اتاق گپ بچه هاى ايران رمان (اتاق شيطنت و مهربانى )
(۲۹-۱۲-۹۶، ۱۱:۲۷ ب.ظ)author نوشته:
(۲۹-۱۲-۹۶، ۱۱:۲۶ ب.ظ)دختربهار نوشته:
(۲۹-۱۲-۹۶، ۱۱:۲۲ ب.ظ)author نوشته:
(۲۹-۱۲-۹۶، ۱۱:۲۱ ب.ظ)دختربهار نوشته: ههه میدونی من اونجا مسافرکشی میکنم گاهی...خخ
هن Huh
همون کوچه ای ک خودتومیزنی بهش....خخ

97 شد و تو هنوز شفا نگرفتی خو dfgh
خداییش من اگه شفابگیرم تو تنهامیمونی.....
مسیر زندگیمو... سمت خودت عوض کن♥
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۹-۱۲-۹۶، ۱۱:۲۸ ب.ظ)دختربهار نوشته:
(۲۹-۱۲-۹۶، ۱۱:۲۷ ب.ظ)author نوشته:
(۲۹-۱۲-۹۶، ۱۱:۲۶ ب.ظ)دختربهار نوشته:
(۲۹-۱۲-۹۶، ۱۱:۲۲ ب.ظ)author نوشته:
(۲۹-۱۲-۹۶، ۱۱:۲۱ ب.ظ)دختربهار نوشته: ههه میدونی من اونجا مسافرکشی میکنم گاهی...خخ
هن Huh
همون کوچه ای ک خودتومیزنی بهش....خخ

97 شد و تو هنوز شفا نگرفتی خو dfgh
خداییش من اگه شفابگیرم تو تنهامیمونی.....
من و با خودت جمع نزن بچه
تو چیز مغز کجا و من کجا asna
من از روییدن خار سر دیوار دانستم
که ناکس کس نمی گردد بدین بالا نشینی ها
پاسخ
سپاس شده توسط:
اولااااااااا بچه خودتی.....
دوماااااا آره راس میگی ،توخیلی پایینتری والا Tongue
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام عید همگی مبارک؛)
من دلم تنگ قدیم است......
پاسخ
سپاس شده توسط:
نفسی،گوشیت دست خودت بود؟؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
بعله دست خودمه مگ باید دست یکی دیگه باشه؟!!
چطور حالا؟؟!!
پاسخ
سپاس شده توسط:
ی جوری شد....
هه...هیچی ..
پاسخ
سپاس شده توسط:
بععععععله :/
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۹-۱۲-۹۶، ۱۱:۳۲ ب.ظ)دختربهار نوشته: اولااااااااا بچه خودتی.....
دوماااااا آره راس میگی ،توخیلی پایینتری والا Tongue

عه فیلسوف کی بودی تو؟ asna
من از روییدن خار سر دیوار دانستم
که ناکس کس نمی گردد بدین بالا نشینی ها
پاسخ
سپاس شده توسط:
کسی نیست ما حوصلمون ترکید بیایین ی چی بگین خوب !!!!
روز تولد ب این بی حوصلگی محشره والا Huh
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue چالش خانواده ایران رمان minaa 272 10,323 ۲۲-۰۹-۰، ۰۹:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: arom
Wink صدای ایران رمان minaa 20 994 ۲۶-۰۷-۰، ۰۸:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Heart صدای بچه باحال های ایران رمان صنم بانو 17 799 ۲۰-۰۳-۰، ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: minaa

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۵-۰۷-۰, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، nafas (۱۶-۰۳-۰, ۰۸:۵۸ ق.ظ)، لیلی (۰۹-۱۱-۹۹, ۱۲:۴۵ ق.ظ)، sadaf (۲۷-۱۱-۹۹, ۰۹:۴۷ ب.ظ)، زینب سلطان (۱۹-۰۲-۹۷, ۱۰:۱۱ ب.ظ)، v.a.y (۰۱-۱۱-۹۶, ۰۷:۱۳ ب.ظ)، rainy girl (۱۱-۰۶-۹۹, ۰۲:۱۰ ب.ظ)، R a n A (۲۵-۰۸-۱, ۱۲:۰۶ ق.ظ)، مرتضی35 (۲۱-۰۴-۹۶, ۱۱:۱۸ ق.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۷-۰۷-۰, ۰۱:۰۲ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۲۷-۱۰-۹۶, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، Tasnim (۱۱-۰۶-۹۸, ۱۲:۳۱ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۱-۱۱-۹۷, ۰۲:۰۴ ب.ظ)، hadis hpf (۳۱-۰۲-۹۹, ۰۸:۰۸ ب.ظ)، نويد (۲۴-۰۲-۲, ۱۲:۵۴ ق.ظ)، Katayoon (۰۹-۰۵-۹۶, ۰۵:۳۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۸-۱۰-۹۷, ۰۱:۵۳ ق.ظ)، Aiden22 (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۱:۱۴ ب.ظ)، دختر ایران (۰۱-۰۳-۹۸, ۱۱:۰۱ ب.ظ)، heliia (۱۵-۱۱-۹۹, ۰۴:۱۱ ب.ظ)، مارکیز (۰۳-۰۵-۹۶, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، Death (۲۷-۱۰-۹۶, ۰۹:۴۰ ب.ظ)، *گیسو* (۰۵-۰۱-۹۸, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۹-۰۲-۹۹, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، nza3380 (۱۵-۰۴-۹۶, ۰۴:۳۰ ب.ظ)، avapars (۱۷-۱۰-۹۶, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، barooni (۲۳-۱۲-۹۶, ۰۱:۰۸ ق.ظ)، Natali (۲۵-۰۷-۹۶, ۰۲:۰۳ ق.ظ)، aydil (۲۵-۰۸-۹۷, ۰۹:۲۱ ب.ظ)، صنم بانو (۲۲-۰۴-۰, ۰۴:۴۱ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۴-۱۰-۹۶, ۰۳:۳۰ ق.ظ)، فائزه 2 (۳۱-۰۴-۰, ۰۴:۱۰ ب.ظ)، برف سیاه (۲۲-۱۱-۹۶, ۰۹:۲۶ ب.ظ)، gandom (۰۲-۰۶-۹۷, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، عسل6 (۱۲-۰۵-۹۶, ۰۷:۴۰ ب.ظ)، zahra_ayyar (۰۲-۰۵-۹۶, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، Nasim_hgh (۰۱-۰۶-۹۷, ۰۹:۱۲ ب.ظ)، ثـمین (۲۳-۰۶-۹۷, ۰۸:۵۰ ق.ظ)، zo68 (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۸:۴۶ ب.ظ)، دخترشب (۰۷-۰۷-۰, ۰۱:۰۸ ب.ظ)، AsαNα (۱۴-۱۱-۹۶, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، nazanin_prsh (۱۵-۰۵-۹۶, ۰۸:۳۷ ب.ظ)، bahare24 (۱۳-۰۹-۹۷, ۰۲:۵۲ ب.ظ)، Living Corpse (۱۰-۰۴-۹۶, ۱۱:۴۱ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، الف.الف (۲۷-۰۵-۹۶, ۰۶:۰۲ ب.ظ)، shab mahtabi (۱۸-۰۴-۹۶, ۰۴:۴۴ ب.ظ)، nil2001 (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۵:۱۶ ب.ظ)، d.ali (۰۱-۰۳-۹۹, ۰۴:۱۶ ب.ظ)، li.li.pot (۲۴-۰۴-۹۶, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، annna (۰۵-۰۶-۹۶, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، Apameh Banoo (۰۷-۰۳-۰, ۰۷:۱۷ ب.ظ)، سانی (۲۳-۱۱-۹۶, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، daryaeearam (۱۳-۰۶-۹۶, ۱۱:۲۸ ب.ظ)، .AtenA. (۱۳-۱۰-۹۶, ۰۱:۳۴ ب.ظ)، ایانا (۲۸-۱۰-۹۸, ۰۲:۰۹ ق.ظ)، دختربهار (۰۵-۰۷-۰, ۰۱:۱۸ ب.ظ)، Land star (۰۲-۱۱-۹۸, ۱۲:۰۶ ق.ظ)، •Vida• (۰۱-۱۱-۹۶, ۰۶:۲۹ ب.ظ)، دانا (۰۹-۰۴-۹۶, ۰۸:۲۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۱۷-۰۷-۹۶, ۰۶:۲۱ ب.ظ)، salina (۲۹-۰۵-۹۶, ۰۳:۲۸ ق.ظ)، ساسی (۱۷-۰۴-۹۶, ۰۸:۰۱ ب.ظ)، !!Tina!! (۰۹-۱۰-۹۶, ۰۵:۱۱ ب.ظ)، نیلو55 (۳۰-۰۵-۹۶, ۱۰:۴۸ ق.ظ)، ♥هستی♥ (۱۴-۰۲-۰, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، Elesa (۲۱-۰۷-۹۶, ۱۲:۵۶ ق.ظ)، بارانا80 (۰۸-۰۲-۹۷, ۰۵:۰۴ ب.ظ)، رویای خیس (۰۳-۰۵-۹۶, ۰۴:۰۷ ب.ظ)، Atoosa Rad (۰۵-۰۵-۹۶, ۱۲:۰۵ ق.ظ)، P.A✔ (۰۴-۰۷-۹۶, ۰۳:۰۶ ب.ظ)، alirezaa_shah (۰۷-۰۱-۹۸, ۰۷:۳۷ ب.ظ)، taranomi (۲۷-۰۸-۹۷, ۰۷:۱۵ ب.ظ)، maTisA (۰۵-۰۴-۹۶, ۰۵:۵۸ ب.ظ)، نیاز۲ (۲۱-۰۹-۹۶, ۰۳:۰۱ ب.ظ)، هاجر (۰۵-۰۴-۹۶, ۰۹:۴۹ ق.ظ)، بهار قربانی (۳۱-۰۶-۹۶, ۰۷:۱۰ ب.ظ)، مهرسا1383 (۰۲-۰۵-۹۶, ۱۲:۵۱ ق.ظ)، Reza74 (۳۰-۱۱-۹۶, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، Mahsa.s (۱۱-۰۷-۹۶, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، "فاطیما79" (۲۶-۰۴-۹۶, ۰۸:۲۸ ب.ظ)، بهار نارنج (۰۹-۱۰-۹۶, ۰۷:۵۸ ب.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۲۰-۰۷-۹۶, ۱۰:۲۰ ب.ظ)، AsaL_k (۰۸-۰۴-۹۶, ۰۸:۵۱ ب.ظ)، maria omid (۱۰-۰۴-۹۶, ۰۲:۲۵ ق.ظ)، hedeyh2002 (۰۲-۰۵-۹۶, ۰۹:۱۲ ق.ظ)، rain12 (۱۳-۰۴-۹۶, ۰۷:۲۲ ب.ظ)، امیرارین (۳۰-۰۴-۹۶, ۰۱:۴۳ ق.ظ)، fariba") (۱۵-۰۴-۹۶, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، Asal.b (۱۹-۰۴-۹۶, ۰۳:۵۴ ق.ظ)، *MahLa* (۲۰-۰۴-۹۶, ۰۳:۵۷ ب.ظ)، مریم1234 (۲۹-۰۴-۹۶, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، Amirali.ajam (۲۲-۰۵-۹۶, ۱۱:۰۷ ق.ظ)، ♥فاطیما♥ (۳۱-۰۵-۹۸, ۱۱:۴۳ ب.ظ)، rozvahshi (۳۰-۰۴-۹۶, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، فرزانه نصیری (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۰:۱۰ ق.ظ)، Biblo (۰۳-۰۵-۹۶, ۰۴:۱۴ ب.ظ)، ._.hadis._. (۰۹-۰۵-۹۶, ۰۵:۲۵ ق.ظ)، Justin_Bieber (۲۲-۰۵-۹۶, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، ×آرش× (۱۲-۰۵-۹۶, ۰۷:۲۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان