امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احتمال تعطیلی دوباره مدارس تهران
#1
Exclamation 
94/10/5

معاون نظارت و پایش حفاظت محیط زیست استان تهران از تشکیل کمیته هماهنگی مواقع اضطرار در بعدازظهر امروز خبر داد.
خبرگزاری میزان: معاون نظارت و پایش حفاظت محیط زیست استان تهران از تشکیل کمیته هماهنگی مواقع اضطرار در بعدازظهر امروز خبر داد.

محمد رستگاری درباره وضعیت های پایتخت اظهار کرد: با توجه به اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش کیفی تهران، هوای پایتخت امروز در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

وی ادامه داد: میانگین شاخص کیفیت هوا برای ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون به عدد 132،ذرات معلق با قطر کمتر از 10 میکرون72 و منواکسید کربن 37 رسیده است.

به گفته معاون نظارت و پایش حفاظت محیط زیست استان تهران، گزارشات هواشناسی مبنی بر تداوم پایداری هوا است و بر این اساس کمیته هماهنگی مواقع اضطرار آلودگی هوا بعداظهر امروز برگزار خواهد شد.

محیط زیست استان تهران اعلام کرده است امروز کمیته اضطرار تشکیل می شود و با توجه به شدت آلودگی هواِ درباره تعطیلی مدارس یا توسعه محدوده زوج و فرد، تصمیم گیری می کند. هفته گذشته علاوه بر تعطیلی مدارس در ۳ روز از هفته، تمام معادن شن و ماسه هم تعطیل شدند. این تلاش ها موجب شد شرایط آلودگی هوا به محدوده قرمز نرسد.
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:


چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
5 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۱:۱۲ ب.ظ)، v.a.y (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۲:۱۷ ب.ظ)، Ar.chly (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۳:۴۵ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۴:۱۹ ب.ظ)، armiti (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۱:۳۷ ب.ظ)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان