امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اجرای برنامه دوستانه جنیفر لوپز با همسر سابقش
font=tahoma]
[عکس: jenifer-yasgroup.ir-1.jpg]
[/font]

"
جنیفر لوپز" و "مارک آنتونی" همسر سابقش یک اجرای دو نفره کاملا دوستانه با هم داشتند
.
آنها زمانیکه به ازدواج ۷ ساله خود پایان دادند تاکید کردند که این طلاق تفاهمی است و آنها برای همیشه دوستان خوبی باقی خواهند ماند . اگرچه این جمله ای کلیشه ای است که اکثر ستاره ها هنگام جدایی عنوان میکنند اما این دو ستاره دنیای موسیقی غرب نشان دادند که این جمله برای آنها فراتر از یک عبارت معمولی است
.
این زوج والدین دوقلوهای ۴ ساله "مکس "و "ایمی" هستند . روز گذشته روی سن در اجرای زنده ای در پورتو ریکو یک ترانه دونفری توسط این زن و شوهر سابق اجرا شد که نام آن "دوستم نداری" بود و تماشاچیان را به شدت تحت تاثیر قرار داد
.

"
جنیفر" در این اجرا یک لباس بلند آبی کمرنگ به تن داشت در حالیکه مارک آنتونی کت و شلواری یکدست مشکی پوشیده بود. آنها بسیار هیجان زده به نظر میرسیدند . "جنیفر لوپز" بارها در مصاحبه هایش تاکید کرده است که نمیتواند باور کند ازدواجش خراب شده است
.
او اعلام کرده بود طلاق و فروپاشی خانواده برای من دردناک است چرا که خانواده برای من معنای ویژه ای دارد . جنیفر ۴۳ ساله اکنون با رقص نده سابق گروه خود کاسپر اسمارت ۲۵ ساله رابطه نزدیکی دارد که گمان نمیرود پایان شیرینی در انتظار این رابطه باشد
.
[عکس: jenifer-yasgroup.ir_.jpg]
چقَـבر پــَـر می ڪِشَـב دلـَـــمـ
بـﮧ هــَـــوآی تـُـو
پاسخ
سپاس شده توسط: محبوبه1366
نمیدونم چی بگم والله.

ادم میمونه....

من باشم که چشم برنمیداره با شوهر سابقم برم

برم آهنگ بخونمxcvl
پسر به مادر گفت تو هم نماز میخونی هم روزه میگیری ولی خدا هیچی بهت نمیده,
ولی منی که نه نماز میخونم نه روزه میگیرم هر چی ازش خواستم رو بهم داده
طفلک پسر نمیدانست مادر از خدا فقط یک چیز میخواهد انهم اینکه هرچه پسرش میخواهد به او بدهد

اللهم عجل لولیک الفرج
پاسخ
سپاس شده توسط: MeNa
(۱۱-۰۹-۹۲، ۰۱:۰۳ ق.ظ)محبوبه1366 نوشته: نمیدونم چی بگم والله.

ادم میمونه....

من باشم که چشم برنمیداره با شوهر سابقم برم

برم آهنگ بخونمxcvl
بـــــــــــــــــــه نظـــــــر من خــــــــــــوبه با تفاهم جــــــــــــــدا شدن دیگه xcvl

بـــــــا بـــــــــــا اونا حسادت حــــــــــــــالیشون نیست کهasna
چقَـבر پــَـر می ڪِشَـב دلـَـــمـ
بـﮧ هــَـــوآی تـُـو
پاسخ
سپاس شده توسط: