امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزایش 1.2درصدی بودجه فصل رفاهی برای سال 94
معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش 1.2 بودجه فصل رفاه اجتماعی برای سال آینده خبرداد.
به گزارش
خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران
احمد میدری در نشست خبری همایش رفاه اجتماعی در برنامه ششم توسعه گفت: بودجه فصل رفاه اجتماعی برای سال 94 با توجه به محدودیت‌های مالی دولت 1.2 درصد در مقایسه با سال قبل افزایش پیدا می کند.

وی در ادامه تصریح کرد: این میزان وقتی به بخش های مختلف تقسیم می‌شود متفاوت است به طوری که در بخش های بهزیستی و کمیته امداد این افزایش به میزان ده تا 15درصد است.

میدری با اشاره به این که سالیانه 15هزار میلیارد تومان دولت به صندوق‌ باز نشستگی و سایر صندوق ‌ها کمک می‌کند اظهار داشت:‌با توجه به حجم بالای کمک‌های دولتی به این صندوق‌ها تکلیف شده است تا از طریق بهره وری شرکت‌های وابسته نسبت به کسب سود بیشتر اقدام کنند تا وابستگی شان به بودجه ملی کمتر شود.

*ارائه دو نوبت سبد امنیت غذایی تا پایان سال

میدری در ادامه به اعطای بسته امنیت غذایی نیز اشاره کرد و گفت:‌دولت سعی دارد تا پایان سال دو نوبت دیگر سبد امنیت غذایی ارائه کند و در این راستا شبکه توزیع ملی نیز از آمادگی کامل برای انجام این کار برخوردار است.

معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص بحث تجمیع بیمه ها نیز خاطر نشان کرد: در این زمینه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نظر دارد که کارفرماها منابع بیشتری را برای درمان کارگران پرداخت کنند و در این مورد برنامه ریزی‌ها به صورتی انجام می‌شود که حقوق کارگران ضایع نشود و این افراد از ارائه خدمات درمانی بیشتری برخوردار شوند.

انتهای پیام/
تا وقتی عشق آسمونی دارم
چه نیازی به عشق زمینی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
تا ببینیم
و همش وعده و وعید نباشه
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط: