امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آقای ساکت، به استعفا دادن نیز فکر کن!
 ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۷

آقای ساکت، به استعفا دادن نیز فکر کن!

آقای ساکت ؛ واقعیت های جامعه امروز را متوجه شده اید؟! آیا فكر کرده اید که چرا به باور و اعتماد عمومی آسیب خورده است؟!
روزنامه قانون:
آقای ساکت ؛
واقعیت های جامعه امروز را متوجه شده اید؟! آیا فكر کرده اید که چرا به باور و اعتماد عمومی آسیب خورده است؟! نقش امثال شما در تولید این بی اعتمادی ها چه بوده است؟ نگویید که نقشی نداشته اید؛ چرا که نوع دیالوگ های تان ‌در این سال ها شما را پر نقش و نگار معرفی کرده است. فکر می کنم متقاعد شده اید که اگر حقيقت را بر زبان برانید، اکثریت جامعه مثل نظریه پاولف آن را دروغ به حساب می آورند.
سالیان سال به گونه ای زیست اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و ورزشی داشته اید که جزو خودی ها به حساب بیایید. فارغ از اینکه متوجه باشیدکه همه ملت خودی هستند؛ چرا که در یک اقلیم، حیات و ممات داریم! نمی دانم چه تحلیلی نسبت به اکنون و آینده دارید، هر چه که هست اما این نکته واقعیت دارد که اکثریت جامعه نسبت به کنش و واکنش های امثال شما که سعی دارید دیالوگ حاکمیتی را بروز و ظهور دهید، ذهنیت ابهام گونه‌اي دارند.
آقای ساکت!
این ملک، سرزمین، حاکمیت و ... متعلق به همه ایرانیان است، رنجیده خاطر شدن مردم و به خصوص جامعه ورزشی به توزیع نابرابر و درهم ریختگی عدالت اجتماعی و اقتصادی است. عملکردهای تان مورد رصد افکار عمومی قرار گرفته و مفری برای پنهان ماندن از نظر و قضاوت مردم ندارید.
آقای ساکت!
به مهدي تاج نيز بگویید همان‌طور که نسبت به آینده مبهم فوتبال تحلیل دارید باید نسبت به آینده اجتماعی و فرهنگی جامعه نيز تحلیل داشته باشید و آن را به انجام برسانید که خرد عمومی می گوید. اگرچه تاکنون افکار عمومی در برابر افکار خواص برای‌تان از وزن کمتری برخوردار بوده است اما فکر کنم در شرایط حال حاضر به این نتیجه رسیده اید که افکار عمومی مهم شده و از وزن بیشتری نسبت به افکار دایره حمایتی‌تان برخوردار است.
آقای ساکت!
هر خدمتی که به فوتبال داشته اید، فوتبال صدها برابر بلکه بیشتر به شما خدمت کرده است و این واقعیت را در خلوت و جلوت تان می پذیرید. شکر گذار فوتبال باشید؛ در شرایطی که مشکلات عدیده اقتصادی گریبان جامعه را گرفته، فوتبال امثال شما را جزو طبقه فرادست اقتصادی کرده است.
آقای ساکت!
همان طور که حضور در برخي عناوين، نان و آب دارد، دور شدن از اعتماد افکار عمومی، نان را آجر و آب را گل آلود می کند. بنابراین سعی کنید به قدرتمندترین تکیه گاه یعنی مردم تکیه کنید. توانمندی‌های مدیریتی تان را تحسین می کنم و قابل چشم پوشی نیست! همان طور که عدم شفافیت ها، عدم صراحت ها و عدم صداقت ها قابل چشم پوشی نیست.
آقای ساکت!
اگر جای شما بودم براي ترمیم آسیب به اعتماد و باور عمومی حرکت می‌کردم و وارد دایره لغات جدید می شدم؛ دایره لغاتی که طعم صداقت و شفافیت داشته باشد. در شرایطی که صحبت از اقتصاد مقاومتی است و باید نسبت به درآمدها و هزینه ها حساسیت به خرج بدهیم، عدم دقت در نحوه قراردادهای اقتصادی و تجاری فدراسیون فوتبال خسارت بار است و این خسارت و خسارت‌ها، نه تنها اعتماد و باور عمومی را ترمیم نمی کند بلکه نمکی بر زخم های عمیق خواهد شد.
آقای ساکت!
به استعفا دادن نيز فکر کنید! هیچ مشكلي براي فكر كردن در اين باره وجود ندارد؛ چرا که استعفا دادن در زمانی که ابهام هایی وجود دارد، کمک به بازسازی اعتماد و باور عمومی است. می دانم سخت است اما وقتی آینده نگرباشيم و قدرت افکار عمومی را درک کنیم، استعفا دادن‌ها نوعی احترام به خواست ملت است.
آقای ساکت!
همگی خودی و متعلق به این سرزمین و ملک هستیم؛ بنابراین راقم سطور به دنبال راهکاری است که به وسع خود بتواند براي ارتقاي اعتماد و باور عمومی تلاش کند. نمی‌دانم شما چه تصوری از واقعیت‌های امروز و آینده دارید اما هر چه که هست بابت عملکردهای‌تان باید پاسخگو باشید و دفاعیه محکمی را به ملت ارائه دهید.‌
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط: