امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسمتو وارد کن ، عکس فرزندتو ببین...
شوهرو یه اسم الکی زدم این شد...dfgh
[عکس: im001.jpg]

اصلا کی گفته من می خوام ازدواج کنم؟!azxc
این چیه،خدای من،عجیبیش به خودم رفته،مرده شورشو ببرن.twoldvia

[عکس: im002.jpg]

یه چیز دیگه زدم این شد،واااااااااااااای خداااااااااااااایا.........azxc
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
پاسخ
سپاس شده توسط:
بچه من این بود
من نمیخوامش خیلی هیزه
[عکس: im019.jpg]
وقتی می گوییم دور!
دور از کجا؟
هر کسی باید یک نفر را داشته باشد
تا فاصله ها را با او بسنجد...

-حسن آذری
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: im015.jpg]
مآ اِنقــدر که تو ایــــــــرآنـ شـآخ داریـم
بهـ اندآزش گـآو ندآریـمـ
پاسخ
سپاس شده توسط:
اینم نینی من با بابای خیالی . چقدر نازه . [img][عکس: images.php?img=i5692bpanj9.jpg][/img]
قربونت بررررم خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: im033.jpg]
ای مادر به قربونت عشقممممم
چشاش به باباش رفتهasna
رمان های زیبای انجمن اثر نویسندگان توانا :

در عشق زنده باش | محمد رضا عباس زاده

رمان از نسل آفتاب|ثمین

رمان طلوع در سرزمین خدایان|الی نجفی
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: im029.jpg].asna..asna..asna..asna..asna.چه جالب
❤ khoda❤
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up وحشتناک ترین اختراع دنیا/ این دکمه را بزنید تا بمیرید+عکس صنم بانو 5 322 ۲۷-۱۱-۹۶، ۰۹:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: نگـnegarـار
  اسمتو برعکس بنویس آیداموسوی 13 752 ۲۳-۰۱-۹۶، ۰۳:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh r
  اسمتو بنویس ماشینتو ببین..باحاله... hadis hpf 42 2,634 ۰۲-۰۱-۹۶، ۰۶:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: minoo_f

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
46 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
.ShahrzaD. (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۶:۳۱ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۲ ب.ظ)، elena.r (۰۱-۰۵-۹۴, ۱۲:۰۰ ق.ظ)، hadis hpf (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، نويد (۰۶-۰۵-۹۴, ۱۰:۱۸ ب.ظ)، Ar.chly (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۴ ق.ظ)، farnoosh-79 (۰۸-۰۸-۹۴, ۱۰:۵۰ ق.ظ)، ◀ M i s a N ▶ (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۷:۳۶ ب.ظ)، Neda0077 (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۲:۴۶ ب.ظ)، elham zelzele (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۰۷ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۶-۰۵-۹۴, ۰۵:۵۱ ب.ظ)، raha..79 (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۲:۳۱ ب.ظ)، eris (۲۳-۰۴-۹۴, ۱۱:۲۳ ق.ظ)، nobody (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، elaheh.p (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، parisana (۱۱-۰۵-۹۴, ۰۳:۵۸ ب.ظ)، hannaneh (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۵:۳۷ ب.ظ)، ••saba•• (۲۳-۰۴-۹۴, ۱۱:۵۵ ق.ظ)، Death (۱۲-۰۱-۹۵, ۰۹:۴۰ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۴-۰۷-۹۴, ۰۶:۰۲ ب.ظ)، *گیسو* (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۷:۲۲ ب.ظ)، samara77 (۰۸-۰۸-۹۴, ۱۲:۰۷ ق.ظ)، dakhtare-darya (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۹:۴۱ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۰-۰۸-۹۴, ۰۲:۲۶ ق.ظ)، Feryal* (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ)، مایا (۰۲-۰۹-۹۴, ۰۹:۵۵ ب.ظ)، elmira501 (۰۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۰۴ ب.ظ)، مرضیه 3 (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۱:۴۰ ب.ظ)، سامیه 22 (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۷:۱۵ ب.ظ)، مهسا هسدم (۱۲-۰۸-۹۴, ۱۱:۰۵ ق.ظ)، هورا۱۲۳ (۲۱-۰۶-۹۴, ۱۰:۰۰ ب.ظ)، nza3380 (۱۰-۰۸-۹۴, ۱۲:۰۳ ق.ظ)، @ M.E @ (۱۰-۰۸-۹۴, ۰۹:۵۲ ب.ظ)، *hasti* (۰۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۰۶ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۰-۰۸-۹۴, ۰۱:۱۵ ق.ظ)، nasim30 (۰۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ)، bahar-77 (۰۹-۰۸-۹۴, ۱۱:۴۰ ب.ظ)، بهار۲۳ (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ)، aydil (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۱:۴۲ ق.ظ)، bahari (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۳:۲۷ ب.ظ)، sima59 (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۷:۲۷ ب.ظ)، دخترشب (۱۰-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۴ ب.ظ)، maral:) (۱۳-۰۵-۹۵, ۱۲:۱۴ ق.ظ)، بانو 16 (۱۳-۰۵-۹۵, ۱۲:۲۳ ق.ظ)، minoo_f (۰۲-۰۱-۹۶, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، maTisA (۲۱-۰۳-۹۶, ۱۲:۰۶ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان