از نفر بعدى سوال بپرس
دختر شينا (درمورد همسر يكى از شهدا بو د،عالى)
از دست كلمات زشت خسته بشى ،چكار مى كنى
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
کاری میکنم که دیگه نشنوم یا نبینم
شنیدنی باشه با طرف دیگه حرف نمیزنم

حال دلت چطوره؟
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
سپاس شده توسط:
بده

توچی؟
دلم یک کلبه میخواهد
درون جنگل پاییز
به دور از رنگ آدمها
من و آواز توکاها
من و یک رود
من و یک کلبه پردود
من وچای و کتاب حافظ و خیام
سپاس شده توسط:
دلم از دروغ و بى شعورى رنجيده

كدوم رمان انجمن رو دنبال مى كنى
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
6&7 تا هستن:مبهم و بقچه و جاذبه و...

شعر گفتی تاحالا؟

سکوت و زمان
سپاس شده توسط:
آره بخاطر رشتم

توچی؟
دلم یک کلبه میخواهد
درون جنگل پاییز
به دور از رنگ آدمها
من و آواز توکاها
من و یک رود
من و یک کلبه پردود
سپاس شده توسط:
نه من بیشتر متن مینویسم

چی میخوای راجب من بدونی که خیلی درباره اش کنجکاوی؟[عکس: xcvl.gif]

سکوت و زمان
سپاس شده توسط:
همه چی خخخ

توچی دوس داری بدونی
دلم یک کلبه میخواهد
درون جنگل پاییز
به دور از رنگ آدمها
من و آواز توکاها
من و یک رود
من و یک کلبه پردود
سپاس شده توسط:
هیچی.خخخ
یادم اومد میپرسم

یکی از چیزایی که میخوای بدونی چیه ؟بپرس

سکوت و زمان
سپاس شده توسط:
سوالی فعلا ندارم

تواین یکساعت که نبودم چیشده؟
دلم یک کلبه میخواهد
درون جنگل پاییز
به دور از رنگ آدمها
من و آواز توکاها
من و یک رود
من و یک کلبه پردود
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 989 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 976 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ
Wink چه نقشی به نفر قبلی میدی؟؟؟ •Vida• 210 17,024 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۴ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۱-۱۲-۹۹, ۰۹:۳۳ ب.ظ)، nafas (۲۷-۱۱-۹۹, ۰۶:۵۰ ب.ظ)، sadaf (۱۱-۰۴-۹۶, ۰۸:۰۸ ب.ظ)، زینب سلطان (۱۴-۰۶-۹۶, ۰۹:۴۵ ب.ظ)، v.a.y (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۱:۰۹ ق.ظ)، ستاره عشق (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۱:۳۹ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۷-۱۱-۹۶, ۰۴:۱۷ ب.ظ)، hadis hpf (۲۶-۰۱-۹۶, ۱۰:۱۱ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۲:۰۹ ق.ظ)، Katayoon (۰۹-۰۵-۹۶, ۰۵:۴۲ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۷:۳۰ ق.ظ)، Ar.chly (۱۹-۰۳-۹۶, ۰۱:۰۴ ب.ظ)، "MJ" (۲۲-۰۱-۹۶, ۱۱:۳۵ ب.ظ)، Aiden22 (۱۴-۰۵-۹۶, ۰۷:۳۰ ب.ظ)، heliia (۱۲-۰۱-۹۸, ۱۱:۰۵ ق.ظ)، مارکیز (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۵:۴۰ ب.ظ)، Death (۱۳-۰۶-۹۶, ۰۲:۳۰ ب.ظ)، *گیسو* (۱۷-۰۶-۹۶, ۰۶:۵۶ ب.ظ)، nza3380 (۲۱-۰۲-۹۶, ۰۳:۰۰ ب.ظ)، sarika (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۴۸ ب.ظ)، avapars (۱۲-۰۷-۹۶, ۰۱:۴۸ ب.ظ)، barooni (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۲:۲۸ ق.ظ)، صنم بانو (۲۸-۰۵-۹۶, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۷-۰۵-۹۶, ۰۵:۳۷ ب.ظ)، برف سیاه (۲۶-۰۵-۹۶, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، .Arman. (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۱:۳۶ ب.ظ)، zahra_ayyar (۲۹-۰۳-۹۶, ۰۶:۵۳ ب.ظ)، mortal enemy (۱۱-۰۴-۹۶, ۰۳:۰۶ ب.ظ)، ثـمین (۱۷-۰۳-۹۶, ۱۱:۰۰ ب.ظ)، mahla_nazari (۲۰-۰۳-۹۷, ۱۲:۲۱ ق.ظ)، دخترشب (۲۸-۰۵-۹۶, ۰۹:۱۵ ب.ظ)، AsαNα (۰۱-۱۱-۹۶, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، ft.samadi (۲۹-۰۱-۹۶, ۰۲:۵۹ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۸-۰۱-۹۶, ۱۲:۳۷ ق.ظ)، hananee (۰۵-۰۳-۹۶, ۱۲:۰۰ ق.ظ)، nazanin_prsh (۱۵-۰۵-۹۶, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، Living Corpse (۱۱-۰۴-۹۶, ۱۰:۰۰ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۱۳-۰۲-۹۶, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، الف.الف (۱۳-۰۵-۹۶, ۰۷:۰۷ ب.ظ)، happyramina (۰۵-۱۲-۹۵, ۱۰:۵۸ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۲۸-۰۳-۹۶, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، shab mahtabi (۱۳-۰۵-۹۶, ۰۲:۵۸ ب.ظ)، setareh1 (۰۴-۰۱-۹۶, ۰۲:۰۷ ق.ظ)، d.ali (۲۵-۱۲-۹۶, ۰۶:۵۰ ب.ظ)، daryaeearam (۰۸-۰۲-۹۶, ۰۶:۴۶ ب.ظ)، .AtenA. (۰۳-۰۴-۹۶, ۱۲:۳۴ ق.ظ)، ایانا (۱۴-۰۵-۹۶, ۰۹:۴۹ ب.ظ)، دختربهار (۲۹-۰۵-۹۶, ۱۰:۲۹ ق.ظ)، Land star (۰۷-۰۵-۹۶, ۰۵:۳۳ ب.ظ)، •Vida• (۳۰-۰۴-۹۶, ۱۲:۰۸ ق.ظ)، °nazi° (۰۶-۱۲-۹۵, ۰۶:۰۹ ق.ظ)، minoo_f (۱۹-۰۴-۹۶, ۰۸:۲۷ ب.ظ)، :)nafas (۲۱-۰۱-۹۶, ۰۸:۱۴ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۱۳-۰۴-۹۶, ۰۷:۱۲ ب.ظ)، salina (۱۲-۰۶-۹۶, ۰۱:۵۲ ق.ظ)، "Ava" (۲۸-۰۱-۹۶, ۰۶:۲۳ ب.ظ)، ساسی (۰۳-۰۳-۹۶, ۰۶:۱۶ ب.ظ)، ebrahime (۱۸-۰۳-۹۶, ۱۰:۳۴ ب.ظ)، !!Tina!! (۲۵-۰۵-۹۶, ۰۷:۱۵ ب.ظ)، Fadiya (۰۳-۰۱-۹۶, ۰۳:۲۶ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۶-۰۵-۹۶, ۰۹:۵۸ ق.ظ)، Elesa (۱۳-۰۸-۹۷, ۰۸:۵۰ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۲۲-۰۱-۹۶, ۱۰:۰۴ ب.ظ)، دلسا موسوی (۰۳-۰۳-۹۶, ۰۴:۲۴ ب.ظ)، Cactus._ (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۴:۳۲ ق.ظ)، رویای خیس (۲۴-۰۴-۹۶, ۰۱:۴۳ ب.ظ)، Fatemeh r (۲۲-۰۱-۹۶, ۰۱:۳۶ ق.ظ)، saandwichpanel (۲۹-۰۱-۹۶, ۰۹:۳۳ ق.ظ)، Mamadreza_ns (۱۳-۰۲-۹۶, ۱۱:۱۲ ب.ظ)، alirezaa_shah (۲۷-۰۵-۹۶, ۰۱:۲۲ ق.ظ)، taranomi (۰۴-۰۸-۹۶, ۰۹:۲۰ ب.ظ)، maTisA (۰۵-۰۴-۹۶, ۰۵:۲۷ ب.ظ)، ~Ava~ (۱۴-۰۳-۹۶, ۰۱:۱۰ ب.ظ)، هاجر (۲۹-۰۴-۹۶, ۱۲:۳۹ ب.ظ)، samane.alavi (۱۳-۰۳-۹۶, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، بهار قربانی (۲۰-۰۳-۹۶, ۰۲:۰۰ ب.ظ)، nedass141 (۲۳-۰۳-۹۶, ۱۲:۵۴ ب.ظ)، "فاطیما79" (۲۲-۰۴-۹۶, ۰۸:۴۳ ق.ظ)، توران زارعی (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۵:۲۳ ب.ظ)، بهار نارنج (۲۵-۰۵-۹۶, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۲۸-۰۵-۹۶, ۱۲:۴۹ ب.ظ)، 1SAMIRA (۰۴-۰۴-۹۶, ۰۱:۳۶ ق.ظ)، AsaL_k (۰۶-۰۴-۹۶, ۰۵:۰۴ ب.ظ)، hedeyh2002 (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۱:۴۶ ب.ظ)، rain12 (۱۳-۰۴-۹۶, ۰۳:۴۵ ب.ظ)، fariba") (۱۷-۰۴-۹۶, ۱۲:۴۸ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۲۸-۰۵-۹۶, ۰۹:۵۹ ب.ظ)، فرزانه نصیری (۲۱-۰۵-۹۶, ۱۱:۴۵ ق.ظ)، Justin_Bieber (۱۳-۰۵-۹۶, ۱۲:۳۴ ق.ظ)، mahsinbanoo (۱۶-۰۵-۹۶, ۱۰:۰۱ ق.ظ)، Miss_leili (۲۶-۰۵-۹۶, ۰۱:۱۱ ب.ظ)، flash (۰۹-۰۷-۹۶, ۰۱:۲۲ ق.ظ)، دختر ستاره (۲۱-۰۸-۹۶, ۰۹:۲۵ ب.ظ)، DOR3A (۱۲-۱۰-۹۶, ۰۳:۴۲ ب.ظ)، Wessal (۲۵-۰۱-۹۷, ۰۸:۲۵ ب.ظ)، نیـایــش (۱۰-۱۱-۱, ۰۵:۴۱ ب.ظ)، minaa (۲۹-۰۳-۰, ۰۲:۳۵ ب.ظ)، M.o.m.o (۱۶-۰۴-۹۸, ۰۵:۵۵ ب.ظ)، دختر ماه (۱۵-۰۱-۹۹, ۱۱:۳۶ ق.ظ)، Hadiss. (۲۰-۱۲-۹۸, ۰۵:۲۴ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان