امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آنچلوتی: از بحران در بارسلونا لذت نمی‌برم
سرمربی رئال مادرید اعلام کرد به هیچ وجه از اینکه در بارسلونا بحران وجود دارد لذت نمی‌برد.

خبرگزاری ایسنا: پس از آنکه لیونل مسی و نیمار تعطیلات بیشتری در سال نو میلادی نسبت به سایرین داشتند، این دو بازیکن در شکست یک بر صفر بارسلونا مقابل رئال سوسیداد روی نیمکت ذخیره‌ها نشستند. این موضوع موجب شده تا لوییس انریکه، سرمربی این تیم با انتقادهای بسیار زیادی رو به رو شود.

مسی در جلسه تمرینی روز بعد از آن دیدار غیبت کرد و در حالی که اعلام شد به دلیل مشکل روده و معده بوده است اما به عقیده بسیاری مشکل او اتفاق‌های اخیر در بارسلونا و تاکتیک های انریکه بوده است.

روز دوشنبه، آندونی زوبی زارتا، مدیر ورزشی بارسا به دلیل انتقاد از جوزپ ماریا بارتومئو، رییس باشگاه از کار برکنار شد. در پی این اخراج، کارلس پویول، دستیار زوبی زارتا هم از سمت خود کناره گیری کرد.

کارلو آنچلوتی در این زمینه گفت: از اینکه باسلونا دچار این مشکل‌ها شده خوشحال نیستم به خاطر اینکه من هم درگیر حل مشکل‌های تیمم هستم. به تیم خودم فکر می‌کنم نه اینکه بخواهم بدانم در بارسلونا چه خبر است. همه تیم‌ها در طول فصل دچار دردسرهایی می‌شوند. نمی‌دانم در رختکن بارسا چه خبر است. به همین خاطر نظری در مورد نیمکت نشینی لیونل مسی، نیمار و دنی آلوس ندارم. همه مربیان بر اساس اتفاق‌هایی که در تیم رخ می‌دهد تصمیم‌گیری می‌کنند. لوییس انریکه هم بهترین شخص برای گرفتن این تصمیم‌ها در بارسلوناست. من به عنوان یک شخص بی‌طرف این حرف‌ها را می‌زنم.

آنچلوتی در ادامه به دفاع از گرت بیل، هافبک ولزی تیمش پرداخت که پس از شکست دو بر یک این تیم مقابل والنسیا به شدت از او انتقاد شده است.

سرمربی پیشین میلان، چلسی و پاری سن ژرمن در این باره هم عنوان کرد: فکر نمی‌کنم گرت بیل خودخواه است. باز هم صحنه‌های مربوط به بازی را دیدم. فکر می‌کنم او برای پاس دادن توپ به هم تیمی‌اش کار سختی داشت. شرایط سختی بود. او نمی‌توانست پاس بدهد. به همین خاطر تصمیم گرفت شوت کند. نیازی به صحبت کردن در مورد بیل نیست. او می‌داند چه زمانی باید پاس بدهد. فکر می کنم در آن لحظه بهترین تصمیم را گرفته است. اگر تحت فشار قرار گرفته، نکته مثبتی است به این دلیل که باید گل بزند.
پاسخ
سپاس شده توسط:
الهییییییی....انچلوتی مهربووووووون
قدر لحظه ها را بدان!
زمانی میرسد که تو
دیگر قادر نیستی بگویی
(جبران میکنم....)
پاسخ
سپاس شده توسط: