امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ابن قاسم: در تهران آسیایی شدنمان را جشن می گیریم
سرپرست فولاد خوزستان گفت: در هفته آینده ما هم مثل استقلال در تهران جشن آسیایی شدنمان را خواهیم گرفت. حسین ابن قاسم سرپرست باشگاه فولاد خوزستان در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: در بازی استقلال بازیکنان ما بسیار خوب کار کردند و باعث شدند که استقلالی ها رو به عقب کار کنند از تمام بازیکنان ممنون هستم و به آن ها خسته نباشید می گویم.

وی در ادامه افزود: در هفته آینده ما هم مثل استقلال که در اهواز جشن قهرمانی گرفت در تهران برای آسیایی شدنمان جشن می گیریم زیرا امید ما زیاد است و با برنامه برای بازی پیش رو کار می کنیم.

وی در خصوص فرکی بیان کرد: فرکی را فصل آینده در تیم مان حفظ می کنیم.

ابن قاسم در ارتباط کیفیت لیگ دوازدهم گفت: لیگ سال به سال باید پيشرفت کند اما لیگ ما بی برنامگی زیادی دارد تعطیلات زیاد تیم را عقب می اندازد متاسفانه ما مثل استقلال در سه جام وهر هفته بازی نکردیم که تیم شرایط بازی را داشته باشد این تعطیلات باعث می شود باشگاه ها و حتی تیم ملی لطمعه ببیند ای کاش لیگ های اروپایی را الگو قرار می دادیم و از برنامه های آن ها استفاده می کردیم تا بتوانیم مانند آن ها رشد کنیم.

وی در خصوص 16 تیمی شدن لیگ بیان کرد: 16 تیمی شدن به نفع لیگ ما است زیرا برخی تیم هایی که به لیگ برتر صعود می کنند خیلی از امکانات حرفه ای مثل فرودگاه، هتل، زمین، و رختکن .... را ندارند، نمونه اش باشگاه فجر سپاسی شیراز که یک تیم پر طرفدار است اما حتی یک استادیوم درست ندارند و در رختکن تنها یک دوش و یک توالت قرار دارد و زمین شان هم که آسفالت سبز است، با امکاناتی که لیگ ما دارد 14 تیم هم زیاد است اول باید امکانات زیر ساختی فراهم شود و بعد تیم ما در لیگ حرفه ای کار کنند.

ابن قاسم در پایان در ارتباط با عملکرد بازیکنان فولاد در این تیم گفت: از عملکرد تیم بسیار راضی هستم ، بازیکنان ما بسیار خوب کار کردند امیدوارم ثمره تلاش آن سهمیه آسیا باشد./آق
می کوشم غــــم هایم را غـــرق کنم اما
بی شرف ها یاد گرفته اند شــنا کنند ...
حسين پناهي

پاسخ
سپاس شده توسط: