امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"اختاپوس" روی پرده می‌ ماند
به گزارش سه نسل، حبیب کاوش سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره جلسه امروز این شورا به مهر گفت: قرارداد فیلم "بی‌خود و بی‌جهت" در گروه سینم ایی عصرجدید به ثبت رسید و همچنین برای حمایت از فیلم "اختاپوس" قرار شد اکران آن ادامه پیدا ‌کند.
وی افزود: همچنین سه گروه آزاد که در حال حاضر اکران برخی فیلم‌ها را برعهده دارند، از نظر شورای صنفی نمایش تمام شده به نظر می‌رسند و دیگر گروه آزاد نخواهیم داشت.
کاوش در ادامه با اشاره به انتقادات تهیه‌کننده "آینه‌های روبرو" تأکید کرد: خانم طائرپور سال گذشته نیز عنوان کرد که شورای صنفی نمایش فقط دو سینم ا در اختیار فیلم من قرار داده‌است، همان موقع در مقاله‌ای پاسخ ایشان را دادم و تاکید کردم که در این ارتباط ما هیچ دخالتی نداشته‌ایم.
وی ادامه داد: بازهم بر این موضوع تاکید می‌کنم که در این زمینه ما هیچ دخالتی نداریم. اما این تهیه‌کننده بازهم عنوان کرده که شورای صنفی نمایش عجولانه سه فیلم را در فرصت اندک در سینم ا آزادی اکران کرده که فیلم ما در این سالن نمایش داده نشود. وی توهم توطئه دارد چراکه ما به هیچ وجه در تعداد سالن‌های نمایش یک فیلم دخالت نداریم.
پاسخ
سپاس شده توسط: