امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسنایدر: مسی بهترین بازیکن جهان است

۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵

اسنایدر: مسی بهترین بازیکن جهان است

ستاره هلندی الغرافه قطر درباره بهترین بازیکن جهان و تاثیر گذارترین مربی اش سخن به میان آورد.
خبرگزاری ایسنا: ستاره هلندی الغرافه قطر درباره بهترین بازیکن جهان و تاثیر گذارترین مربی اش سخن به میان آورد.

وسلی اسنایدر،  بازیکن جدید الغرافه است که در این تیم قطری هم بازی مهدی طارمی است. او در گفت‌وگویی که با الکاس انجام داد درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد.

او درباره بهترین بازیکن حال‌ حاضر فوتبال جهان، گفت‌: کریستیانو رونالدو و مسی بهترین هستند. با توجه به سابقه حضورم در  رئال مادرید انتظار می‌رود که بگویم رونالدو بهترین است اما با صراحت می‌گویم که با وجود این که رونالدو بازیکنی کامل و بسیار خوب است اما مسی بهترین است.

اسنایدر درباره بهترین مربی خود، گفت‌: مورینیو بهترین و تاثیرگذارترین مربی من بوده است. او آقای خاص است. البته لوئیس فان خال هم یک نابغه است.

این بازیکن هلندی درباره تیمی که حسرت بازی کردن در آن را دارد، گفت‌: دوست داشتم که بازی در منچستریونایتد را تجربه کنم.

او درباره پیوستن به الغرافه، گفت‌: همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد. مسئولان الغرافه با من تماس گرفتند و تنها بعد از یک روز به آنها جواب مثبت دادم. این سریع‌ترین توافق من در طول دوران بازیگری‌ام بود. قرارداد یک سال و نیم دارم اما دوست دارم که بیشتر در الغرافه باقی بمانم. من در هر تیمی برای کسب عنوان قهرمانی می روم و امیدوارم که هم در لیگ و هم در لیگ قهرمانان آسیا با الغرافه قهرمان شوم.

اسنایدر درباره بالوتلی، گفت‌: درباره او می‌گویند که دیوانه است و شاید این توصیف درست باشد. بالوتلی رفتارهای بچگانه ای دارد. زمانی که در اینتر با او همبازی بودم بچه ای بیش نبود اما در نیس هم همچنان بچه نشان داد. البته او خوش قلب بود و رابطه خوبی با او داشتم. به بالوتلی بارها گفتم که باید حاشیه را کنار بگذارد و چهره‌ای متفاوت از  خود نشان دهد.

او درباره بهترین دوستش، گفت‌: آرین روبن بهترین و صمیمی‌ترین دوست من است.‌
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط: