امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اجرای نمایش «بیست و هفت واگن پُر از پنبـه» در امارات متحده عربی
اجرای نمایش «بیست و هفت واگن پُر از پنبـه» در امارات متحده عربی

نمایش «بیست و هفت واگن پُر از پنبـه» نوشته تنسی ویلیامز و کار علی مرتضوی فومنی از ۲۵ تا ۲۹ آذرماه در امارات متحده عربی به صحنه میرود.
به گزارش سایت ایران تئاتر، این نمایش از از ۱۶ تا ۲۰ دسامبر (۲۵ تا ۲۹ آذرماه) در دُبـی، ۱۰ اجرا خواهد داشت.
آزیتا مهاجـری، علیرضا کیانیان و مجتبی هاشمی زاده بازیگران این نمایش هستند. همچنین ثمانه باقرزاده (طراح لباس و گریم)، سیامک هاشمیان (آهنگساز)، پریسا صهبا (طراح پوستر و بروشور)، علی مرتضوی فومنی (طراح صحنه)، محمد الکبانی (اجرای دکور) و علی مهاجر (عکاس)، گروه نمایش را تشکیل میدهند.
این نمایش کاری از کانون تیآرتِ ریگ است، که پیش از این نمایشهای «خیانت» نوشته هارولد پینتر، «خواستگاری» نوشته آنتون چخوف، «خرس» نوشته آنتون چخوف، «هنر» نوشته یاسمینا رضا و «دُم جُنبانک ها» نوشته علی مرتضوی فومنی را به صحنه برده و کارگاه های آموزشی «از ایده تا اجرا در فیلمنامه نویسی»، «نمایشنامه نویسی گروهی» و «آناتومی درام» را برگزار کرده است.
تا وقتی عشق آسمونی دارم
چه نیازی به عشق زمینی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط: