اتاق گپ بچه هاى ايران رمان (اتاق شيطنت و مهربانى )
(۲۱-۰۵-۹۶، ۰۴:۰۷ ب.ظ)*صنم* نوشته: عليرضا تو كه ديدي پس حرف نزن گلم. asna
عه  دیده؟
منو هم؟ xcvl
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
دوستان من برم باشگا^_^
باشگا تار عنکبوت البته  asna
فعلا دوستان
می دونم بدون من سخته براتون خخخخ
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۱-۰۵-۹۶، ۰۴:۰۸ ب.ظ)alirezaa_shah نوشته:
(۲۱-۰۵-۹۶، ۰۴:۰۷ ب.ظ)taranomi نوشته:
(۲۱-۰۵-۹۶، ۰۴:۰۵ ب.ظ)alirezaa_shah نوشته:
(۲۱-۰۵-۹۶، ۰۴:۰۲ ب.ظ)taranomi نوشته:
(۲۱-۰۵-۹۶، ۰۴:۰۱ ب.ظ)alirezaa_shah نوشته: قاعدتا از سوسک باید بترسی dfgh
لازم داشتی بگو برات بفرستم یه ده تایی دارم هنوز

‌عجب... dfghdfgh

بلی مش رجب
موش میخوای؟

‌oh my god Huh

‌واقعا این ترسا رو درک نمیکنم azsx

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۱-۰۵-۹۶، ۰۴:۰۸ ب.ظ)taranomi نوشته:
عه  دیده؟
منو هم؟ xcvl

‌نه تورو هنو ندیدم.
ولی امشب باید ببینمت^_^
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۱-۰۵-۹۶، ۰۴:۰۶ ب.ظ)*صنم* نوشته:
نقل قول:ب

دخترشب"
(۲۱-۰۵-۹۶، ۰۳:۵۹ ب.ظ)alirezaa_shah نوشته: اون که عادیه المیرا
اصن همه مشتاق دیدار منن
میگ میگم حق داره asna

اعتماد به نفست تو چش صنم

به چشم من چيكار داري چشم سفيد asna

خو چشات خوشگله خواستم خوشگلتر بشه.خخخ
پاسخ
سپاس شده توسط:
عليرضا شرت كم asna
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۱-۰۵-۹۶، ۰۴:۰۹ ب.ظ)alirezaa_shah نوشته: دوستان من برم باشگا^_^
باشگا تار عنکبوت البته  asna
فعلا دوستان
می دونم بدون من سخته براتون خخخخ

‌برو حداقل چارتا دونه کمتر سپاس میزنیم منو صنم asna
برو برو asna
میمیرم تا از اون بالا میام پایین dvia

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۱-۰۵-۹۶، ۰۴:۱۰ ب.ظ)alirezaa_shah نوشته:
(۲۱-۰۵-۹۶، ۰۴:۰۸ ب.ظ)taranomi نوشته:
عه  دیده؟
منو هم؟ xcvl

‌نه تورو هنو ندیدم.
ولی امشب باید ببینمت^_^

‌من زشتم ولش asna

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۱-۰۵-۹۶، ۰۴:۰۸ ب.ظ)دخترشب نوشته:
(۲۱-۰۵-۹۶، ۰۴:۰۵ ب.ظ)alirezaa_shah نوشته:
(۲۱-۰۵-۹۶، ۰۴:۰۲ ب.ظ)دخترشب نوشته:
(۲۱-۰۵-۹۶، ۰۳:۵۹ ب.ظ)alirezaa_shah نوشته: اون که عادیه المیرا
اصن همه مشتاق دیدار منن
میگ میگم حق داره asna

اعتماد به نفست تو چش صنم

باور نداری؟ xcvl

کی گفته باور ندارم؟ها؟ها؟ها؟

چون چشای صنم خوشگله گفتم اعتماد به نفس تو بره توش خوشگلترش کنه.خخخخخ

افرررررین تو چقد خوبی لعنتی:/
پاسخ
سپاس شده توسط:
الي نني خواد چشام به اندازه كافي خوشگل هست. دستت طلا asna
زهره اخه من عكس تو رو نشون عليرضا ميدم بي اجازه؟
بعدشم عكست با نامه ها پاكيد.خخخ
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue چالش خانواده ایران رمان minaa 272 10,378 ۲۲-۰۹-۰، ۰۹:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: arom
Wink صدای ایران رمان minaa 20 1,048 ۲۶-۰۷-۰، ۰۸:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Heart صدای بچه باحال های ایران رمان صنم بانو 17 832 ۲۰-۰۳-۰، ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: minaa

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۵-۰۷-۰, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، nafas (۱۶-۰۳-۰, ۰۸:۵۸ ق.ظ)، لیلی (۰۹-۱۱-۹۹, ۱۲:۴۵ ق.ظ)، sadaf (۲۷-۱۱-۹۹, ۰۹:۴۷ ب.ظ)، زینب سلطان (۱۹-۰۲-۹۷, ۱۰:۱۱ ب.ظ)، v.a.y (۰۱-۱۱-۹۶, ۰۷:۱۳ ب.ظ)، rainy girl (۱۱-۰۶-۹۹, ۰۲:۱۰ ب.ظ)، R a n A (۲۵-۰۸-۱, ۱۲:۰۶ ق.ظ)، مرتضی35 (۲۱-۰۴-۹۶, ۱۱:۱۸ ق.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۷-۰۷-۰, ۰۱:۰۲ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۲۷-۱۰-۹۶, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، Tasnim (۱۱-۰۶-۹۸, ۱۲:۳۱ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۱-۱۱-۹۷, ۰۲:۰۴ ب.ظ)، hadis hpf (۳۱-۰۲-۹۹, ۰۸:۰۸ ب.ظ)، نويد (۲۴-۰۲-۲, ۱۲:۵۴ ق.ظ)، Katayoon (۰۹-۰۵-۹۶, ۰۵:۳۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۸-۱۰-۹۷, ۰۱:۵۳ ق.ظ)، Aiden22 (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۱:۱۴ ب.ظ)، دختر ایران (۰۱-۰۳-۹۸, ۱۱:۰۱ ب.ظ)، heliia (۱۵-۱۱-۹۹, ۰۴:۱۱ ب.ظ)، مارکیز (۰۳-۰۵-۹۶, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، Death (۲۷-۱۰-۹۶, ۰۹:۴۰ ب.ظ)، *گیسو* (۰۵-۰۱-۹۸, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۹-۰۲-۹۹, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، nza3380 (۱۵-۰۴-۹۶, ۰۴:۳۰ ب.ظ)، avapars (۱۷-۱۰-۹۶, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، barooni (۲۳-۱۲-۹۶, ۰۱:۰۸ ق.ظ)، Natali (۲۵-۰۷-۹۶, ۰۲:۰۳ ق.ظ)، aydil (۲۵-۰۸-۹۷, ۰۹:۲۱ ب.ظ)، صنم بانو (۲۲-۰۴-۰, ۰۴:۴۱ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۴-۱۰-۹۶, ۰۳:۳۰ ق.ظ)، فائزه 2 (۳۱-۰۴-۰, ۰۴:۱۰ ب.ظ)، برف سیاه (۲۲-۱۱-۹۶, ۰۹:۲۶ ب.ظ)، gandom (۰۲-۰۶-۹۷, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، عسل6 (۱۲-۰۵-۹۶, ۰۷:۴۰ ب.ظ)، zahra_ayyar (۰۲-۰۵-۹۶, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، Nasim_hgh (۰۱-۰۶-۹۷, ۰۹:۱۲ ب.ظ)، ثـمین (۲۳-۰۶-۹۷, ۰۸:۵۰ ق.ظ)، zo68 (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۸:۴۶ ب.ظ)، دخترشب (۰۷-۰۷-۰, ۰۱:۰۸ ب.ظ)، AsαNα (۱۴-۱۱-۹۶, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، nazanin_prsh (۱۵-۰۵-۹۶, ۰۸:۳۷ ب.ظ)، bahare24 (۱۳-۰۹-۹۷, ۰۲:۵۲ ب.ظ)، Living Corpse (۱۰-۰۴-۹۶, ۱۱:۴۱ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، الف.الف (۲۷-۰۵-۹۶, ۰۶:۰۲ ب.ظ)، shab mahtabi (۱۸-۰۴-۹۶, ۰۴:۴۴ ب.ظ)، nil2001 (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۵:۱۶ ب.ظ)، d.ali (۰۱-۰۳-۹۹, ۰۴:۱۶ ب.ظ)، li.li.pot (۲۴-۰۴-۹۶, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، annna (۰۵-۰۶-۹۶, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، Apameh Banoo (۰۷-۰۳-۰, ۰۷:۱۷ ب.ظ)، سانی (۲۳-۱۱-۹۶, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، daryaeearam (۱۳-۰۶-۹۶, ۱۱:۲۸ ب.ظ)، .AtenA. (۱۳-۱۰-۹۶, ۰۱:۳۴ ب.ظ)، ایانا (۲۸-۱۰-۹۸, ۰۲:۰۹ ق.ظ)، دختربهار (۰۵-۰۷-۰, ۰۱:۱۸ ب.ظ)، Land star (۰۲-۱۱-۹۸, ۱۲:۰۶ ق.ظ)، •Vida• (۰۱-۱۱-۹۶, ۰۶:۲۹ ب.ظ)، دانا (۰۹-۰۴-۹۶, ۰۸:۲۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۱۷-۰۷-۹۶, ۰۶:۲۱ ب.ظ)، salina (۲۹-۰۵-۹۶, ۰۳:۲۸ ق.ظ)، ساسی (۱۷-۰۴-۹۶, ۰۸:۰۱ ب.ظ)، !!Tina!! (۰۹-۱۰-۹۶, ۰۵:۱۱ ب.ظ)، نیلو55 (۳۰-۰۵-۹۶, ۱۰:۴۸ ق.ظ)، ♥هستی♥ (۱۴-۰۲-۰, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، Elesa (۲۱-۰۷-۹۶, ۱۲:۵۶ ق.ظ)، بارانا80 (۰۸-۰۲-۹۷, ۰۵:۰۴ ب.ظ)، رویای خیس (۰۳-۰۵-۹۶, ۰۴:۰۷ ب.ظ)، Atoosa Rad (۰۵-۰۵-۹۶, ۱۲:۰۵ ق.ظ)، P.A✔ (۰۴-۰۷-۹۶, ۰۳:۰۶ ب.ظ)، alirezaa_shah (۰۷-۰۱-۹۸, ۰۷:۳۷ ب.ظ)، taranomi (۲۷-۰۸-۹۷, ۰۷:۱۵ ب.ظ)، maTisA (۰۵-۰۴-۹۶, ۰۵:۵۸ ب.ظ)، نیاز۲ (۲۱-۰۹-۹۶, ۰۳:۰۱ ب.ظ)، هاجر (۰۵-۰۴-۹۶, ۰۹:۴۹ ق.ظ)، بهار قربانی (۳۱-۰۶-۹۶, ۰۷:۱۰ ب.ظ)، مهرسا1383 (۰۲-۰۵-۹۶, ۱۲:۵۱ ق.ظ)، Reza74 (۳۰-۱۱-۹۶, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، Mahsa.s (۱۱-۰۷-۹۶, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، "فاطیما79" (۲۶-۰۴-۹۶, ۰۸:۲۸ ب.ظ)، بهار نارنج (۰۹-۱۰-۹۶, ۰۷:۵۸ ب.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۲۰-۰۷-۹۶, ۱۰:۲۰ ب.ظ)، AsaL_k (۰۸-۰۴-۹۶, ۰۸:۵۱ ب.ظ)، maria omid (۱۰-۰۴-۹۶, ۰۲:۲۵ ق.ظ)، hedeyh2002 (۰۲-۰۵-۹۶, ۰۹:۱۲ ق.ظ)، rain12 (۱۳-۰۴-۹۶, ۰۷:۲۲ ب.ظ)، امیرارین (۳۰-۰۴-۹۶, ۰۱:۴۳ ق.ظ)، fariba") (۱۵-۰۴-۹۶, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، Asal.b (۱۹-۰۴-۹۶, ۰۳:۵۴ ق.ظ)، *MahLa* (۲۰-۰۴-۹۶, ۰۳:۵۷ ب.ظ)، مریم1234 (۲۹-۰۴-۹۶, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، Amirali.ajam (۲۲-۰۵-۹۶, ۱۱:۰۷ ق.ظ)، ♥فاطیما♥ (۳۱-۰۵-۹۸, ۱۱:۴۳ ب.ظ)، rozvahshi (۳۰-۰۴-۹۶, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، فرزانه نصیری (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۰:۱۰ ق.ظ)، Biblo (۰۳-۰۵-۹۶, ۰۴:۱۴ ب.ظ)، ._.hadis._. (۰۹-۰۵-۹۶, ۰۵:۲۵ ق.ظ)، Justin_Bieber (۲۲-۰۵-۹۶, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، ×آرش× (۱۲-۰۵-۹۶, ۰۷:۲۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان