

او در اين پست نوشت: "تبريك به خواهر محترمم سركار خانم نامداري براي آغاز فصلي تازه در زندگي. انشاالله كه زندگيتون با دوام و عزت و آرامش زير سايه مهر خداوند ادامه پيدا كنه و آينده اي روشن پيش روي شما و همسرتون باشه.

پي نوشت. همسر ايشون از هنرمندان نيستن . لطفا پرس و جو نفرماييد."

[عکس: 653465_182.jpg]
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
فحاشی به آزاده نامداری پس از خبر ازدواجش

برترین ها: آزاده نامداری با انتشار عکس زیر در صفحه شخصی اش به فحاشی برخی کاربران در فضای مجازی به وی درباره خبر ازدواجش واکنش نشان داد.

آزاده نامداری نوشت: «...سلام

ازدیشب تاالان تو شوکم،،،توقع اینکه ایییین همه آدم وارد جزیی ترین حریم خصوصی من بشن رو نداشتم..مث همیشه انگار برداشتام اشتباه بود،واین بارم متاسفانه میدونم جریانی آزار دادن منو مدیریت میکنه،که دیگه مهم نیست،،اصلم همیشه این بوده که با هوادارام صادق باشم..میخواستم بعد این فاجعه ی تلخ عربستان وهمین طور ایام محرم وصفر حتما اینو بگم،که گویا نمیشه صبرکرد، من درمهرماه هزارسیصد ونود وچهار ازدواج کردم،،این خیلی شخصیه،اما بااتفاقات دیشب مجبورم الان اعلام کنم.

پ.ن.براتون آرزوی خوشبختی میکنم

پ.ن.برام آرزوی خوشبختی کنید لطفا»
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
آخه ازدواج یکی به دیگران چه مربوطه؟؟
HuhAngry
انشالله که هم زوجهای تازه ازدواج
کرده خوشبخت بشن!!
xcvk
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
عمدا عمومیش میکنن و شلوغش میکنن
بعدش تا کسی حرف میزنه ناراحت هم میشن
مشکل از خودشونه
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط:
اینا همچنان در مجادله و ستیز باهم دارن همینطور میرن جلو ...دست بردار هم نیستن
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط: