از نفر بعدى سوال بپرس
(۰۲-۱۲-۹۵، ۱۰:۰۹ ق.ظ)دخترعلى نوشته:
نويد dateline='[url=tel:1487569028' نوشته: 1487569028[/url]']
hadis hpf dateline='[url=tel:1487568911' نوشته: 1487568911[/url]']
بارون
رمانتیک تره

کدوم شهر آمریکا رو دوس داری
از آمریکا خوشم نمیاد

بهار یا تابستون ؟

هيچ كدوم،زمـ ـستان
كدام يك شهيد چمران يا شهيد همت
هر دو ولی بیشتر چمران
کدوم شکلک حس خوبی داره ؟
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
سپاس شده توسط:
نوشتن خوبه
ارومم میکنه

نظرت راجع مترو چیه
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
اگه نبود خیلی از مردم به کاراشون نمیرسیدن

پرده اتاق خوبه چه رنگی باشه ؟
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
سپاس شده توسط:
آبی یا یاسی

گل مورد علاقه ات
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
گل نرگس ومحمدى
باكدوم فاميلتون صميمى هستى؟
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
پسر عمه ام

اسم بهترین دوستت چیه
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
خودش همین جاست.....
چرابعضیا فکر میکنن احکام ،دین و... مسخره کنن روشنفکرترن؟؟؟؟
مسیر زندگیمو... سمت خودت عوض کن♥
سپاس شده توسط:
نمیدونم.. ولی فکر کنم به نظر خودشون با این کار متفاوت تر از بقیه میشن و به عبارت دیگه شاخ تر.. و فک میکنن همین متفاوت تر بودنه باعث روشن فکریشون میشه

چقدر به تصمیمات خودت اعتماد داری؟
ما را به نیمه پر لیوان چه کار ¿?
این باقی سمیست که پیشتر خورده ام..

سپاس شده توسط:
تصمیم خانم بیشتر قلبی تا عقلی
نظر واقعی ات راجع رمان های من چیه؟ ؟
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
خوبه... دوسشون دارم.. فقط ناراحتم ک وقت نمیکنم بخونمشون .

نوشتن ب من خیلی ارامش میده و ب خاطر همین وقتی داغونم میام انجمن واسه نوشتن.. نوشتن واسه شما چجوریه؟ برا چی مینویسین؟
ما را به نیمه پر لیوان چه کار ¿?
این باقی سمیست که پیشتر خورده ام..

سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 979 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 956 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ
Wink چه نقشی به نفر قبلی میدی؟؟؟ •Vida• 210 16,943 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۴ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۱-۱۲-۹۹, ۰۹:۳۳ ب.ظ)، nafas (۲۷-۱۱-۹۹, ۰۶:۵۰ ب.ظ)، sadaf (۱۱-۰۴-۹۶, ۰۸:۰۸ ب.ظ)، زینب سلطان (۱۴-۰۶-۹۶, ۰۹:۴۵ ب.ظ)، v.a.y (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۱:۰۹ ق.ظ)، ستاره عشق (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۱:۳۹ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۷-۱۱-۹۶, ۰۴:۱۷ ب.ظ)، hadis hpf (۲۶-۰۱-۹۶, ۱۰:۱۱ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۲:۰۹ ق.ظ)، Katayoon (۰۹-۰۵-۹۶, ۰۵:۴۲ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۷:۳۰ ق.ظ)، Ar.chly (۱۹-۰۳-۹۶, ۰۱:۰۴ ب.ظ)، "MJ" (۲۲-۰۱-۹۶, ۱۱:۳۵ ب.ظ)، Aiden22 (۱۴-۰۵-۹۶, ۰۷:۳۰ ب.ظ)، heliia (۱۲-۰۱-۹۸, ۱۱:۰۵ ق.ظ)، مارکیز (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۵:۴۰ ب.ظ)، Death (۱۳-۰۶-۹۶, ۰۲:۳۰ ب.ظ)، *گیسو* (۱۷-۰۶-۹۶, ۰۶:۵۶ ب.ظ)، nza3380 (۲۱-۰۲-۹۶, ۰۳:۰۰ ب.ظ)، sarika (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۴۸ ب.ظ)، avapars (۱۲-۰۷-۹۶, ۰۱:۴۸ ب.ظ)، barooni (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۲:۲۸ ق.ظ)، صنم بانو (۲۸-۰۵-۹۶, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۷-۰۵-۹۶, ۰۵:۳۷ ب.ظ)، برف سیاه (۲۶-۰۵-۹۶, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، .Arman. (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۱:۳۶ ب.ظ)، zahra_ayyar (۲۹-۰۳-۹۶, ۰۶:۵۳ ب.ظ)، mortal enemy (۱۱-۰۴-۹۶, ۰۳:۰۶ ب.ظ)، ثـمین (۱۷-۰۳-۹۶, ۱۱:۰۰ ب.ظ)، mahla_nazari (۲۰-۰۳-۹۷, ۱۲:۲۱ ق.ظ)، دخترشب (۲۸-۰۵-۹۶, ۰۹:۱۵ ب.ظ)، AsαNα (۰۱-۱۱-۹۶, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، ft.samadi (۲۹-۰۱-۹۶, ۰۲:۵۹ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۸-۰۱-۹۶, ۱۲:۳۷ ق.ظ)، hananee (۰۵-۰۳-۹۶, ۱۲:۰۰ ق.ظ)، nazanin_prsh (۱۵-۰۵-۹۶, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، Living Corpse (۱۱-۰۴-۹۶, ۱۰:۰۰ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۱۳-۰۲-۹۶, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، الف.الف (۱۳-۰۵-۹۶, ۰۷:۰۷ ب.ظ)، happyramina (۰۵-۱۲-۹۵, ۱۰:۵۸ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۲۸-۰۳-۹۶, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، shab mahtabi (۱۳-۰۵-۹۶, ۰۲:۵۸ ب.ظ)، setareh1 (۰۴-۰۱-۹۶, ۰۲:۰۷ ق.ظ)، d.ali (۲۵-۱۲-۹۶, ۰۶:۵۰ ب.ظ)، daryaeearam (۰۸-۰۲-۹۶, ۰۶:۴۶ ب.ظ)، .AtenA. (۰۳-۰۴-۹۶, ۱۲:۳۴ ق.ظ)، ایانا (۱۴-۰۵-۹۶, ۰۹:۴۹ ب.ظ)، دختربهار (۲۹-۰۵-۹۶, ۱۰:۲۹ ق.ظ)، Land star (۰۷-۰۵-۹۶, ۰۵:۳۳ ب.ظ)، •Vida• (۳۰-۰۴-۹۶, ۱۲:۰۸ ق.ظ)، °nazi° (۰۶-۱۲-۹۵, ۰۶:۰۹ ق.ظ)، minoo_f (۱۹-۰۴-۹۶, ۰۸:۲۷ ب.ظ)، :)nafas (۲۱-۰۱-۹۶, ۰۸:۱۴ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۱۳-۰۴-۹۶, ۰۷:۱۲ ب.ظ)، salina (۱۲-۰۶-۹۶, ۰۱:۵۲ ق.ظ)، "Ava" (۲۸-۰۱-۹۶, ۰۶:۲۳ ب.ظ)، ساسی (۰۳-۰۳-۹۶, ۰۶:۱۶ ب.ظ)، ebrahime (۱۸-۰۳-۹۶, ۱۰:۳۴ ب.ظ)، !!Tina!! (۲۵-۰۵-۹۶, ۰۷:۱۵ ب.ظ)، Fadiya (۰۳-۰۱-۹۶, ۰۳:۲۶ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۶-۰۵-۹۶, ۰۹:۵۸ ق.ظ)، Elesa (۱۳-۰۸-۹۷, ۰۸:۵۰ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۲۲-۰۱-۹۶, ۱۰:۰۴ ب.ظ)، دلسا موسوی (۰۳-۰۳-۹۶, ۰۴:۲۴ ب.ظ)، Cactus._ (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۴:۳۲ ق.ظ)، رویای خیس (۲۴-۰۴-۹۶, ۰۱:۴۳ ب.ظ)، Fatemeh r (۲۲-۰۱-۹۶, ۰۱:۳۶ ق.ظ)، saandwichpanel (۲۹-۰۱-۹۶, ۰۹:۳۳ ق.ظ)، Mamadreza_ns (۱۳-۰۲-۹۶, ۱۱:۱۲ ب.ظ)، alirezaa_shah (۲۷-۰۵-۹۶, ۰۱:۲۲ ق.ظ)، taranomi (۰۴-۰۸-۹۶, ۰۹:۲۰ ب.ظ)، maTisA (۰۵-۰۴-۹۶, ۰۵:۲۷ ب.ظ)، ~Ava~ (۱۴-۰۳-۹۶, ۰۱:۱۰ ب.ظ)، هاجر (۲۹-۰۴-۹۶, ۱۲:۳۹ ب.ظ)، samane.alavi (۱۳-۰۳-۹۶, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، بهار قربانی (۲۰-۰۳-۹۶, ۰۲:۰۰ ب.ظ)، nedass141 (۲۳-۰۳-۹۶, ۱۲:۵۴ ب.ظ)، "فاطیما79" (۲۲-۰۴-۹۶, ۰۸:۴۳ ق.ظ)، توران زارعی (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۵:۲۳ ب.ظ)، بهار نارنج (۲۵-۰۵-۹۶, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۲۸-۰۵-۹۶, ۱۲:۴۹ ب.ظ)، 1SAMIRA (۰۴-۰۴-۹۶, ۰۱:۳۶ ق.ظ)، AsaL_k (۰۶-۰۴-۹۶, ۰۵:۰۴ ب.ظ)، hedeyh2002 (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۱:۴۶ ب.ظ)، rain12 (۱۳-۰۴-۹۶, ۰۳:۴۵ ب.ظ)، fariba") (۱۷-۰۴-۹۶, ۱۲:۴۸ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۲۸-۰۵-۹۶, ۰۹:۵۹ ب.ظ)، فرزانه نصیری (۲۱-۰۵-۹۶, ۱۱:۴۵ ق.ظ)، Justin_Bieber (۱۳-۰۵-۹۶, ۱۲:۳۴ ق.ظ)، mahsinbanoo (۱۶-۰۵-۹۶, ۱۰:۰۱ ق.ظ)، Miss_leili (۲۶-۰۵-۹۶, ۰۱:۱۱ ب.ظ)، flash (۰۹-۰۷-۹۶, ۰۱:۲۲ ق.ظ)، دختر ستاره (۲۱-۰۸-۹۶, ۰۹:۲۵ ب.ظ)، DOR3A (۱۲-۱۰-۹۶, ۰۳:۴۲ ب.ظ)، Wessal (۲۵-۰۱-۹۷, ۰۸:۲۵ ب.ظ)، نیـایــش (۱۰-۱۱-۱, ۰۵:۴۱ ب.ظ)، minaa (۲۹-۰۳-۰, ۰۲:۳۵ ب.ظ)، M.o.m.o (۱۶-۰۴-۹۸, ۰۵:۵۵ ب.ظ)، دختر ماه (۱۵-۰۱-۹۹, ۱۱:۳۶ ق.ظ)، Hadiss. (۲۰-۱۲-۹۸, ۰۵:۲۴ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان