امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آگهي‌هایی از دنيای پس از مرگ +عکس

روزگارنو: به گزارش ام بی ای نیوز؛ راه‌اندازي يك كمپين توسط آژانس تبليغاتي Publicis هلند به نام "من در حال حاضر مرده‌ام" براي مشتري خود يعني بنياد بيماري اي ال اس هلند، سطح آگاهي افراد را تا مرز 90% بالا برده و كمك‌هاي مردمي را دو برابر كرده است.

اكنون زمان آن فرا رسيده تا اين رويكرد مقابله‌اي يك گام به جلو پيش برود. در اين راستا، يك گروه از بيماران پيام‌هايي را در اين كمپين ضبط كرده‌اند كه پس از مرگشان پخش مي‌شود. طرح درخواست‌هاي شخصي، تبليغ براي امور خيريه و اعطاي كمك‌هاي مالي، اموات را شبيه به فرشتگاني با ماموريت تبليغاتي كرده است.

[عکس: 329204_222.jpg]

[عکس: 329206_208.jpg]

[عکس: 329205_474.jpg]

[عکس: 329207_708.jpg]

دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
نمیدونم منم انقدر شجاع هستم که اگر بفهمم مریضم و دارم میمیرم باهاش عادی برخورد کنم یا افسرده میشم

و رو به قبله جلو جلو میرم به استقبال مرگ...

Huh Huh Huh Huh Huh Huh
پسر به مادر گفت تو هم نماز میخونی هم روزه میگیری ولی خدا هیچی بهت نمیده,
ولی منی که نه نماز میخونم نه روزه میگیرم هر چی ازش خواستم رو بهم داده
طفلک پسر نمیدانست مادر از خدا فقط یک چیز میخواهد انهم اینکه هرچه پسرش میخواهد به او بدهد

اللهم عجل لولیک الفرج
پاسخ
سپاس شده توسط:
این کارخیلی شجاعت میخواد
زندگی به من آموخت چگونه اشک بریزم ولی اشک نیاموخت چگونه زندگی کنم تو به من آموختی چگونه دوستت بدارم ولی نیاموختی چگونه فراموشت کنم.
پاسخ
سپاس شده توسط: