امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استیلی: ابتدا گفتند سرمربی می‌مانی
خبرگزاری تسنیم: حمید استیلی عنوان کرد: من در باشگاه راه‌آهن دو سمت داشتم که یکی مالکیت باشگاه بود و دیگری سرمربیگری این تیم. قبل از بازی مقابل نفت تهران از سوی دادستانی به من اعلام کردند دیگر مالک این باشگاه نیستم. بعد از آن اعلام شد به عنوان سرمربی در تیم بمانم اما به تازگی گفتند نباید در تمرینات حاضر شوم.

وی ادامه داد: دلیل این اتفاق را نمی‌دانم اما از دادستانی خواستم دستیارانم به خاطر بازیکنان در تمرینات حاضر شوند و آغاز کننده دور جدید تمرینات تیم باشند که با این خواسته من موافقت شد.

سرمربی راه‌آهن در خصوص جدایی وحید طالب‌لو از این تیم که اعلام شده غیر قانونی بوده است، اظهار داشت: قرارداد طالب‌لو در دوران مدیریت رئیسی‌کیا در راه‌آهن، بسته شده بود و بندی در آن وجود داشت مبنی بر اینکه اگر باشگاه تا نیم فصل کمتر از 30 درصد قرارداد وی را پرداخت می‌کرد این بازیکن می‌توانست قراردادش را یک‌طرفه فسخ کند. باتوجه به اینکه به طالب‌لو کمتر از 30 درصد پرداخت کرده بودیم، وی تصمیم به فسخ قراداد خود گرفت که قانونی بودن آن را باید سازمان لیگ تشخیص دهد.

دور جدید تمرینات راه‌آهن از صبح فردا زیر نظر علی لطیفی آغاز می‌شود.
پاسخ
سپاس شده توسط: