امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اختلاف با شوهر، زن را به مرگ راضي كرد
Rainbow 
كشف يك جسد زن جوان در كنار خيابان؛
اختلاف با شوهر، زن را به مرگ راضي كرد
پرونده متهم قتل يك زن جوان به دادگاه كيفري استان تهران ارجاع شد و در اختيار قضات دادگاه كيفري قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار اجتماعي باشگاه خبرنگاران، اواخر بهمن ماه سال گذشته فردي به نام شهاب به كلانتري مراجعه كرد و اظهار داشت كه همسر وي به طور كاملا عجيبي مفقود شده به طوري كه به قصد خريد روزانه از منزل خارج شد و در حال حاضر چند روز است كه خبري از آن نيست و تلفن همراهش نيز خاموش است.
در حالي كه كارآگاهان طي بررسي هاي خود به سرنخي نرسيدند خواهر مقتول به آگاهي مراجعه كرد و شوهر خواهر خود را به قتل متهم ساخت كه در گفته هاي خود تصريح كرد: همان روز مفقودي خواهرم فردي ناشناس از پارك جي با من تماس گرفته و اظهار داشته كه شهاب با چندين زن ديگر در ارتباط بوده كه خواهرم از اين موضوع مطلع مي گردد و در مشاجره چند ساعته شهاب خواهرم را به قتل مي رساند.
در پي شنود گفته هاي خواهر مقتول بلافاصله شهاب احضار مي گردد و در بررسي هاي انجام شده كارآگاهان متوجه اختلاف شديد شهاب با همسرش مي گردن د.
در اين راستا شهاب كه اختلاف خود را با همسرش كتمان نمي كرد مي گفت ولي با اين وجود به قتلش راضي نبودم .
در اين راستا كارآگاهان در حين اقدامات خود و بررسي بيشتر موضوع بودند كه فردي به نام سهيل به آگاهي مراجعه نموده و اظهار مي دارد كه او قاتل همسر شهاب است به طوري كه از يك سال پيش با آن خانم كه سعيده نام داشته در رابطه بوده است.
سهيل در ادامه اظهار داشت : شغلش مسافركشي است و يك روز كه در حال انجام فعاليت روزانه بوده سعيده سوار ماشينش شده و سر صحبت را باز مي كند و از رابطه همسر خود با زنان ديگر و فراواني مشكلش مي گويد كه در نهايت همين صحبت ها منجر به دوستي من با مقتول گشت.
يك روز سعيده با من تماس گرفت و خواستار ديدار من شد كه وقتي به خانه ام آمد با حالتي عجيب و چشماني پر از دل نگراني به من گفت: كه ديگر از زندگي خسته شده ام و خواست كه من او را بكشيم.
من نيز به داروخانه رفته و تعداد فراواني قرص خريداري كردم و بعد قرص ها را به سعيده خوراندم و دهانش را گرفتم تا بيهوش شود و زماني كه ديگر جان خود را از دست داده بود سعيده را در پتو پيچيده و درون خودرو گذاشتم و در كنار يك خيابان خودرو را به همراه جسد رها نمودم.
كارآگاهان پس از بررسي موضوع متوجه شدند كه در همان زمان جسدي در كنار خيابان كشف شده كه در پزشكي قانوني است و با حضور اقوام مقتول جسد شناسايي و گفته هاي قاتل مورد تاييد قرار گرفت.
لذا محاكمه وي در دادگاه كيفري استان تهران درشعبه 113 توسط قضات صورت گرفت و نتيجه محاكمه به زودي اعلام خواهد شد./ف
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: sa armani