امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آزيتا حاجيان باز هم مادر دخترش شد
13 مردا ماه 93

آزيتا حاجيان: در حال حاضر جلوي دوربين سريال «کيميا» ساخته جواد افشار هستم.

بانی فیلم: آزيتا حاجيان بازيگر تئاتر، سينما و تلويزيون درباره کارهاي جديدش گفت: در حال حاضر جلوي دوربين سريال «کيميا» ساخته جواد افشار هستم. در «کيميا» نقش مادر خانواده را دارم و اين سريال سه مقطع زماني قبل انقلاب، دوره جنگ و زمان حال را روايت مي کند و بيش از 300 بازيگر دارد. مهراوه شريفي نيا نقش اصلي «کيميا» را بر عهده دارد و من نقش مادر او را بازي مي کنم.

او ادامه داد: تصوير برداري سريال کيميا از اوايل آذرماه 1392 در خرمشهر آغاز شده و در حال حاضر ادامه دارد. کيميا نخستين مجموعه تلويزيوني 100قسمتي است که مطمئنا با استقبال خوبي روبه رو مي شود. حاجيان درباره پروژه هاي پيشنهاد شده اش گفت: کارهاي زيادي به من پيشنهاد شده و به دليل پر بودن وقتم و همچنين بازي در سريال «کيميا»، تصميم دارم تا اتمام اين پروژه، قراردادي نبندم.

حاجيان ليسانس بازيگري و کارگرداني تئاتر از دانشکده هنرهاي دراماتيک دانشگاه هنر دارد. او فعاليت سينما را از سال 1368 با فيلم «دزد عروسک ها» آغاز کرد و در سال 1377 در هفدهمين دوره جشنواره بين المللي فيلم فجر براي بازي در فيلم «روبان قرمز» برنده سيمرغ بلورين بهترين بازيگر نقش اول زن در بخش بين الملل شد.

اين دو بازيگر پيش از اين نيز در فيلم سينمايي «دزد عروسکها» و سريال «ساعت شني» با يکديگر همبازي شده بودند.
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط: