امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسمتون رو بنویسید و ببینید شبیه کدوم شخصیت تاریخی هستید!
اسمتون رو بزنید و ببینید شبیه کدوم شخصیت معروف تاریخی هستید!بعد هم عکس و اسم شخصیت معروف مشابه خودتون رو برای دیدن همه تو تاپیک بذارید.xcvl

پاسخ
سپاس شده توسط:
خودم ویلیام شکسپیر:-2-42-:

[عکس: im020.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: im020.jpg]منم شکسپیرشدمممممممممم:-2-42-::-2-42-::-2-42-::-2-42-::-2-42-:xcvb
پاسخ
سپاس شده توسط:
http://www.whatfigure.com/images/im008.jpg
من واسه هر کی پر درآوردم از خاطراتت سر دراوردم
اما نمیخوامت
دلتنگمو خیلی ازم دوری با اینکه من میمیرم اینجوری
بازم نمیخوامت ،نمی خوامت
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: im016.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: im009.jpg]
Alfred Nobel[i]ieirieirieirazsxinvented dynamite, established the Nobel prizes[/i]
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: im017.jpg]
James Cook

جانم؟!!؟؟!؟!؟!؟؟!؟!
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
پاسخ
سپاس شده توسط:
منم آلفرد نوبل شدم...
بنده خدا تنش تو گور لرزید
پاسخ
سپاس شده توسط:
من شدم اسکندر مقدونی ایولاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

[عکس: im004.jpg]
zed bazi is my life
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: im011.jpg]

توماس ادیسون xcvlasna
خنده بر لب میزنم تا کَــس نداند رازِ من
ورنه این دنیا که مـــا دیدیم ، خندیدن نداشت ...! 
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اسامی خاص ایرانی برای شخصیت رمان ( همراه با معنی) mahla_nazari 0 490 ۱۹-۰۳-۹۷، ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mahla_nazari
  اگه بری تو گروه موسیقی تو کدوم میری ؟ fati79 6 615 ۲۵-۱۰-۹۴، ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: فائزه 2
  کدوم خواننده hannaneh 10 757 ۱۶-۱۰-۹۴، ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: *hasti*

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
35 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
hasti.cruel (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، adonis (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۴:۰۷ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۵:۴۸ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۵:۴۲ ب.ظ)، hadis hpf (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۷:۲۴ ب.ظ)، Ar.chly (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۵:۵۰ ب.ظ)، SilentCity (۱۲-۰۶-۹۴, ۱۱:۰۸ ق.ظ)، farnoosh-79 (۲۹-۰۴-۹۴, ۱۲:۳۵ ب.ظ)، • Niha • (۱۱-۰۸-۹۴, ۰۳:۵۷ ب.ظ)، s@mir@ (۳۰-۰۴-۹۴, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، mercede (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۵:۲۹ ب.ظ)، ghazaleh (۱۲-۰۶-۹۴, ۱۱:۰۰ ق.ظ)، نیاز (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۱۶ ب.ظ)، Neda0077 (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۶:۵۳ ب.ظ)، elham zelzele (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۵:۲۹ ب.ظ)، Elina76 (۰۹-۰۴-۹۵, ۰۴:۲۳ ب.ظ)، الهه ی شب (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۴:۱۶ ب.ظ)، asma123 (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۹:۵۷ ق.ظ)، raha..79 (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۳:۴۲ ق.ظ)، eris (۳۰-۰۴-۹۴, ۱۱:۳۹ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، آشوب (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۰ ب.ظ)، parisana (۱۱-۰۸-۹۴, ۰۴:۲۱ ب.ظ)، hannaneh (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، Death (۱۲-۰۶-۹۴, ۱۱:۰۰ ق.ظ)، f-samiee-g (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۹:۲۱ ق.ظ)، 2fan2314 (۳۰-۰۸-۹۴, ۰۵:۱۶ ب.ظ)، shahdokht (۱۸-۰۶-۹۴, ۰۳:۰۹ ق.ظ)، ویکتوریا (۱۶-۰۶-۹۴, ۰۳:۴۷ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۶-۰۸-۹۴, ۰۷:۱۵ ب.ظ)، nasim30 (۱۱-۰۸-۹۴, ۰۳:۵۹ ب.ظ)، barooni (۱۱-۰۸-۹۴, ۰۴:۲۴ ب.ظ)، armiti (۳۰-۰۸-۹۴, ۰۴:۵۸ ب.ظ)، نفس2015 (۰۴-۰۹-۹۴, ۰۹:۱۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان