امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از هر 4 نفر 1 نفر میتواند این را تشخیص دهد
من 45تا دیدما
{کِنٰارِ ایْنْ لَبْخَنْدٰامْ [:)] یِهْ {دَرْدٰایْی} هَسْت کِه هْیچْکیْ نَِمْیدونِه}
پاسخ
سپاس شده توسط:
دقیق۳۹ رنگ دیدمieir
اینکه خودت باشی زیباترین و قدرتمند ترین شورشه!
روحی آزاد با قلبی وحشی
پاسخ
سپاس شده توسط:
twoltwoltwoltwol 38 تا دیدم twoltwoltwoltwol
❤ khoda❤
پاسخ
سپاس شده توسط:
38 تا دیدمxcvb
پایان رمانتون رو اینجا اعلام کنین

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=129070&pid=782078#pid782078
پاسخ
سپاس شده توسط:
جالب بود ، ممنون .mara
ابر و باد و مه و خورشید و فلک یک شعر است / هر نسیم حرم کرب و بلا را عشق است.
پاسخ
سپاس شده توسط:
من43 تا دیدمHuh

اگر بیشتر از ۳۹ رنگ را مشاهده کردید،‌ دوباره بشمارید! فقط ۳۹ رنگ مختلف در طیف بالا وجود دارد. با این وجود باز هم شما تتراکرومیک هستید.

پس این چی میگه؟asna
اگهـ شما כیــپلم خیــانت כاریــ...
ما כیـ ماهــیــا فوق تخصص انتقام כاریــم...!
گفتم כر جریــاטּ باشیــ!!!
پاسخ
سپاس شده توسط:
۳۳تا بود یعنی انقدر دیدم
وقتی می گوییم دور!
دور از کجا؟
هر کسی باید یک نفر را داشته باشد
تا فاصله ها را با او بسنجد...

-حسن آذری
پاسخ
سپاس شده توسط:
38 تا من دیدم
اسفندی که باشی میشی ته تغاری خداااااااااااااااااااااااااااا
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فقط افراد خلاق می‌توانند این معما را در ۷ ثانیه حل کنند صنم بانو 1 140 ۳۰-۰۲-۲، ۰۹:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  کدام خودرو باید حرکت کند تا قفل این ترافیک باز شود؟ صنم بانو 0 103 ۳۰-۰۲-۲، ۰۹:۰۳ ق.ظ
  تصویری که می‌بینید، دلیل ازدواج نکردنتان را لو می‌دهد صنم بانو 0 174 ۱۱-۰۶-۱، ۰۶:۵۶ ق.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
38 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۲۶-۰۸-۹۴, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، ~mahdis~ (۱۶-۰۴-۹۴, ۰۳:۴۶ ب.ظ)، N!rvana (۲۶-۰۸-۹۴, ۰۵:۵۷ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۰۵-۰۴-۹۴, ۱۱:۱۸ ق.ظ)، ملکه برفی (۲۶-۰۸-۹۴, ۱۰:۴۰ ب.ظ)، نويد (۱۷-۰۷-۹۴, ۱۰:۱۱ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۶-۰۴-۹۴, ۰۴:۳۰ ب.ظ)، • Niha • (۲۶-۰۸-۹۴, ۰۳:۴۷ ب.ظ)، ****Dayan**** (۱۶-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۲ ب.ظ)، Rahele (۰۵-۰۴-۹۴, ۱۱:۳۹ ق.ظ)، raha22 (۰۵-۰۴-۹۴, ۱۱:۲۳ ق.ظ)، elham zelzele (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۶:۵۵ ب.ظ)، asma123 (۲۶-۰۸-۹۴, ۱۱:۲۶ ق.ظ)، raha..79 (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۸:۲۰ ق.ظ)، heliia (۰۶-۰۹-۹۴, ۱۱:۲۵ ق.ظ)، eris (۱۳-۰۴-۹۴, ۰۷:۱۳ ب.ظ)، nobody (۱۶-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۱ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۶-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۱ ب.ظ)، elaheh.p (۰۶-۰۴-۹۴, ۱۲:۵۵ ق.ظ)، hannaneh (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۵:۴۰ ب.ظ)، Death (۲۷-۰۸-۹۴, ۰۷:۰۱ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۱۱ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۳:۲۴ ب.ظ)، مایا (۰۲-۰۹-۹۴, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، nza3380 (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۴:۰۹ ق.ظ)، fatemeh . R (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۴:۲۲ ب.ظ)، *hasti* (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۰۹ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۶-۰۸-۹۴, ۰۴:۲۵ ب.ظ)، armiti (۲۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۳۲ ب.ظ)، aydil (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۳:۲۶ ق.ظ)، ****نگار**** (۲۸-۰۸-۹۴, ۱۱:۲۴ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۳-۰۹-۹۴, ۰۳:۳۶ ب.ظ)، نفس2015 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۳:۱۷ ب.ظ)، hanane (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، زمرد (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۴:۳۳ ب.ظ)، nafas:) (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۳:۵۳ ب.ظ)، bahari (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۵:۱۵ ب.ظ)، AsαNα (۲۰-۰۹-۹۵, ۱۲:۱۳ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان