اتاق گپ بچه هاى ايران رمان (اتاق شيطنت و مهربانى )
رفتی و ندیدی که چه محشر کردم
با اشک تمام کوچه را تر کردم
وقتی که شکست بغض تنهایی من
وابستگی ام را به تو باور کردم
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:
وعه الهی به حق پنج تن فک درد بگیرین
ی دیشب من زودخوابیدم ۱۵تاصفحه فک زدین
درووووووووود
ترن اون چیزی که توخصوصی به آتنا و الی وغزل گفتی رو به منم بوگو
جدیدا اصفونی میحرفی ترن
دلم یك كلبه میخواهد
درون جنگل پاییز
به دور از رنگ آدمها
من و آواز توكاها
من و یك رود
من و یك كلبه ی پر دود
من و چای و كتاب حافظ وخیام
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۳-۰۵-۹۶، ۰۱:۳۴ ق.ظ)*صنم* نوشته:
رفتی و ندیدی که چه محشر کردم
با اشک تمام کوچه را تر کردم
وقتی که شکست بغض تنهایی من
وابستگی ام را به تو باور کردم
چی شده شعر غمگین پخش کردی
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
درود بر اعضاي انجمن.
هيچي مامي همينجوري، Tongue
گفتم يه حالي داده باشم بهتون asna
پاسخ
سپاس شده توسط:
فافا جان مثل اينكه از فك خانوما خبر نداري. اگه فك بود كه تا صبح كار مي كرد.
خدا رحم كرد كه انگشت بوده، خسته شدن ديگه.خخخ asna
در ضمن من جزو وراجا نبودم asna
پاسخ
سپاس شده توسط:
قضيه ي خصوصي چيه؟ به منم بگيد وگرنه آبروتونو مي برم asna
پاسخ
سپاس شده توسط:
اره فافا اصفهونی میحرفم asna ‌من کلا از هر زبونی دوتا کلمه بلدم میگم asna

صنم اتی گفته بود شوهرم تن پکه من یه چی بهش گفتم
خودت بفهم چی asna

درررررررررررررررررررررررووووووووووووووووووووددددددددددددد xcvk
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
ترن به منم بگو
دلم یك كلبه میخواهد
درون جنگل پاییز
به دور از رنگ آدمها
من و آواز توكاها
من و یك رود
من و یك كلبه ی پر دود
من و چای و كتاب حافظ وخیام
پاسخ
سپاس شده توسط:
خو سرم خلوت شد بهت میگم asna
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
به ليست دوستان چه جوري بايد اضافه كرد؟
يه مدل ديگه شده كه Angry
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue چالش خانواده ایران رمان minaa 272 10,355 ۲۲-۰۹-۰، ۰۹:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: arom
Wink صدای ایران رمان minaa 20 1,015 ۲۶-۰۷-۰، ۰۸:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Heart صدای بچه باحال های ایران رمان صنم بانو 17 819 ۲۰-۰۳-۰، ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: minaa

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۵-۰۷-۰, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، nafas (۱۶-۰۳-۰, ۰۸:۵۸ ق.ظ)، لیلی (۰۹-۱۱-۹۹, ۱۲:۴۵ ق.ظ)، sadaf (۲۷-۱۱-۹۹, ۰۹:۴۷ ب.ظ)، زینب سلطان (۱۹-۰۲-۹۷, ۱۰:۱۱ ب.ظ)، v.a.y (۰۱-۱۱-۹۶, ۰۷:۱۳ ب.ظ)، rainy girl (۱۱-۰۶-۹۹, ۰۲:۱۰ ب.ظ)، R a n A (۲۵-۰۸-۱, ۱۲:۰۶ ق.ظ)، مرتضی35 (۲۱-۰۴-۹۶, ۱۱:۱۸ ق.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۷-۰۷-۰, ۰۱:۰۲ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۲۷-۱۰-۹۶, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، Tasnim (۱۱-۰۶-۹۸, ۱۲:۳۱ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۱-۱۱-۹۷, ۰۲:۰۴ ب.ظ)، hadis hpf (۳۱-۰۲-۹۹, ۰۸:۰۸ ب.ظ)، نويد (۲۴-۰۲-۲, ۱۲:۵۴ ق.ظ)، Katayoon (۰۹-۰۵-۹۶, ۰۵:۳۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۸-۱۰-۹۷, ۰۱:۵۳ ق.ظ)، Aiden22 (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۱:۱۴ ب.ظ)، دختر ایران (۰۱-۰۳-۹۸, ۱۱:۰۱ ب.ظ)، heliia (۱۵-۱۱-۹۹, ۰۴:۱۱ ب.ظ)، مارکیز (۰۳-۰۵-۹۶, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، Death (۲۷-۱۰-۹۶, ۰۹:۴۰ ب.ظ)، *گیسو* (۰۵-۰۱-۹۸, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۹-۰۲-۹۹, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، nza3380 (۱۵-۰۴-۹۶, ۰۴:۳۰ ب.ظ)، avapars (۱۷-۱۰-۹۶, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، barooni (۲۳-۱۲-۹۶, ۰۱:۰۸ ق.ظ)، Natali (۲۵-۰۷-۹۶, ۰۲:۰۳ ق.ظ)، aydil (۲۵-۰۸-۹۷, ۰۹:۲۱ ب.ظ)، صنم بانو (۲۲-۰۴-۰, ۰۴:۴۱ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۴-۱۰-۹۶, ۰۳:۳۰ ق.ظ)، فائزه 2 (۳۱-۰۴-۰, ۰۴:۱۰ ب.ظ)، برف سیاه (۲۲-۱۱-۹۶, ۰۹:۲۶ ب.ظ)، gandom (۰۲-۰۶-۹۷, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، عسل6 (۱۲-۰۵-۹۶, ۰۷:۴۰ ب.ظ)، zahra_ayyar (۰۲-۰۵-۹۶, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، Nasim_hgh (۰۱-۰۶-۹۷, ۰۹:۱۲ ب.ظ)، ثـمین (۲۳-۰۶-۹۷, ۰۸:۵۰ ق.ظ)، zo68 (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۸:۴۶ ب.ظ)، دخترشب (۰۷-۰۷-۰, ۰۱:۰۸ ب.ظ)، AsαNα (۱۴-۱۱-۹۶, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، nazanin_prsh (۱۵-۰۵-۹۶, ۰۸:۳۷ ب.ظ)، bahare24 (۱۳-۰۹-۹۷, ۰۲:۵۲ ب.ظ)، Living Corpse (۱۰-۰۴-۹۶, ۱۱:۴۱ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، الف.الف (۲۷-۰۵-۹۶, ۰۶:۰۲ ب.ظ)، shab mahtabi (۱۸-۰۴-۹۶, ۰۴:۴۴ ب.ظ)، nil2001 (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۵:۱۶ ب.ظ)، d.ali (۰۱-۰۳-۹۹, ۰۴:۱۶ ب.ظ)، li.li.pot (۲۴-۰۴-۹۶, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، annna (۰۵-۰۶-۹۶, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، Apameh Banoo (۰۷-۰۳-۰, ۰۷:۱۷ ب.ظ)، سانی (۲۳-۱۱-۹۶, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، daryaeearam (۱۳-۰۶-۹۶, ۱۱:۲۸ ب.ظ)، .AtenA. (۱۳-۱۰-۹۶, ۰۱:۳۴ ب.ظ)، ایانا (۲۸-۱۰-۹۸, ۰۲:۰۹ ق.ظ)، دختربهار (۰۵-۰۷-۰, ۰۱:۱۸ ب.ظ)، Land star (۰۲-۱۱-۹۸, ۱۲:۰۶ ق.ظ)، •Vida• (۰۱-۱۱-۹۶, ۰۶:۲۹ ب.ظ)، دانا (۰۹-۰۴-۹۶, ۰۸:۲۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۱۷-۰۷-۹۶, ۰۶:۲۱ ب.ظ)، salina (۲۹-۰۵-۹۶, ۰۳:۲۸ ق.ظ)، ساسی (۱۷-۰۴-۹۶, ۰۸:۰۱ ب.ظ)، !!Tina!! (۰۹-۱۰-۹۶, ۰۵:۱۱ ب.ظ)، نیلو55 (۳۰-۰۵-۹۶, ۱۰:۴۸ ق.ظ)، ♥هستی♥ (۱۴-۰۲-۰, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، Elesa (۲۱-۰۷-۹۶, ۱۲:۵۶ ق.ظ)، بارانا80 (۰۸-۰۲-۹۷, ۰۵:۰۴ ب.ظ)، رویای خیس (۰۳-۰۵-۹۶, ۰۴:۰۷ ب.ظ)، Atoosa Rad (۰۵-۰۵-۹۶, ۱۲:۰۵ ق.ظ)، P.A✔ (۰۴-۰۷-۹۶, ۰۳:۰۶ ب.ظ)، alirezaa_shah (۰۷-۰۱-۹۸, ۰۷:۳۷ ب.ظ)، taranomi (۲۷-۰۸-۹۷, ۰۷:۱۵ ب.ظ)، maTisA (۰۵-۰۴-۹۶, ۰۵:۵۸ ب.ظ)، نیاز۲ (۲۱-۰۹-۹۶, ۰۳:۰۱ ب.ظ)، هاجر (۰۵-۰۴-۹۶, ۰۹:۴۹ ق.ظ)، بهار قربانی (۳۱-۰۶-۹۶, ۰۷:۱۰ ب.ظ)، مهرسا1383 (۰۲-۰۵-۹۶, ۱۲:۵۱ ق.ظ)، Reza74 (۳۰-۱۱-۹۶, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، Mahsa.s (۱۱-۰۷-۹۶, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، "فاطیما79" (۲۶-۰۴-۹۶, ۰۸:۲۸ ب.ظ)، بهار نارنج (۰۹-۱۰-۹۶, ۰۷:۵۸ ب.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۲۰-۰۷-۹۶, ۱۰:۲۰ ب.ظ)، AsaL_k (۰۸-۰۴-۹۶, ۰۸:۵۱ ب.ظ)، maria omid (۱۰-۰۴-۹۶, ۰۲:۲۵ ق.ظ)، hedeyh2002 (۰۲-۰۵-۹۶, ۰۹:۱۲ ق.ظ)، rain12 (۱۳-۰۴-۹۶, ۰۷:۲۲ ب.ظ)، امیرارین (۳۰-۰۴-۹۶, ۰۱:۴۳ ق.ظ)، fariba") (۱۵-۰۴-۹۶, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، Asal.b (۱۹-۰۴-۹۶, ۰۳:۵۴ ق.ظ)، *MahLa* (۲۰-۰۴-۹۶, ۰۳:۵۷ ب.ظ)، مریم1234 (۲۹-۰۴-۹۶, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، Amirali.ajam (۲۲-۰۵-۹۶, ۱۱:۰۷ ق.ظ)، ♥فاطیما♥ (۳۱-۰۵-۹۸, ۱۱:۴۳ ب.ظ)، rozvahshi (۳۰-۰۴-۹۶, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، فرزانه نصیری (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۰:۱۰ ق.ظ)، Biblo (۰۳-۰۵-۹۶, ۰۴:۱۴ ب.ظ)، ._.hadis._. (۰۹-۰۵-۹۶, ۰۵:۲۵ ق.ظ)، Justin_Bieber (۲۲-۰۵-۹۶, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، ×آرش× (۱۲-۰۵-۹۶, ۰۷:۲۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان