امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخازی یک زن با تهدید آبروی افراد
[align=RIGHT]

خبرگزاری ایسنا: سرهنگ فرهنگ نوروزی با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی وصول اخباری مبنی بر اینکه خانم یا خانم‌هایی در بلوار آزادی و حد فاصل مارالان تا آبرسان با سوار شدن در خودروهای شخصی اقدام به اخاذی و باج‌گیری از رانندگان می‌کردند، به خاطر حساسیت موضوع و قبح آن موضوع مورد بررسی سریع پلیس قرار گرفت.

نوروزی در مورد نحوه‌ی اخاذی با استفاده از اطلاعات به دست آمده از مالباختگان گفت: هنگامی که خودروهای شخصی در کنار خیابان به قصد خرید یا علت دیگری توقف می‌کردند خانم مذکور فوراً سوار صندلی جلوی خودرو شده و با بیان این موضوع که باید به بنده پول بدهی در غیر اینصورت وانمود می‌کنم که از من درخواست رابطه نامشروع داشته‌ای و آبرویت را می‌ریزم از آنها اخاذی می‌کرد.

این مقام انتظامی تشریح کرد: وی در صورت مقاومت راننده شروع به داد و بیداد و جیغ زدن کرده و اقلامی از قبیل موبایل و کیف پول را که روی داشبورد و جلوی چشم قرار داشت را برداشته سپس از خودرو پیاده و محل را ترک می‌کرد و رانندگان نیز از ترس آبرویشان محل را ترک و سپس به پلیس مراجعه می‌کردند و خانم مذکور نیز به اهداف شوم خود می‌رسید.

فرمانده انتظامی تبریز با اشاره به اینکه نهایتاً یکی از شهروندان با مراجعه به کلانتری اعلام کرد در بلوار آزادی مقابل مسجد طوبی جهت خرید توقف کرده و خانمی که چادر شب بر سر داشت ناگهان بر روی صندلی جلو نشسته و تهدید کرده یا مبلغی وجه نقد پول بده یا اینکه داد و فریاد می‌کنم و موجبات آبروریزی می‌شوم، لذا کیف پول حاوی 200 هزار تومان وجه نقد و یک دستگاه گوشی تلفن همراه را برداشته و متواری شد و بنده از ترس آبرویم مراتب را اطلاع ندادم، الان که به صورت تصادفی وی را دیدم به کلانتری مراجعه کردم.

نوروزی ادامه داد: مراتب فوراً توسط ریاست کلانتری به عوامل تخصصی که در سطح حوزه حضور داشتند اعلام شد و با راهنمایی شاکی، خانم مذکور که قصد اخاذی و کلاهبرداری از خودروهای دیگر را نیز داشت دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

وی خاطرنشان کرد: این زن اخاذ در بازجویی‌ها خود را (ن – خ) معرفی کرد و از آنجایی که به مواد مخدر اعتیاد داشت ابتدا منکر موضوع شده سپس با مواجهه حضوری با مالباخته ناچاراً لب به اعتراف گشود.

فرمانده انتظامی تبریز یادآور شد: متهم پس از تنظیم صورتجلسه پرونده جهت طی مراحل قانونی راهی دادسرا شده و سپس با قرار سنگین روانه بازداشتگاه شد.
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط: