امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج این دونفر سوژه خبری رسانه ها +تصاویر
یک زن و مرد فلوریدایی که هردو عمل تغییر جنسیت انجام داده اند به زودی با هم ازدواج خواهند کرد. آقای " مارک کامینگز" سابقا دختری به نام " مارتیزا" و خانم " جسیکا او دانیل" نیز پسری به نام " شاون" بوده اند و اکنون هویت جدیدی دارند و همین مسئله از ازدواج آنان یک سوژه خبری ساخته است.

[عکس: 106333_777.jpg]

هردوی آنها به دلیل فشار های روانی دست به خودکشی زده اند و بعد از مدتها تحمل فشار موفق شده اند تغییر جنسیت دهند. آنها در جلسات مشاوره روانشناسی با هم آشنا شده و در یک نگاه عاشق هم شدند. و بعد از مدتی نامزدی اکنون تصمیم به ازدواج دارند. مارک در این مورد میگوید: زمانیکه جسیکا را دیدم احساس کردم ما میتوانیم باهم خوشبخت باشیم و شرایط یکدیگر را به خوبی درک میکنیم. مارک در سال 2003 عمل تغییر جنسیت داد ، او سابقا به عنوان یک زن بدنسازی میکرد و اکنون که یک مرد است با جدیت بیشتری به کار بدنسازی میپردازد. جسیکا بعد از آشنایی با مارک عمل تغییر جنسیت انجام داد . او میگوید: ابتدا فکر میکردم تمایلات همجنسگرانه دارم و همین باعث آزار و اذیت من شده بود اما وقتی مطالعات زیادی انجام دادم فهمیدم که باید عمل تغییر جنسیت انجام دهم. اکنون از زندگی ام خیلی راضی هستم و احساس آرامش میکنم.

[عکس: 106334_971.jpg]

[عکس: 106335_853.jpg]
In my heart, an ice flower has sprouted
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، *Zahra* ، MeNa ، Mamal Balfi
عجب جریانی بود ، آدم میمونه چی بگهxcvl
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط: MeNa
عجــــــــــــــــــــــــــبxcvl
چقَـבر پــَـر می ڪِشَـב دلـَـــمـ