امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اجرای نمایش «زن از خاطره عکس میگرفت» در نیاوران
اجرای نمایش «زن از خاطره عکس میگرفت» در نیاوران

نمایش «زن از خاطره عکس میگرفت» به نویسندگی فرناز تبریزی و کارگردانی امیر حسین آسانی از ۲۷ آذرماه، در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران به صحنه میرود.
به گزارش سایت ایران تئاتر، نمایش «زن از خاطره عکس میگرفت» به صورت تک نفره و با بازیگری کاظم سیاحی و با صدا و تصویر بهاران بنی احمدی اجرا میشود.
فرناز تبریزی نویسنده این اثر نمایشی در ارتباط با خلاصه داستان گفت: «شاید حقیقت ما، هیچ جذابیتی برای ذوق گوینده و شوق شنونده نداشته باشد، اما این اتفاقی که بین ما افتاد، بند بایدها و نبایدها را پاره کرد و... جمعه شب اواخر پاییز این آخرین باری است که مینویسم تو»...!
امیر حسین آسانی از کارگردان جوان و خوش آتیه تئاتر است که تاکنون نمایش های مختلفی را در مقام کارگردان به سرانجام رسانده است که از جمله آن میتوان به تئاترهای «کنترل پلاس زد» در خانه کوچک نمایش «آنات» در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران، بلغارستان، ایتالیا، اسپانیا، ارمنستان و نمایشنامه خوانی «داگ ویل به روایت آخرین سگ آن» به کارگردانی مشترک امیر کیان پور در فرانسه اشاره کرد. وی همچنین سابقه شرکت در دو دوره جشنواره تک نفره نیاوران را با تئاترهای «آنگاه آن نگاه» با همکاری امیر کیان پور و «زن از خاطره عکس میگرفت» را در کارنامه خود دارد.
دیگر عوامل این گروه نمایشی عبارتند از: فواد الهی قمشه ای (انتخاب موسیقی و ساخت قطعه آخر)، افسانه صرفه جو (طراح صحنه)، علی رضا جیبی (طراح نور)، فرزانه بهرامی (طراح لباس)، ایمان توکلی و سیامک مجد علیان (عکاس) و نیما محبی، فرزانه بهرامی و مهرداد موسوی (گروه کارگردانی).
نمایش «زن از خاطره عکس میگرفت» تا سوم بهمن ماه، هر روز به غیر از سه شنبه ها، ساعت ۱۸، در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران ماه به صحنه میرود و علاقمندان جهت تهیه بلیت میتوانند با شماره ۰۹۳۰۳۴۴۳۹۲۵ تماس بگیرند.
تا وقتی عشق آسمونی دارم
چه نیازی به عشق زمینی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط: