امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آغاز اکران «پاپ» از ۲۸ اسفند ماه

فیلم «پاپ» ساخته‌ی احسان عبدی‌پور از هفته آینده 28 اسفند ماه اکران خود را آغاز می‌کند.
خبرگزاری ایسنا: فیلم «پاپ» ساخته‌ی احسان عبدی‌پور از هفته آینده 28 اسفند ماه اکران خود را آغاز می‌کند.
فیلم «پاپ» فیلمی اپیزودیک است و سه داستان از اعضای یک خانواده سیاه‌پوست را در بوشهر روایت می‌کند که در یک برش ثابت زمانی، هر بار از یک طرف تعریف می‌شود.
[عکس: 1613961_358.jpg]
احسان عبدی‌پور در یادداشتی درباره این فیلم نوشته است:«پاپ را آنطور ساختم که وسط یک گشنگی شبانه بالاخره تردیدت را پس می‌زنی پا می‌شی یک چیزی می‌سازی و می‌خوری. منتهی با یک یخچالی که هیچ توش نیست.
ما هیچ نداشتیم، مجوز نداشتیم، ادوات رد کردن بروکراسی نداشتیم و همان همیشگی، پول هم نداشتیم!
منتهی بعد از فیلم اولم یک کاویتاسیون کشنده و کُشندهای بود که داشت زور و سعی‌اش را می‌کرد که ببرتم. من از ترس بلعیده نشدن بود که پا شدم و دوروبری‌هام را بلند کردم و پاپ را ساختم. خب راستش در یک جامعه‌ی مصادره‌گر که همه می‌خواهند یار جمع کنند، یک جورهایی نشدن، از یک جوری شدن سخت‌تر است. من بنظرم یار کسی نیستم، خب البته کسی هم یار نیست. گله هم که به هکذا؛ نیست. یِر به یِر. تمام.»
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط: