امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اس ام اس روز پدر برای پدران فوت شده
[عکس: fu8959.jpg]
پیام تبریک روز پدر برای پدر فوت شده

دلم برای روزهایی تنگ است که میدانم باز نخواهند گشت...برای پدرم که دیگر حضورش را احساس نخواهم کرد...به راستی که چه زود دیر میشود..
پدرم روزت مبارک

[عکس: ff32.gif]
اس ام اس روز پدر

پدر مرا ببخشمرا ببخش که هرگز برای نبودت جلوی دیگران اشک نریختم که نکند دلشان بگیردمرا ببخش که عشقت به تو را پنهان کردم تا نخواهند دیگران ناراحت شوندمرا ببخش که دلتنگیهایم برایت را پنهان کردم تا دیگران نفهمند و غم و غصه بخورندمرا ببخشاما من دوستت دارمروزت مبارک فرشته قلب منای کاش کنارم بودی همین یک شب راشادی روح تمامی پدران رفته صلوات

احتیاجی به تسبیح نیست …دستانت را که به من بدهی …با انگشتانت ذکر دوست داشتن میگویم …پدرم ، دستانت ، چشمانت وصدایت را عاشقانه دوست دارم …بیاد همه ی *پدرانی*که امسال و سال های قبل بین ما نبود این روز تبریک میگم وروحشون شاد. پدر عزیزم جات خیلی خالیه روزت مبارک پدر جانم

پیام تبریک برای روز پدر فوت شده

پدرم ﺳﻼﻡﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﭼﻪ ﺧﺒﺮ؟ﻣﯿﻬﻤﺎﻧﯽ ﺧﺪﺍ ﺗﻤﺎﻡ ﻧﺸﺪ ﮐﻪ ﺑﺮﮔﺮﺩﯼ؟پدر ﺭﻭﺯﺕ ﻣﺒﺎﺭﮎﻣﺮﺍ ﺑﺒﺨﺶ ﮐﻪ ﻧﯿﺴﺘﻢ ﺗﺎ ﺩﺳﺘﺎﻧﺖ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺭﺳﻢ ﺍﺩﺏ ﺑﺮ ﺩﯾﺪﻩ ﺑﮕﺬﺍﺭﻡﻣﺮﺍ ﺑﺒﺨﺶ ﮐﻪ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﺪﻡﻣﺮﺍ ﺑﺒﺨﺶ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﻡ ﻫﻢ ﺳﻦ ﺗﻮ ﻣﯿﺸﻮﻡپدرم ﺁﻏﻮﺵ ﺗﻮ ﺍﻣﻦ ﺗﺮﯾﻦ ﺟﺎﯼ ﺟﻬﺎﻥ ﺑﻮﺩﮐﻪ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﯼ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺍﺵ ﺁﺭﺯﻭ ﺷﺪجا داره روز پدر رو به تمام پدرانی که اسیر خاک شدند و اکنون در جمع ما نیستند تبریک بگوییمشادی روح تمامی پدران اسمانی

متن تبریک روز پدر

انشا ا... اگه روزی پدر شدید"تا بچه تون کوچیکه دستشا بگیرید و با هم قدم بزنید،بزرگتر که شد دیگه اجازه نمیده" الان دست بچم را که میگیرم دلم برا دستای پدرم تنگ میشه.
پدر عزیزم پیشاپیش روزت مبارک.

متن زیبا در مورد پدر فوت شده

ای پدر ای با دل من همنشینای صمیمی، ای بر انگشتر نگیندر صداقت برتر از ایینه اییدر رفاقت با دل بی کینه اییبابا ی عزیزم هنوزم تو رفاقتت حساب میکنم بیا تو خوابم که خیلیییییییی دلتنگتمروح همه پدرای آسمانی شاد
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:
پدرم جای تو خالیروزت مبارکبدان همیشه یادت در قلبم زنده خواهد ماند

اس ام اس غمگین روز پدر

پدر خوبمگرچه جسم تو در کنارم نیست اماهمواره یاد و خاطرات تو را گرامی میدارمروحت شاد و روزت مبارک

متن تبریک روز پدر و مرد 
پـــــ مثــل پــــدر
همــانکـــه نبــودنـش مــرگــــ غــرورمــان را رقـــم زد
همان که جـــای خـالـــی اش انـــدوه بـــار
بـــر ســـرمـان هــوار میـکــشد.
کـــاش مـــاهـــم پــــدرداشـتـیــم تــابــه جـای خـیــراتــ
هـدیــه مـیـخـریـدیــم و
بـــه جــــای روزتـــ مـبـارکـــ پــــدر،نـمـیـ گفـتـیــم : روحـــت شـــــــادپـــــــــــــــدر
برای شادی روح همه پدران در گذشته صلوات

به پاس اولين بوسه اي كه پدرم به رسم مهر در اولين ساعات تولد به گونه ام زد و من نفهميدم:
و به ياد سوزنده ترين بوسه ي اخر كه من به رسم وداع به صورتش زدم و او نفهميد:
يادش را گرامي ميدارم
نثار روح همه ي پدراني كه ديگر بين ما نيستند فاتحه اي قرائت كنيم
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط: