امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش بستن موها با دستمال سر به شیوه های زیبا
#1
دستمال سر از جمله اکسسوارهای مو است که گاهی می توانید برای تنوع از آنها برای مدل دادن به موهایتان استفاده کنید و مطمئنا تغییر چشمگیری در موهای شما ایجاد خواهد کرد.
به گزارش پرشین وی روش های زیادی برای استایل موها با آن وجود دارد شما می توانید از دستمال های سر به شکل تل، روبان و ... استفاده کنید.

استفاده از دستمال سر به ویژه در مواقعی که قصد ندارید وقت زیادی صرف درست کردن موهایتان کنید، ولی در عین حال دوست دارید آنها را مرتب و زیبا سازید گزینه خوبی خواهد بود.
در زیر چندین روش زیبا و متفاوت در استفاده از دستمال سر برای استایل موها گردآوری کردیم که ایده های خوبی به شما می دهد: [عکس: s76kyehb353rrtrwxv8.jpg]آموزش بستن موها با دستمال سر به شیوه های زیبا [عکس: oxnlhchse4i5rfcl739.jpg]آموزش بستن موها با دستمال سر به شیوه های زیبا [عکس: ydiuu4ejoavav4mvrncn.jpg]آموزش بستن موها با دستمال سر به شیوه های زیبا [عکس: ccpblzmly7pprcccna2y.jpg]آموزش بستن موها با دستمال سر به شیوه های زیبا [عکس: p3fb02hafnqqo58wa.jpg][عکس: jnylk05xag2k0zbo2oop.jpg][عکس: rwbjll2ndfg19d9akx0.jpg]
[عکس: tvx6no9affzep7pedfiy.jpg]
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:


چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
9 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
v.a.y (۱۰-۱۰-۹۴, ۱۱:۵۱ ب.ظ)، Tasnim (۲۱-۰۴-۹۵, ۰۸:۴۲ ق.ظ)، hadis hpf (۱۰-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۸ ب.ظ)، Ar.chly (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۳:۱۷ ب.ظ)، revota1999 (۱۱-۱۰-۹۴, ۱۲:۵۴ ق.ظ)، MAHYAR26 (۱۱-۱۰-۹۴, ۱۲:۵۳ ق.ظ)، شقایق سرخ (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۶ ب.ظ)، nafas:) (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۲:۰۱ ب.ظ)، دخترشب (۰۸-۰۶-۹۶, ۰۲:۵۹ ب.ظ)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان