امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسمتو وارد کن ببین کدوم شخصیت کارتونی هستی
http://www.laressa.com/en/?n=ir

کلیک کن و ببین

Winnie the Pooh
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: im030.gif]
امضای خدا پای تمام آرزوهایتان....
پاسخ
سپاس شده توسط:
[align=-WEBKIT-AUTO][highlight=#NaNffff][عکس: im004.gif][align=-WEBKIT-CENTER] [/align][/highlight][/align][highlight=#NaNffff]Bubbles[/highlight]
سپيده كه بزند دراين بيشه زار خزان زده
شايد دوباره گلى برويد شبيه آنچه در بهار
بوييديم پس به نام زندگى...
هرگز مگو هرگز
پاسخ
سپاس شده توسط:
چقد هم بهم میاد
[عکس: dl06o8quigxhwyw5ydjw.gif]
حـوصـلـه ام کـم است..
مـى خـواهـم سـر بـه تـن ِ هـیـچ رویـایـى نـبـاشـد!
پاسخ
سپاس شده توسط:
خوشم نیومد ، خوشگل نبود اصلا!Tongue
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
منم خوشم نیومدTongue
پاسخ
سپاس شده توسط:
نه جالب نبودUndecided
ما به دنیا اومدیم دنیا به ما نیومده
پاسخ
سپاس شده توسط:
نمیشناختمشHuh
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
پاسخ
سپاس شده توسط:
بچه ها لطفا عکس کارتونی ر بزارین این فقط یه سرگرمیه
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
Superman:-2-42-::-2-42-::-2-42-::-2-42-::-2-42-:
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ۲ آزمون خطای دید جالب که شخصیت شما را آشکار می‌کند! صنم بانو 0 25 ۲۲-۰۱-۳، ۰۹:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  متولدین کدوم ماه تو دروغ گفتن ماهر‌تر هستند؟ صنم بانو 2 275 ۲۹-۰۴-۱، ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  متولدین کدوم ماه همه چیز زندگی رو ساده میگیرن؟ صنم بانو 2 213 ۲۰-۰۴-۱، ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: هویدا مهرزاد

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
42 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
.ShahrzaD. (۰۸-۱۰-۹۴, ۰۱:۲۸ ق.ظ)، ملکه برفی (۱۴-۰۸-۹۴, ۰۹:۳۴ ب.ظ)، farnoosh-79 (۰۴-۰۵-۹۴, ۱۱:۳۹ ق.ظ)، ghazaleh (۰۴-۰۵-۹۴, ۱۱:۲۶ ق.ظ)، Neda0077 (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۶:۴۶ ب.ظ)، raha..79 (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۵:۱۸ ب.ظ)، heliia (۰۳-۰۶-۹۴, ۰۷:۴۵ ب.ظ)، nobody (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۳:۴۵ ب.ظ)، فاطمه27 (۱۶-۰۴-۹۴, ۱۲:۴۱ ق.ظ)، parisana (۱۱-۰۵-۹۴, ۰۳:۵۶ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۴-۰۷-۹۴, ۰۵:۵۶ ب.ظ)، MaryaM_sh (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۷:۱۶ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۴-۰۸-۹۴, ۱۱:۰۳ ب.ظ)، Feryal* (۲۰-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۹ ب.ظ)، مایا (۰۲-۰۹-۹۴, ۰۹:۵۶ ب.ظ)، مرضیه 3 (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۱:۳۸ ب.ظ)، parysa7 (۰۸-۰۶-۹۵, ۱۱:۲۴ ب.ظ)، سامیه 22 (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۶:۵۳ ب.ظ)، mania (۱۵-۰۹-۹۴, ۰۷:۲۱ ب.ظ)، هورا۱۲۳ (۲۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۵۸ ب.ظ)، nza3380 (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۴:۰۱ ق.ظ)، sarika (۱۰-۱۰-۹۴, ۰۷:۲۷ ب.ظ)، *hasti* (۱۷-۰۸-۹۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۴-۰۸-۹۴, ۰۹:۳۵ ب.ظ)، nasim30 (۰۸-۱۰-۹۴, ۰۱:۳۱ ق.ظ)، bahar-77 (۰۹-۰۸-۹۴, ۱۱:۰۵ ب.ظ)، بهار۲۳ (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، aydil (۱۵-۰۹-۹۴, ۰۶:۴۱ ب.ظ)، ****نگار**** (۰۷-۱۰-۹۴, ۰۹:۰۵ ب.ظ)، صنم بانو (۰۷-۱۰-۹۴, ۰۹:۰۳ ب.ظ)، شقایق سرخ (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۵:۱۱ ب.ظ)، فائزه 2 (۰۶-۱۰-۹۴, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، نفس2015 (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۱:۵۹ ب.ظ)، *m@hla* (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۲:۰۳ ب.ظ)، محبوب (۱۵-۰۹-۹۴, ۰۶:۰۳ ب.ظ)، برف سیاه (۱۰-۰۴-۹۵, ۰۳:۵۸ ق.ظ)، شهیناز (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، bahari (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۴:۵۴ ب.ظ)، Hanie..jbr (۱۹-۰۲-۹۵, ۰۷:۱۹ ب.ظ)، دخترشب (۱۰-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۵ ب.ظ)، Mona2.ori (۰۴-۰۹-۹۷, ۰۲:۱۰ ق.ظ)، Mr. pickle (۲۶-۰۲-۰, ۰۸:۲۰ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان