امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ساخت دستبند با سنجاق قفلی
زیورآلات یکی از چیزهای مورد علاقه همه خانمها و دخترخانمهای جوان است که به طور معمول انواع مختلفی از این زیورآلات در طرح ها و رنگ ها و مدل های مختلف در کمد همه خانمها وجود دارد و روزانه از آنها در مراسمات و میهمانی های گوناگون استفاده می کنند. در این مطلب آموزش تصویری نوعی از دستبند را برای شما در نظر گرفته ایم که در عین اینکه بسیار ساده است اما خیلی شیک است و شما در منزل به راحتی می توانید آن را با کمترین هزینه درست کنید. با ما همراه باشید.
[عکس: images.php?img=i5743b7zttx.jpg]
وسایل مورد نیاز برای این آموزش :
  • سنجاق قفلی به تعداد لازم
  • کش قیطانی
  • مهره های رنگی
[عکس: images.php?img=i5744bfcq58.jpg]
روش ساخت این دستبند زیبا : در مرحله اول یک سنجاق متوسط را انتخاب می کنیم. سپس در هر مرحله در هر سنجاق چند مهره وارد می کنیم تا پر شود سنجاق را می بندیم.
[عکس: images.php?img=i5745bb63p4.jpg]
[عکس: images.php?img=i5748bo0e56.jpg]
دو عدد کش قیطانی به اندازه مچ دست برش می زنیم. و سپس یکی از آنها را از سوراخ بالای سنجاق وارد می کنیم ویکی را از پایین آن و هر دورا گره می زنیم.
[عکس: images.php?img=i5746beyh57.jpg]
دستبند شما آماده است
[عکس: images.php?img=i5747bd870h.jpg]
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
پاسخ
سپاس شده توسط:
خوشگل شده ولی اگه قفل سنجاق قفای باز بشه چیHuh
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۷-۰۸-۹۴، ۱۱:۴۵ ق.ظ)deli67 نوشته: خوشگل شده ولی اگه قفل سنجاق قفای باز بشه چیHuh

فکر نکنم که باز شه،چون سنجاق ها بهم متراکم میشن و جایی برای بازکردن پیدا نمی کنن.
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
پاسخ
سپاس شده توسط:
خیلی جالبه ، به امتحان کردنش میرزه
پاسخ
سپاس شده توسط: