امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استعفاي ناگهاني رئيس فدراسيون کاراته؛
Rainbow 
فرجي: کاراته مسير شکوفايي خود را پيدا کرده است/ تصميم گرفتم فدراسيون را به متوليان امر بسپارم
محمدصادق فرجي، رئيس فدراسيون کاراته با ارائه استعفاي خود از فدراسيون رفت.
به گزارش خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران، محمد‌صادق فرجی رئیس فدراسیون کاراته از سمت خود استعفا کرد.

فرجی بعد از احمد پناهی به عنوان رئیس فدراسیون کاراته ایران انتخاب شد و بیش از یک سال در این فدراسیون فعالیت کرد.

بر اساس اين گزارش، محمد صادق فرجی پس از استعفا از سمت خود در فدراسیون کاراته اظهار داشت: من به عنوان خدمتگذار ورزش از خرداد سال 90 درخواست بازنشستگی دادم که پس از طی مراحل اداری سرانجام با این امر موافقت شد.

با توجه به بازنشستگی و از آنجا که فدراسیون کاراته در 14 ماه اخیر به ثبات خوبی رسیده و مسیر شکوفایی خود را پیدا کرده و در سطح آسیا و جهان به جایگاه واقعی خود دست یافته است، لذا تصميم گرفتم با توجه به این بازنشستگی از سمت خود استعفا نموده و امور این رشته پرافتخار را به متولیان امر بسپارم، اميدوارم بتوانم در آینده به عنوان سرباز نظام کماکان در خدمت ورزش و جوانان باشم.

فرجی در ادامه با اشاره به موفقیت های بدست آمده در سطح ملی و بین المللی اظهار داشت: این موفقیت ها حاصل تلاش جمعی خانواده بزرگ و فهیم کاراته و اهتمام شبانه روزی همکاران خادم، زحمت کش در بعد اداری، اجرایی و فنی بوده که من به نوبه خود از تک تک آنها تشکر و قدردانی می کنم./آق
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: