۱۹-۱۰-۹۱، ۰۴:۵۲ ب.ظ
اعلام برنامه مسابقات لیگ دسته اول جوانان
برنامه رقابتهای لیگ دسته اول جوانان در هفته های دهم و یازدهم و معوقه هفته نهم از سوی سازمان لیگ آزادگان اعلام شد.
به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران؛
سه شنبه 26/10/91-معوقه هفته نهم-ساعت14:00
نگاردژ(فرهاد کرج)-داماش گیلان-ملا محمد متقی- اشتهارد کرج
پاس همدان-ذوب آهن اردبیل-ملت-همدان
چهارشنبه27/10/91-معوقه هفته نهم-ساعت14:00
شهید وفایی شیراز-انتظار بجنورد-دستغیب-شیراز
چهارشنبه27/10/91- هفته دهم-ساعت14:00
آب منطقه ای کرمانشاه-شهرداری همدان-آزادی-کرمانشاه
خورشید قروه-شهرداری تبریز-چمران-قروه
شهرداری امیر کلا-داروسازی و تاک ساری- اختصاصی-امیر کلا
ایرانجوان بوشهر-منتظران بندر امام-بهشتی2-بوشهر
استقلال ماهشهر-برق شیراز-تختی-ماهشهر
البدر بندر کنگ-استقلال اهواز-اختصاصی-بندر کنگ
ولایت اهواز-نفت امیدیه-تختی 2-اهواز
جمعه 29/10/91- هفته دهم-ساعت14:00
پدیده ساری-نگادر دژ(فرهاد کرج)-تیر کلا-ساری
یکشنبه1/11/91- هفته دهم-ساعت14:00
پتوی لاله اصفهان-پاس همدان-فخر-اصفهان
ذوب آهن اردبیل-گهر زاگرس دورود-علی دایی-اردبیل
دوشنبه 2/11/91- هفته دهم-ساعت14:00
داماش گیلان-شهید وفایی شیراز-عضدی-رشت
سه شنبه3/11/91-هفته یازدهم-ساعت 14:00
شهرداری همدان-خورشید قروه-ملت-همدان
منتظران بندر امام-برق شیراز-تختی-بندر امام
ایرانجوان بوشهر-البدر بندر کنگ-بهشتی 2-بوشهر
نفت امیدیه-استقلال ماهشهر-اختصاصی-امیدیه
استقلال اهواز-ولایت اهواز-تختی 2-اهواز
چهارشنبه 4/11/91-هفته یازدهم-ساعت 14:00
نگار دژ(فرهاد کرج)-شهرداری امیر کلا-ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
جمعه6/11/91-هفته یازدهم-ساعت 14:00
پتوی لاله اصفهان-آب منطقه ای کرمانشاه-فخر-اصفهان
شهرداری تبریز-ذوب آهن اردبیل-پارک صنعت-تبریز
شنبه 7/11/91-هفته یازدهم-ساعت 14:00
پاس همدان-گهر زاگرس دورود-ملت-همدان
شهید وفایی شیراز-پدیده ساری-دستغیب-شیراز
یکشنبه8/11/91-هفته یازدهم-ساعت 14:00
انتظار بجنورد-داماش گیلان-تختی-بجنورد
برنامه رقابتهای لیگ دسته اول جوانان در هفته های دهم و یازدهم و معوقه هفته نهم از سوی سازمان لیگ آزادگان اعلام شد.
به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران؛
سه شنبه 26/10/91-معوقه هفته نهم-ساعت14:00
نگاردژ(فرهاد کرج)-داماش گیلان-ملا محمد متقی- اشتهارد کرج
پاس همدان-ذوب آهن اردبیل-ملت-همدان
چهارشنبه27/10/91-معوقه هفته نهم-ساعت14:00
شهید وفایی شیراز-انتظار بجنورد-دستغیب-شیراز
چهارشنبه27/10/91- هفته دهم-ساعت14:00
آب منطقه ای کرمانشاه-شهرداری همدان-آزادی-کرمانشاه
خورشید قروه-شهرداری تبریز-چمران-قروه
شهرداری امیر کلا-داروسازی و تاک ساری- اختصاصی-امیر کلا
ایرانجوان بوشهر-منتظران بندر امام-بهشتی2-بوشهر
استقلال ماهشهر-برق شیراز-تختی-ماهشهر
البدر بندر کنگ-استقلال اهواز-اختصاصی-بندر کنگ
ولایت اهواز-نفت امیدیه-تختی 2-اهواز
جمعه 29/10/91- هفته دهم-ساعت14:00
پدیده ساری-نگادر دژ(فرهاد کرج)-تیر کلا-ساری
یکشنبه1/11/91- هفته دهم-ساعت14:00
پتوی لاله اصفهان-پاس همدان-فخر-اصفهان
ذوب آهن اردبیل-گهر زاگرس دورود-علی دایی-اردبیل
دوشنبه 2/11/91- هفته دهم-ساعت14:00
داماش گیلان-شهید وفایی شیراز-عضدی-رشت
سه شنبه3/11/91-هفته یازدهم-ساعت 14:00
شهرداری همدان-خورشید قروه-ملت-همدان
منتظران بندر امام-برق شیراز-تختی-بندر امام
ایرانجوان بوشهر-البدر بندر کنگ-بهشتی 2-بوشهر
نفت امیدیه-استقلال ماهشهر-اختصاصی-امیدیه
استقلال اهواز-ولایت اهواز-تختی 2-اهواز
چهارشنبه 4/11/91-هفته یازدهم-ساعت 14:00
نگار دژ(فرهاد کرج)-شهرداری امیر کلا-ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
جمعه6/11/91-هفته یازدهم-ساعت 14:00
پتوی لاله اصفهان-آب منطقه ای کرمانشاه-فخر-اصفهان
شهرداری تبریز-ذوب آهن اردبیل-پارک صنعت-تبریز
شنبه 7/11/91-هفته یازدهم-ساعت 14:00
پاس همدان-گهر زاگرس دورود-ملت-همدان
شهید وفایی شیراز-پدیده ساری-دستغیب-شیراز
یکشنبه8/11/91-هفته یازدهم-ساعت 14:00
انتظار بجنورد-داماش گیلان-تختی-بجنورد
.xcvk..xcvk.