امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آيا يك دختر و پسر مى تونن " دوستِ معمولى " باشن ؟؟ ( كليپ تصويرى)
بیشترشون گفتن که میشه دوست معمولی بود و از هم دیگه انتظار مسئله ای رو ندارن ولی ممکنه که اتفاق بیفته

ولی تو ایران به هیچ وجه نمیشه دوست معمولی بود

اگرم کسانی باشن توی خیابون همه به چشم منفی نگاه میکنن که در کشورهای خارجی همچین دیدی وجود نداره
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
arash20 dateline='[url=tel:1428809159' نوشته: 1428809159[/url]']

ببینین منظورمن اینه که نمیشه رفتارآدماروتوخارج ازایران بااینجا
مقایسه کرداونجاشاید دوستی غیرمعمولی!!!بین دختر پسراباشه
ولی اینجاچیزی بااین عنوان وجود نداره،اگه بین دختر پسری دوستی به وجود اومد وغیرمعمولی شداون دیگه سواستفاده تو
دوستیه که این دیگه اسمش دوستی نمیشه!!!خارج ازایران خیلی
رفتارایی میکنن که واسه خودشون مهم نیست ولی
توایران همون رفتاروخوب نمیدونن...
متوجه شدین...!!!

نويد dateline='[url=tel:1428814648' نوشته: 1428814648[/url]']
بیشترشون گفتن که میشه دوست معمولی بود و از هم دیگه انتظار مسئله ای رو ندارن ولی ممکنه که اتفاق بیفته

ولی تو ایران به هیچ وجه نمیشه دوست معمولی بود

اگرم کسانی باشن توی خیابون همه به چشم منفی نگاه میکنن که در کشورهای خارجی همچین دیدی وجود نداره

برداشت ها برام جالب بود ... دلم ميخواست ديگر دوستان هم برداشت هاى بهتر و بيشترى راجع به كليپ داشته باشن كه خب گويا يا درست كليپ رو تماشا نكردن يا اصلا براشون نتيجه ى اخر اهميتى نداشت !
و اما درباره ى برداشت هاى شما ... چون تقريبا جواب ها مشابه بود من تو يك پست پاسخ ميدم :)
ببينيد ، اين كليپ اونقدرا كه شما ازش برداشت كرديد پيچيده نبود ... من فكر نميكردم اين كليپ باعث بشه دوستى بين دختر و پسر رو توى خارج و داخل مورد قياس قرار بگيره :| نصف بيشتر تعجبم به خاطر همين بود !!
من با برداشت هاى شما تا حدودى موافقم ... اما بحث سر دوستىِ معمولى و غير معمولى نبود اصلا :/ :|
بحث سر يك عنوانِ ساده ى " دوستِ معمولى " بود !!! نميدونم شما ديديد يا شنيديد كه خيلى ها چه دختر و چه پسر ، براى رابطه شون با جنس مخالف عنوانِ " دوستِ معمولى " رو ميذارن ... يعنى درست مثلِ دوستى شون با جنس موافق! بازم يعنى حدّ دوستى يك دختر و پسر مساوى مى كنه با حدّ دوستى دو تا دختر يا دو تا پسر با هم ... به قول معروف يك دوستى پاك و سالم (!) كه خب بنده شخصاً اين اراجيف رو رد مى كنم ! طبق اين مصاحبه اى كه به قولِ شما " خارجى " هم بود ، نشون داد كه امكان نداره يك دختر و پسر با هم دوست معمولى باشن ! چون بالاخره ممكنه يك احساسى بين شون شكل بگيره ! در حقيقت مى خواست اين حقيقت رو به اين مدل افراد نشون بده كه با اين عنوان هاى گول زنك ، خودشون رو گول نزنن ! اگرم دقت كرده باشين جواب دخترا با پسرا در مورد سوالى كه ازشون پرسيده شد متفاوته ! حالا اين كليپ تو واقعيت داره بحث مى كنه ، مجازيش رو كه ديگه .... :دى
اميدوارم تونسته باشم توضيح كاملى بدم ... و بگم كه بحث اصلاً سر دوستى بين دختر و پسر " نبود " ! يك سوالِ بسيار ساده با جوابى ساده اما تأمل برانگيز بود :)
با سپاس از پاسخ شما mara
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط:
به نظر بنده که خیلی هم شخص متشخصی میباشم فرقی نداره ایران باشه یا یه کشور دیگه مهم اینه که با چه طرز فکر و دیدی تربیت شده باشی!!!
به نظر من دوستی دخمل پسملا نه تنها بد نیس که حتی گاهی خوبم هس منتها باید دو طرف جنبشو داشته باشن و بجز یه رابطه دوستی ساده به چیز دیگه ای فکر نکنن....
ShyShyShy
از هیچ کار بچگی ام پشیمون نیستم ....
جز اینکه ارزو داشتم زود بزرگ شوم .....

پاسخ
سپاس شده توسط:
R@vi$ dateline='[url=tel:1428825809' نوشته: 1428825809[/url]']
به نظر بنده که خیلی هم شخص متشخصی میباشم فرقی نداره ایران باشه یا یه کشور دیگه مهم اینه که با چه طرز فکر و دیدی تربیت شده باشی!!!
به نظر من دوستی دخمل پسملا نه تنها بد نیس که حتی گاهی خوبم هس منتها باید دو طرف جنبشو داشته باشن و بجز یه رابطه دوستی ساده به چیز دیگه ای فکر نکنن....
ShyShyShy

:|
شما كلهم كليپ رو بردى زير سوال با اين برداشت Tongue
واقعا كليپ رو ديدين ؟؟؟
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط:
اگه قراره باشه باهمه دوس شد اونم ازنوع غیرمعمولی که اونوقت هیچی
خانوماهم باید4تاشوهرمیکردن
پاسخ
سپاس شده توسط:
به نظر من که نمیشه.....

شِیـطاטּ نیـستَم

فِرشـته هـَم نیـستم

فـَقط دُختَـرم!

ازنـوعِ سـاده اش...

حـَـوا گونہ فـِکـر میـکُنم