امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسمتو وارد کن حیوان رویاهاتو ببین
مال من کوسه بود xcvb
پاسخ
سپاس شده توسط:
نمی گمzaps
میدونی بهشت کجاست؟؟؟
یه فضای چن وجب در چن وجب که بین بازوهای کسی که دوسش داریه!!!
پاسخ
سپاس شده توسط:
MALE MAN FIL BOODdfghdfgh
پاسخ
سپاس شده توسط:
پانیذ زدم= فیل درومدasna
یاسمین زدم= خرس درومدasna
یه درخته تو مغزم همش
که روحم برگاشه
قلبم تنش
هرکی اومد یه خط انداخت رو این قلب فرسوده که خستم ازش

# صادق
#هنوز _همونم
:)
پاسخ
سپاس شده توسط:
موشششششش بود:-2-42-::-2-42-:asna
زنـــــده باد هـــــدف... :)

پاسخ
سپاس شده توسط:
ریحانه زدم روباه اومد
اون یکی اسممو زدم شیر درومدTongue
پاسخ
سپاس شده توسط:
مال من گاو بود xcvbxcvbtwoltwol
لبخند بزن بدون انتظار پاسخی از دنیا ......

بدان روزی دنیا آنقدر شرمنده میشود که بجای پاسخ لبخند با تمام سازهایت

میرقص د...
پاسخ
سپاس شده توسط:
مال من خرگوش بودHuh
منxcvb
خرگوشazsx
آدما مثل سایه میمونن:
وقتی میری طرفشون ازت فاصله میگیرن؛ ولی همین که ازشون دور میشی خودشون میوفتن دنبالت!
پاسخ
سپاس شده توسط:
مو طوطی..
ها مو از طوطی بدم میاد..:-2-42-:
پاسخ
سپاس شده توسط:
من فیل بودم

منو چه به فیلazsxazsx
میگذرم از همه گذشته ها و گذشتنی ها و همه کسانی که راحت ام گذشتند...
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حیوان مخفی شده در تصویر را پیدا کنید صنم بانو 0 189 ۰۲-۰۳-۱، ۰۴:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  اسمتو برعکس بنویس آیداموسوی 13 705 ۲۳-۰۱-۹۶، ۰۳:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh r
  اسمتو بنویس ماشینتو ببین..باحاله... hadis hpf 42 2,604 ۰۲-۰۱-۹۶، ۰۶:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: minoo_f

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
57 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
لیلی (۰۴-۰۵-۹۴, ۱۱:۳۳ ق.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۵۸ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۹-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۹ ب.ظ)، نويد (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۲:۲۰ ب.ظ)، Ar.chly (۰۹-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۳ ب.ظ)، farnoosh-79 (۰۹-۰۶-۹۵, ۱۱:۲۱ ق.ظ)، ****Dayan**** (۲۴-۰۷-۹۴, ۱۲:۳۰ ب.ظ)، "MJ" (۲۴-۰۷-۹۴, ۰۳:۰۸ ب.ظ)، ghazaleh (۰۴-۰۵-۹۴, ۱۱:۲۲ ق.ظ)، elham zelzele (۲۴-۰۷-۹۴, ۰۱:۴۵ ب.ظ)، کتابدوست (۲۴-۰۷-۹۴, ۱۲:۰۴ ب.ظ)، دختر ایران (۲۴-۰۷-۹۴, ۰۱:۲۹ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۳-۰۵-۹۴, ۰۱:۴۳ ق.ظ)، asma123 (۰۴-۰۵-۹۴, ۱۲:۰۱ ب.ظ)، raha..79 (۲۴-۰۷-۹۴, ۰۶:۵۶ ب.ظ)، €ستايش€ (۱۰-۰۴-۹۵, ۰۳:۴۰ ق.ظ)، heliia (۰۲-۰۹-۹۴, ۰۹:۵۳ ب.ظ)، eris (۰۹-۰۵-۹۴, ۰۲:۰۲ ب.ظ)، nobody (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۳:۴۵ ب.ظ)، hannaneh (۲۳-۰۴-۹۴, ۱۲:۳۶ ق.ظ)، ••saba•• (۲۳-۰۴-۹۴, ۱۲:۰۰ ب.ظ)، deli67 (۰۴-۰۵-۹۴, ۱۱:۲۷ ق.ظ)، f-samiee-g (۲۴-۰۷-۹۴, ۰۵:۵۶ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، *گیسو* (۱۲-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۲ ق.ظ)، sadaf af (۲۴-۰۷-۹۴, ۰۵:۵۷ ب.ظ)، samara77 (۰۸-۰۸-۹۴, ۱۲:۰۵ ق.ظ)، 2fan2314 (۲۴-۰۷-۹۴, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۰-۰۴-۹۵, ۰۴:۴۴ ق.ظ)، مایا (۰۲-۰۹-۹۴, ۰۹:۵۱ ب.ظ)، elmira501 (۰۱-۰۸-۹۴, ۰۶:۲۰ ب.ظ)، مرضیه 3 (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۱:۳۲ ب.ظ)، RASHNOU (۰۸-۰۸-۹۴, ۱۲:۱۶ ق.ظ)، سامیه 22 (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، هورا۱۲۳ (۲۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۵۷ ب.ظ)، 1235Setareh (۰۱-۰۸-۹۴, ۰۶:۵۰ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۴-۰۷-۹۴, ۱۲:۳۴ ب.ظ)، *hasti* (۲۴-۰۷-۹۴, ۰۶:۴۷ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۰-۰۴-۹۵, ۰۳:۵۰ ق.ظ)، nasim30 (۳۰-۰۷-۹۴, ۰۲:۱۸ ق.ظ)، barooni (۱۰-۰۴-۹۵, ۰۶:۳۹ ق.ظ)، بهار۲۳ (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۳:۱۷ ب.ظ)، aydil (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۲:۱۴ ق.ظ)، برف سیاه (۱۰-۰۴-۹۵, ۰۴:۰۳ ق.ظ)، nafas:) (۲۳-۱۰-۹۴, ۰۱:۳۸ ب.ظ)، bahari (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۴:۱۳ ب.ظ)، deli_amini (۲۰-۰۴-۹۵, ۰۸:۱۸ ق.ظ)، Tahi.ALP (۱۰-۰۴-۹۵, ۰۴:۳۶ ق.ظ)، maryamix (۰۹-۰۶-۹۵, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، دخترشب (۲۳-۱۰-۹۵, ۰۱:۲۴ ق.ظ)، ft.samadi (۰۹-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ)، $zahra** (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، maral:) (۱۳-۰۵-۹۵, ۱۲:۰۸ ق.ظ)، m@hshid (۰۹-۰۶-۹۵, ۰۹:۱۳ ق.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۹-۰۶-۹۵, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، یاس ارغوان (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، نیلوفرابی (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۸:۱۲ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان