امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعتراف خواستگار اينترنتي به آزار دختر جوان
٩٤/٣/٢٧

جام جم آنلاین: مردی که به اتهام کلاهبرداری از دختران جوان در سایت‌ های همسریابی دستگیر شده بود، به آزار و اذیت یکی از قربانیان خود با انگیزه اخاذی اعتراف کرد.

متهم 23 ساله به نام بهروز زمستان سال گذشته نقشه کلاهبرداری و سرقت از دختران جوان را طراحی کرد . متهم، مالباختگان را که اغلب افراد تحصیلکرده بودند در سایت های همسریابی فریب می داد و با معرفی خود به عنوان یک فرد تحصیلکرده ساکن تهران، مربی تکواندو، مهندس و حسابدار اعتمادشان را جلب می کرد. زمانی که متوجه می شد این دختران شکست عشقی خورده اند از همین موضوع سوءاستفاده کرده و فریبشان می داد و تاکنون بیش از 110 میلیون تومان از آنها پول گرفته است.

با شکایت مالباختگان متهم تحت تعقیب پلیس اطلاعات ـ امنیت فرودگاه مهرآباد تهران قرار گرفت و هفته گذشته زمانی که قصد داشت از یکی از مالباختگان دوباره اخاذی کند، دستگیر شد. متهم در بازجویی ها به فریب دختران جوان و کلاهبرداری از آنها اعتراف کرد تا این که دختر جوانی که در مشهد به دام او افتاده بود با حضور در اداره پلیس از خواستگار حیله گر شکایت کرد و گفت او از وی بیش از پنج میلیون و 200 هزار تومان پول گرفته و همچنین وی را مورد آزار و اذیت قرارداده است.

در حالی که متهم منکر آزار و اذیت این دختر بود سرانجام روز گذشته لب به اعتراف گشود و گفت: به بهانه ازدواج دختر جوان را در سایت همسریابی فریب داده و با این ادعا که دچار مشکلات مالی شده ام، پنج میلیون و 200 هزار تومان از او پول گرفتم. بعد از آن نقشه ای طراحی کردم تا از این دختر 19 ساله که ساکن مشهد بود و در یک رستوران کار می کرد، اخاذی کنم.

متهم خاطرنشان کرد: روز حادثه به بهانه این که می خواهم بدهی اش را بدهم، دختر جوان را فریب داده و به محل اقامتم در مشهد که یک مهمانپذیر بود، دعوت کردم. دقایقی از حضور او نگذشته بود که متوجه شد، قرار نیست پولی به وی بپردازم و نیت شومی در سر دارم.

او خواست از دستم فرار کند که در اتاق را قفل کردم و دختر جوان را مورد آزار و اذیت قرار دادم. وقتی متوجه شدم کارکنان مهمانپذیر پشت در اتاق هستند از راه بالکن فرار کردم.

وی ادامه داد: پس از فرارم از مهمانپذیر چند روز بعد با دختر جوان تماس گرفته و تهدیدش کردم که باید به من پول بدهد، در غیر این صورت این بار جانش را خواهم گرفت. هدفم از آزار و اذیت وی فقط اخاذی بود.

تحقیقات تکمیلی از متهم برای رازگشایی از دیگر جرایم وی ادامه دارد.
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
اخر عاقبت رفتن تو سایت همسریابی همینهazsx
اگه زندگیت ته کشید
بشین با ته دیگش حال کن
هی نشین بگو به اخرش رسیدم...
پاسخ
سپاس شده توسط:
ادم طرفو میبینه، میشناسه ، بازم توزرد از اب درمیاد...
ندیده و نشناخته که جای خود دارد!!!
بهترین دوستانت، انهایی هستند که از لحظات سخت زندگی ...
برایت البومی پر از خاطرات رنگی میسازند...
پاسخ
سپاس شده توسط: