امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ابراهیم قاسم پور: لوکا از خیلی وقت پیش گزینه سرمربیگری بود
Rainbow 
ابراهیم قاسم پور: لوکا از خیلی وقت پیش گزینه سرمربیگری بود / فدراسیون کفاشیان بی در وپیکر است!
سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در خصوص وضعیتش در این تیم گفت: مسئولان مس کرمان شش ماه است که نتوانستند وضعیت قراردادم را مشخص کنند، در یک روز هم نمی توانند تکلیف مربیگری مرا معلوم کنند.
ابراهیم قاسم پور سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: در حال حاضر من استعفا ندادم و حکم اخراجم هم صادر نشده است مدیر عامل مس کرمان فقط نامه ای به من داد که فعلا حق حضور در نیمکت مس کرمان را ندارم.

وی درا دامه بیان کرد: من تمایل ندارم که رو در رو با شهبازی مدیر عامل مس کرمان جلسه ای داشته باشم آنها باید وضعیت قرار دادم را مشخص کنند و بعد حکم اخراجم را بدهند.

وی درباره مذاکره مس ها با لوکابوناجیچ گفت: مسئولان مس کرمان 4.5 روز قبل از این اتفاقات رخ داده با لوکابوناجیچ مذاکره کردند و حتی بلیط ویزا هم برایش گرفتند تا به مس کرمان بیاید.

وی بیان داشت: من قلبا تمایلی به ادامه همکاری با مس کرمان ندارم در حال حاضر منتظرم تا مسئولان تکلیفم را مشخص کنند.

قاسمپور درباره مربیگری محمدی گفت: برد دیروز مس کرمان مقابل سپاها ن نتیجه زخمات من و دیگر همکارم بود محمدی را اصلا نمی شناسم این مربی نام بازیکنان هم نمی دانست چه برسد به اینکه در برد تیم نقش داشته باشد.

گفتنی است: تیم فوتبال مس کرمان دیروز بدون حضور قاسمپور سرمربی اش با نتیجه 1 بر صفر مقابل سپاها ن اصفهان به برتری رسید.

قاسمپور در پایان گفت: تنها بحث من این است که چطور کمیته برگزاری مسابقات اجازه می دهد یک مربی بدون قرار داد روی نیمکت بنشیند مهدی محمدی قرارداد نداشته اما در بازی با سپاها ن روی نیمکت مس کرمان نشسته است چطور می شود که یک مربی بدون قرارداد راحت روی نیمکت می نشیند.

فدراسیون کفاشیان بی در وپیکر است چون ساعت سه نیمه شب با کفاشیان نامه نگاری کردند تا اجازه نشستن او را روی نیمکت بگیرند./آق
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: sa armani