امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احمدزاده: تجربه کار با تیم‌های پایه در رده ملی را دارم
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمد احمدزاده که برای ارائه برنامه‌هایش در مورد تیم فوتبال جوانان به فدراسیون فوتبال آمده بود، در مورد اینکه آیا حاضر است هدایت این تیم را قبول کند، اظهار داشت: چرا نپذیرم؟ همه جا مشکلات وجود دارد اما من تجربه کار با تیم‌های پایه در رده ملی را دارم و در هر دو رده نوجوانان و جوانان کار کرده‌ام و با مشکلات فدراسیون و رده پایه آشنا هستم.
وی در مورد اینکه باید از بازیکنان جوان در رده بزرگسالان بیشتر استفاده شود، خاطرنشان کرد: فکر کنم 2 سال پیش تنها تیم ملوان بود که در آن عزت‌اللهی از رده نوجوانان برای ما در لیگ برتر بازی می‌کرد و توانست به بازیکن ثابت تیم هم تبدیل شود.
احمدزاده ادامه داد: مربیان ما باید به فکر سازندگی باشند. اینکه ضوابطی گذاشته شود تا بازیکنان جوان‌تر مورد استفاده قرار بگیرند، تنها یک قدم است و باید تلاش بیشتری کنیم.
وی درباره اینکه انتظار دارد چه امکاناتی در تیم جوانان به او اختصاص داده شود، گفت: معتقدم باید این تیم امکانات معقول و معمول را در اختیار داشته باشد و باورم این است که نسبت به یکی دو سال گذشته اکنون امکانات بهتر و توجه بیشتری به تیم‌های رده پایه فوتبال ملی کشور معطوف شده است.
منبع:شهر خبر
داستان کوتاه:
رمان (درحال تایپ):
پاسخ
سپاس شده توسط:
ممنونmara
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط: