از نفر بعدى سوال بپرس
بلند اما به شرطی که دم اسبی و گیس نباشه.همون جور که پیغمبرمون موهاشون رو مرتب می کردند خوب بود.اما چون اینا وقتی موهاشون بلند می شه می خوان زنونه ببندند همون بهتر که کوتاه بهتره.
اولین جمله ای که به امام زمان می گی وقتی ببینیش چیه؟
یالثارات الحسین
سپاس شده توسط:
فكر كنم بعد از گفتن سلام از هيجان لال بشم
خودتون چى ؟
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
فکر کنم حتی نتونم سلام هم بدم.فقط نگاهشون می کنم.

کجا سرمایه گذاری می کنی؟
یالثارات الحسین
سپاس شده توسط:
چه نوع مالى يا احساسى ؟مالى :هيچ جا-احساسى :براى همه ى انسانها

اپارتمان دوست دارى يا خونه هاى سنتى ومعمولى
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
یه آپارتمان نقلی دنج تو یه محله ی آروم.البته باید پاسیو داشته باشه برای گل هام.

دوست داری روز تولدت چی بهت بدن؟
یالثارات الحسین
سپاس شده توسط:
پوووووووول.خخخasna

آخه پولام کمه. دارم پولامو جمع مى کنم تا سگ بخرم.Tongue

تولدت چه روزيه؟؟
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
سپاس شده توسط:
وسط زمستون.یه شب برفی بدنیا اومدم.15 بهمن.

کدوم آثار باستانی ایران رو بیشتر دوست داری؟
یالثارات الحسین
سپاس شده توسط:
همشون دوست دارم
اما تخت جمشيد و بناى ارامگاه دانيال نبى باشكوهتره است .
بيشتر متوسل به كدوم معصوم ميشى ؟
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
تو غربت هام بیشتر به امام رضا متوسل شدم.اما خیلی از لحظات سخت زندگیم به امام حسین متوسل شدم.

شما چطور؟
یالثارات الحسین
سپاس شده توسط:
حضرت ابوالفضل( ع) . راستى نغمه جونم دقيقا وسط زمستون بدنيا اومديا.خخخ

دوست دارى تيپ پسرونه بزنى برى بيرون؟؟
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 1,016 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 1,005 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ
Wink چه نقشی به نفر قبلی میدی؟؟؟ •Vida• 210 17,078 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۴ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۱-۱۲-۹۹, ۰۹:۳۳ ب.ظ)، nafas (۲۷-۱۱-۹۹, ۰۶:۵۰ ب.ظ)، sadaf (۱۱-۰۴-۹۶, ۰۸:۰۸ ب.ظ)، زینب سلطان (۱۴-۰۶-۹۶, ۰۹:۴۵ ب.ظ)، v.a.y (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۱:۰۹ ق.ظ)، ستاره عشق (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۱:۳۹ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۷-۱۱-۹۶, ۰۴:۱۷ ب.ظ)، hadis hpf (۲۶-۰۱-۹۶, ۱۰:۱۱ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۲:۰۹ ق.ظ)، Katayoon (۰۹-۰۵-۹۶, ۰۵:۴۲ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۷:۳۰ ق.ظ)، Ar.chly (۱۹-۰۳-۹۶, ۰۱:۰۴ ب.ظ)، "MJ" (۲۲-۰۱-۹۶, ۱۱:۳۵ ب.ظ)، Aiden22 (۱۴-۰۵-۹۶, ۰۷:۳۰ ب.ظ)، heliia (۱۲-۰۱-۹۸, ۱۱:۰۵ ق.ظ)، مارکیز (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۵:۴۰ ب.ظ)، Death (۱۳-۰۶-۹۶, ۰۲:۳۰ ب.ظ)، *گیسو* (۱۷-۰۶-۹۶, ۰۶:۵۶ ب.ظ)، nza3380 (۲۱-۰۲-۹۶, ۰۳:۰۰ ب.ظ)، sarika (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۴۸ ب.ظ)، avapars (۱۲-۰۷-۹۶, ۰۱:۴۸ ب.ظ)، barooni (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۲:۲۸ ق.ظ)، صنم بانو (۲۸-۰۵-۹۶, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۷-۰۵-۹۶, ۰۵:۳۷ ب.ظ)، برف سیاه (۲۶-۰۵-۹۶, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، .Arman. (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۱:۳۶ ب.ظ)، zahra_ayyar (۲۹-۰۳-۹۶, ۰۶:۵۳ ب.ظ)، mortal enemy (۱۱-۰۴-۹۶, ۰۳:۰۶ ب.ظ)، ثـمین (۱۷-۰۳-۹۶, ۱۱:۰۰ ب.ظ)، mahla_nazari (۲۰-۰۳-۹۷, ۱۲:۲۱ ق.ظ)، دخترشب (۲۸-۰۵-۹۶, ۰۹:۱۵ ب.ظ)، AsαNα (۰۱-۱۱-۹۶, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، ft.samadi (۲۹-۰۱-۹۶, ۰۲:۵۹ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۸-۰۱-۹۶, ۱۲:۳۷ ق.ظ)، hananee (۰۵-۰۳-۹۶, ۱۲:۰۰ ق.ظ)، nazanin_prsh (۱۵-۰۵-۹۶, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، Living Corpse (۱۱-۰۴-۹۶, ۱۰:۰۰ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۱۳-۰۲-۹۶, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، الف.الف (۱۳-۰۵-۹۶, ۰۷:۰۷ ب.ظ)، happyramina (۰۵-۱۲-۹۵, ۱۰:۵۸ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۲۸-۰۳-۹۶, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، shab mahtabi (۱۳-۰۵-۹۶, ۰۲:۵۸ ب.ظ)، setareh1 (۰۴-۰۱-۹۶, ۰۲:۰۷ ق.ظ)، d.ali (۲۵-۱۲-۹۶, ۰۶:۵۰ ب.ظ)، daryaeearam (۰۸-۰۲-۹۶, ۰۶:۴۶ ب.ظ)، .AtenA. (۰۳-۰۴-۹۶, ۱۲:۳۴ ق.ظ)، ایانا (۱۴-۰۵-۹۶, ۰۹:۴۹ ب.ظ)، دختربهار (۲۹-۰۵-۹۶, ۱۰:۲۹ ق.ظ)، Land star (۰۷-۰۵-۹۶, ۰۵:۳۳ ب.ظ)، •Vida• (۳۰-۰۴-۹۶, ۱۲:۰۸ ق.ظ)، °nazi° (۰۶-۱۲-۹۵, ۰۶:۰۹ ق.ظ)، minoo_f (۱۹-۰۴-۹۶, ۰۸:۲۷ ب.ظ)، :)nafas (۲۱-۰۱-۹۶, ۰۸:۱۴ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۱۳-۰۴-۹۶, ۰۷:۱۲ ب.ظ)، salina (۱۲-۰۶-۹۶, ۰۱:۵۲ ق.ظ)، "Ava" (۲۸-۰۱-۹۶, ۰۶:۲۳ ب.ظ)، ساسی (۰۳-۰۳-۹۶, ۰۶:۱۶ ب.ظ)، ebrahime (۱۸-۰۳-۹۶, ۱۰:۳۴ ب.ظ)، !!Tina!! (۲۵-۰۵-۹۶, ۰۷:۱۵ ب.ظ)، Fadiya (۰۳-۰۱-۹۶, ۰۳:۲۶ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۶-۰۵-۹۶, ۰۹:۵۸ ق.ظ)، Elesa (۱۳-۰۸-۹۷, ۰۸:۵۰ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۲۲-۰۱-۹۶, ۱۰:۰۴ ب.ظ)، دلسا موسوی (۰۳-۰۳-۹۶, ۰۴:۲۴ ب.ظ)، Cactus._ (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۴:۳۲ ق.ظ)، رویای خیس (۲۴-۰۴-۹۶, ۰۱:۴۳ ب.ظ)، Fatemeh r (۲۲-۰۱-۹۶, ۰۱:۳۶ ق.ظ)، saandwichpanel (۲۹-۰۱-۹۶, ۰۹:۳۳ ق.ظ)، Mamadreza_ns (۱۳-۰۲-۹۶, ۱۱:۱۲ ب.ظ)، alirezaa_shah (۲۷-۰۵-۹۶, ۰۱:۲۲ ق.ظ)، taranomi (۰۴-۰۸-۹۶, ۰۹:۲۰ ب.ظ)، maTisA (۰۵-۰۴-۹۶, ۰۵:۲۷ ب.ظ)، ~Ava~ (۱۴-۰۳-۹۶, ۰۱:۱۰ ب.ظ)، هاجر (۲۹-۰۴-۹۶, ۱۲:۳۹ ب.ظ)، samane.alavi (۱۳-۰۳-۹۶, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، بهار قربانی (۲۰-۰۳-۹۶, ۰۲:۰۰ ب.ظ)، nedass141 (۲۳-۰۳-۹۶, ۱۲:۵۴ ب.ظ)، "فاطیما79" (۲۲-۰۴-۹۶, ۰۸:۴۳ ق.ظ)، توران زارعی (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۵:۲۳ ب.ظ)، بهار نارنج (۲۵-۰۵-۹۶, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۲۸-۰۵-۹۶, ۱۲:۴۹ ب.ظ)، 1SAMIRA (۰۴-۰۴-۹۶, ۰۱:۳۶ ق.ظ)، AsaL_k (۰۶-۰۴-۹۶, ۰۵:۰۴ ب.ظ)، hedeyh2002 (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۱:۴۶ ب.ظ)، rain12 (۱۳-۰۴-۹۶, ۰۳:۴۵ ب.ظ)، fariba") (۱۷-۰۴-۹۶, ۱۲:۴۸ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۲۸-۰۵-۹۶, ۰۹:۵۹ ب.ظ)، فرزانه نصیری (۲۱-۰۵-۹۶, ۱۱:۴۵ ق.ظ)، Justin_Bieber (۱۳-۰۵-۹۶, ۱۲:۳۴ ق.ظ)، mahsinbanoo (۱۶-۰۵-۹۶, ۱۰:۰۱ ق.ظ)، Miss_leili (۲۶-۰۵-۹۶, ۰۱:۱۱ ب.ظ)، flash (۰۹-۰۷-۹۶, ۰۱:۲۲ ق.ظ)، دختر ستاره (۲۱-۰۸-۹۶, ۰۹:۲۵ ب.ظ)، DOR3A (۱۲-۱۰-۹۶, ۰۳:۴۲ ب.ظ)، Wessal (۲۵-۰۱-۹۷, ۰۸:۲۵ ب.ظ)، نیـایــش (۱۰-۱۱-۱, ۰۵:۴۱ ب.ظ)، minaa (۲۹-۰۳-۰, ۰۲:۳۵ ب.ظ)، M.o.m.o (۱۶-۰۴-۹۸, ۰۵:۵۵ ب.ظ)، دختر ماه (۱۵-۰۱-۹۹, ۱۱:۳۶ ق.ظ)، Hadiss. (۲۰-۱۲-۹۸, ۰۵:۲۴ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان