امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احمد پورمخبر مجری شبکه های ماهواره ای؟!
93/12/18

خبرگزاری میزان: فرزند احمد پورمخبر در پاسخ به شایعه حضور پدرش در شبکه های ماهواره ای، گفت: از پدرم برای اجرای در شبکه ماهواره ای دعوت شد که وی این درخواست را رد کرد.

محمد پورمخبر فرزند و مدیر برنامه های احمد پورمخبر در خصوص شایعات برخی از سایتها و شبکه های به اصطلاح اجتماعی در باره حضور این هنرمند کشورمان در یکی از شبکه های فارسی زبان ماهواره ای و در برنامه ای با نام "شانس من" گفت: این شبکه از پدر من دعوت شد که او در این برنامه حاضر شود و احمد پورمخبر در پاسخ به این دعوت گفت که من به هیچ شبکه خارجی نخواهم رفت.

وی افزود: پدر من گفت که من از ایران به هیچ وجه ممکن خارج نمی شوم و برنامه های ایرانی را به هر برنامه دیگری ترجیح می دهم

پورمخبر تصریح کرد: با وجود رقم بالای جایزه در این مسابقه حرف پدر من همان بود که قبلا گفت و به کشور دیگری نخواهد رفت،مگر اینکه از او بخواهند به مکه و کربلا برود.

وی خاطر نشان کرد:خیلی از هنرمندان به آن برنامه رفته اند و برخی هم به دلیل رقم پیشنهادی و عدم توافق بر سر آن نتوانستند در این برنامه ماهواره ای حاضر شوند.
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط: