امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آغاز فیلمبرداری «جاده شهریار»
[عکس: 4]

فیلمبرداری فیلم سینم ایی «جاده شهریار» به کارگردانی و نویسندگی وحید قاضی میرسعید آغاز شد.

به گزارش خبرنگار سینم ایی خبرگزاری ایسنا، این فیلم با بازی بهاران بنیاحمدی داستان دختری به نام نیلوفر را روایت می کند که برای دیدن دوست خود از کاشان به تهران آمده و در بین راه با مشکلاتی روبرو می شود.

«جاده شهریار» به گفته دستاندرکارانش در لیست فیلمهای مستقل سینم ای ایران جای دارد و قرار است برای جشنواره فیلم فجر آماده شود.

همچنین وحید قاضی میرسعید پیش از این حدود پانزده سال به عنوان تدوینگر و صداگذار در سینم ای ایران مشغول به فعالیت بوده و در فیلمهایی همچون «پر پرواز»، «شمعی در باد»، «این زن حرف نمیزند»، «مکس»، «بوتیک»،«کافه ترانزیت»، «گاو خونی»، «رقص با رویا» و... حضور داشته است.

در «جاده شهریار» به جز بهاران بنیاحمدی، فزرین محدث، سهی بانو ذوالقدر، رحیم شاه مرادخانی، فرید قبادی، سید داوود طباطبایی، محمد رضا عطایی فر و مهدیه فلاح بازی میکنند.

دیگر عوامل این فیلم هم عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: عزت الله عزیزی / صدابردار: داوود رضاقلی پور/ دستیار کارگردان: مهدیار جواهری / منشی صحنه : آرزو بدخشان/عکاس: کاوه عزیزی/ طراح چهرهپردازی: مریم دوستی/ طراح صحنه و لباس: مرجان رحمانی افجه/ مجریان گریم: نگین عبادی، پدرام حسینی/ دستیاران فیلمبرداری: سعید فرهنگ، وحید فرهنگ و مسعود شکوری/ دستیار صدا : علی رحمانی/ مدیر تولید: رحیم عربامینی/ مدیر تدارکات: رحیم شاهمرادخانی/ دستیار تهیه: نیما قاضیمیرسعید/ دستیار تدارکات: خسرو بیدل و ابولفضل آقایی/ ترابری: عباس مرادخانی، مرادی، محمدی/ مجری طرح : موسسه فرهنگی و هنری موج آبی انتظار

( صادق سعادتی)/ تهیهکننده: وحید قاضی میرسعید
تا وقتی عشق آسمونی دارم
چه نیازی به عشق زمینی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط: