امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ابتکار بسیار جالب آرایشگر ایرانی
[عکس: barber-interesting-initiative-of-iran.jpg]
غلامرضا رمضانی، سازنده صندلی برقی آرایشگری متحرک در گفت‌وگو با ایسنا، اظهارکرد: معمولا آرایشگران برای کار مجبورند ایستاده بر روی پاها یشان کار کنند و ایستادن مداوم و طولانی بر روی پاها باعث ایجاد بیماری هایی برای این قشر از جامعه شده است.وی افزود: خستگی، اختلال عصبی و فشار خون در اثر ایستادن طولانی مدت به مرور زمان افراد را دچار ورم پاها و رگ های پا و فرسودگی مفاصل، واریس پاها و آرتروز و دیسک کمر و گردن می کند که آرایشگران بعد از مدت‌ها با توجه به بالارفتن سن و فرسودگی جسمی دیر یا زود به این بیماری ها مبتلا می شوند.
[عکس: barber-interesting-initiative-of-iran-irannaz-com.jpg]
رمضانی تصریح کرد: با استفاده از این صندلی در آرایشگاه دیگر لازم نیست آرایشگران ایستاده بر روی پاها یشان کار کنند و به صورت نشسته بر روی صندلی که با برق عمل می کند و توسط پدال هایی که در آن تعبیه شده است دستگاه هدایت می شود. همچنین این دستگاه دارای دو جعبه ابزار است که ابزار مورد نظر را در دسترس کاربران قرار می دهد که در این صورت آرایشگر خیلی راحت و با تسلط کامل و مانور بیشتر کار خود را ادامه می دهد.وی افزود: از قابیت‌های مهم دستگاه این است که صنف های مشابه آرایشگری که به صورت ایستاده فعالیت می کنند مانند دندان پزشکان، نانوایان و خطاطان پرده نویس نیز می توانند از این محصول استفاده کنند.رمضانی ادامه داد: صندلی اختراع شده نه تنها در زمینه آرایشگری بلکه به دلیل اینکه به صورت افقی حرکت می کند به انواع میزهای ثابت نصب شده و در نانوایی و شرکتهای صنعتی و کارخانه‌ها و به طور کلی برای اینکه کاربران مجبور نباشند، ایستاده کار کنند بر روی دستگاه نصب می شود و برای افراد معلول نیز ایجاد انگیزه می کند.وی با بیان اینکه تاکنون 14 صندلی برقی آرایشگری متحرک تولید کرده و به فروش رسانده است، قیمت این صندلی را حدود یک میلیون و 350 هزار تومان عنوان کرد.
چقَـבر پــَـر می ڪِشَـב دلـَـــمـ
بـﮧ هــَـــوآی تـُـو
پاسخ
سپاس شده توسط:
آفرین ...
خیلی مفیده وجلوگیری میکنه از خستگی این افرادmara
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
Heart 
جالبه.mara
زندگی به من آموخت چگونه اشک بریزم ولی اشک نیاموخت چگونه زندگی کنم تو به من آموختی چگونه دوستت بدارم ولی نیاموختی چگونه فراموشت کنم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۶-۰۱-۹۳، ۰۶:۲۰ ق.ظ)v.a.y نوشته: آفرین ...
خیلی مفیده وجلوگیری میکنه از خستگی این افرادmara
دقیقا" Tongue
چقَـבر پــَـر می ڪِشَـב دلـَـــمـ
بـﮧ هــَـــوآی تـُـو
پاسخ
سپاس شده توسط:
مرسي
تاحرف عشق ميشه من ميرم/من سخت از اين حرفا دورم/منم يه روزي عاشقي كردم/از وقتي عاشق شدم اينجورم
پاسخ
سپاس شده توسط: