امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزایش 40 درصدی واردات ایران از آمریکا
واردات ایران از آمریکا در شهریورماه سال جاری نسبت به ماه مشابه سال گذشته بیش از 40 درصد افزایش یافته است.
ایسنا: در ماه گذشته 2297 تن کالا به ارزش 14 میلیون و 527 هزار و 657 دلار از ایالات متحده آمریکا وارد کشور شده است که 0.36 درصد از کل واردات در این ماه را شامل می‌شود.

این در حالی است که در شهریور سال گذشته به رغم واردات 2720 تن کالا ارزش واردات از این کشور 10 میلیون و 372 هزار و 504 دلار بوده است که افزایش 40 درصدی واردات از این کشور نسبت به سال گذشته را نشان می‌دهد.

بر اساس این گزارش حجم واردات از ایالات متحده آمریکا در شش ماهه نخست سال جاری نیز 8242 تن به ارزش 65 میلیون و 244 هزار و 998 دلار بوده است.

از سوی دیگر واردات از این کشور در مدت مشابه سال گذشته 12 هزار و 742 تن بوده است که در عین حال ارزش این واردات برابر با 56 میلیون و 191 هزار و 772 دلار است.

به این ترتیب واردات از آمریکا در شش ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته به رغم کاهش 35 درصدی از لحاظ وزنی، از لحاظ ارزش بیش از 16 درصد افزایش داشته است.
تا وقتی عشق آسمونی دارم
چه نیازی به عشق زمینی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
جالبه...

به این نتیجه رسیدم که بعضی چیزا رو دارم بعضیا چیزارو ندارم !
مثلا معرفت دارم ولی لنگه ندارم!
پاسخ
سپاس شده توسط:
شاید اینطوری بهترهxcvl
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
واردات چی هست؟
[عکس: 60206296981884050397.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط: