امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احمد مساجدی:نظراتم را در اختیار ولاسکو می گذارم/روی صعود به پلی اف
Rainbow 
احمد مساجدی، سرمربی تیم شهرداری تبریز گفت: ذهنیت بازیکنان تیم را برای قرار گرفتن در جمع بهترینها در طول مدت زمان کوتاه حضورم در زمان کوتاه حضورم در کنار آنها آماده کرده ام.
احمد مساجدی، سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت:پتانسیل و شرایط فنی تیم بسیار بالاست به نظر من حق این تیم جایگاهی به مراتب بهتر از نهمی در جدول رده بندی است و برای رسیدن به نتایج مطلوب تر باید تلاش کرد.

ورودم به دنیای مربیان حرفه ای شانسی نبود

وی تصریح کرد: حدود 4 روز است که تمرینات را با این آغاز کرده ام شاید برای اولین بار است که حضور در لیگ برتر را به عنوان سرمربی تجربه می کنم اما جزو آن دسته افرادی نیستم که یک باره به طور ناگهانی از لیگ حرفه ای در آورده ام من سالهاست که در کنار ولاسکو به عنوان دستیار و مترجم حضور دارم و همچنین سال گذشته به عنوان سرمربی تیم شهرداری زاهدان در لیگ دسته یک حضور داشتم.

وی گفت: همگان می دانند که فعالیت در لیگ دسته یک به عنوان سرمربی به این فعالیت که یک نفر آنالیزور، پزشک، سرپرست، تمرین دهنده و... محسوب می شود کسب چنین تجربه برای باعث شده که وقتی سکان هدایت یک تیم لیگ برتری را در د ست می گیری به راحتی با شرایط موجود هماهنگ می شوی به طور قطع اگر از ابتدا به ساکن هدایت تیم را بر عهده می گرفتم به طور قطع هم اکنون تبریزی ها وضعیت بهتری را در جدول رده بندی داشتند.

وی گفت: در حال حاضر قرار گرفتن در جایگاه خوب جدول رده بندی کار بسیار سختی است این سخت بودن به معنای این نیست که نمی توان در جمع بهترین ها قرار گرفت بلکه نیاز به زمان و تلاش زیاد دارد خوشبختانه دوستی و همدلی میان بازیکنان بسیار زیاد است و این یکی اهرمهای اصلی رسیدن به نتایج قابل قبولی خواهد بود.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز یاد آور شد: تعویض 2 مربی در طول یک نیم فصل حاکی از نبود ثبات تیمی است در حال حاضر مهمترین عامل رسیدن به اهداف متعالی ایجاد شرایط روحی و روانی مثبت در تیم است تیمی که توانسته با 4 برد در جایگاهی بالاتر از تیم دارای 5 برد قرار بگیرد به طور قطع پتانسیل خوبی برای قرار گرفتن در جمع برترینها را دارد و تنها نیاز تغییر نگاه بازیکنان به حریفان است.

به حضورمان در پلی اف خوش بینیم

احمد مساجدی یاد آور شد: من نسبتا به تیم شهرداری تبریز و ادامه روند درخشان این تیم خوش بین هستم تمام تلاش خود را برای راهیابی به پلی آفبکار خواهیم گرفت در طول مسابقات نیم فصل هدف ما ارائه بازی های خوب و حرفه ای است این موضوع ربطی به برد و باخت ندارد.

وی تصریح کرد: لیگ امسال بسیار فشرده و سنگین است باید با درایت خاص شرایط را به گونه رقم زد که مقابل حریفان ببریم.

ولاسکو از مربیگری در لیگ بی خبر است

وی در خصوص تاثیر حضورش در لیگ برتر و انتخاب بازیکنان ملی پوش اظهار داشت: هنوز ولاسکو سرمربی تیم ملی از حضورم در تیم شهرداری تبریز به عنوان سرمربی بی خبر است اما به طور قطع اگر مطلع شود از من به عنوان یکی از فعالان لیگ در خصوص بازیکنان نظر خواهی می کند این موضوع در مورد تمامی مربیان و دستیاران ولاسکو که در لیگ فعال بودند صورت می گرفت نظر مربیان نسبت به بازیکنان برای ون سکو مهم است.

رشد لیگ را مدیون تیم های ملی هستیم

دستیار ولاسکو در تیم ملی والیبال اضهار داشت: مسابقات لیگ برتر امسال از سطح کیفی بسیار بالایی برخوردار است از میان بازیکنان حاضر در تیم ها به طور مجموع بیش از 35 نفر آنها کسانی هستند که در ترکیب تیمهای ملی الف و ب زیر نظر ولاسکو و خوآن سی چیو تمرین کرده اند و هم اکنون در تیمهای باشگاهی حضور یافته و باعث رشد سطح کیفی مسابقات شده اند.

وی یاد آور شد: در یک نگاه کلی علت بالا بودن سطح کیفی مسابقات امسال 12 تیمی بودن لیک نیست بلکه بازیکنان ملی پوش در قالب تیمهای مختلف یک سطح خاص و نزدیک به هم بازی می کنند و این مو ضوع عامل رشد کیفی لیگ هم شده است.

کاضمی رفت و تاجری ماند

مساجدی که به عنوان جایگزین پرویز کاضمی انتخاب شده است گفت: در حال حاضر من به عنوان سرمربی تیم شهرداری تبریز هدایت و والیبالیست های این تیم را به عهده دارم پرویز کاظمی با باشگاه تسویه حساب کرده و دیگر هیچ گونه ارتباطی با این تیم ندارد اما قاسم تاجری همچنان به عنوان مدیر فنی در کنار تیم حضور دارد./آق
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: پرنسس