امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ابراهیم قاسمپور: مسائل مالی مرا از نیمکت دور نمی کند
Rainbow 
در حالیکه احتمال می رفت قاسمپور مقابل سپاها ن اصفهان روی نیمکت مربیان ننشیدند اما امروز در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران نظرش تغییر کرد و قصد دارد مقابل سپاها ن بر روی نیمکت بنشیند.
ابراهیم قاسمپور سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: مشکلات تیم برطرف نشده است اما من تصمیم گرفتن روی نیمکت تیم مس کرمان بنشینم.

قاسمپور در ادامه اظهار داشت: مدیریت تیم مرا به نشستن روی نیمکت تیم ترغیب نکرد و مشکلات مالی همچنان باقی است.

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان بیان کرد: مسئولان تیم مس کرمان شهامت ندارند که اعلام کنند نمی توانند مشکلات مالی تیم را برطرف کنند یک عده افراد غیر فوتبالی در رأس تیم مس کرمان هستند که تا الان نتوانستند اقداماتی برای تیم انجام دهند.

وی تصریح کرد: مدیریت تکلیف و وضعیت قرارداد ها را مشخص نمی کند و امروز و فردا می کند آقایان بعد از نشستن روی صندلی مدیریت باید به تعهداتشان عمل می کردند اما تا الان اینکار را انجام ندادند، چند تا از بازیکنان هم از عملکرد مدیریت ناراضی هستند.

وی در ادامه بیان داشت: مدیریت باشگاه وقتی می بیند که نمی توان به تعهدات مالی کادر فنی و بازیکنان عمل کند استعفا دهد آنها تصور کردند که من قصد کنار کشیدن از تیم را دارم اما تا پایان قراردادم در مس کرمان می مانم.

وی خاطرنشان کرد: من هنوز سرمربی تیم هستم اما شنیدم که مسئولان تیم با چند مربی برای هدایت تیم مس کرمان مذاکراتی انجام دادند و برایم مهم نیست و با قدرت به کارم در مس کرمان ادامه می دهم .

وي در پایان افزود: ما تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و برای کسب سه امتیاز به مصاف سپاها ن خواهیم رفت./آق
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: