امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افشاگری فرهاد مجیدی علیه عادل فردوسی‌پور در 90
فرارو- بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در برنامه نود دست به افشاگری علیه عادل فردوسی پور زد و موضوعی را علنی اعلام کرد که قبل از این بارها در محافل ورزشی مطرح می شد اما از سوی مجری برنامه نود رد می شد.

فرهاد مجیدی که مهمان حضوری برنامه نود بود و پس از ماه ها تن به یک گفتگوی مشروح داده بود، در طول حضورش در این برنامه بارها با عادل فردوسی پور بر سر مسائل مختلف مجادله کرد. در یکی از این صحنه‌ها و زمانی که فردوسی‌پور اصرار داشت او در مصاحبه با یک روزنامه ورزشی اعلام کرده به پرسپولیس خواهد رفت، گفت که شما نباید به روزنامه ها استناد کنید.

افشاگری علیه عادل
بعد از مجادله ای که بین آنها صورت گرفت فرهاد مجیدی دست به افشاگری زد و گفت: خوب است من هم بیایم در یک برنامه زنده تلویزیونی بگویم که پدر شما 10 سال پیش در دبی به من گفته است که عادل و برادرش به ورزشگاه می رفتند و پرچم در دست می گرفتند و پرسپولیس را تشویق می کردند. پس شما هم پرسپولیسی هستید.

پس از این افشاگری عادل فردوسی پور تاکید کرد شاید در دوره کودکی طرفدار پرسپولیس بوده اما الان هیچ علاقه خاصی به تیمی ندارد و کارش را می کند.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال که چند سال پیش خداحافظی غافلگیرکننده‌ای از فوتبال داشت، همچنین به مرور خاطرات 23 سال فوتبالش پرداخت. وی که اصرار داشت هیچ وقت تمایلی به حضور در پرسپولیس نداشته و هیچ یک از اعضای خانواده‌اش هم طرفدار این تیم نبوده‌اند، تاکید کرد بهترین گلی که در طول دوران فوتبالش به ثمر رسانده، گل دقیقه 90 در دربی شصت و نهم بود که باعث شد استقلال با همان گل پرسپولیس را شکست دهد.

فرهاد مجیدی درباره وضعیتش در این روزها بعد از خداحافظی از فوتبال اظهار کرد: از سن 14 سالگی فوتبال را شروع کردم و تا 37 سالگی بازی کردم. طبیعی است که دلم برای فوتبال تنگ شده است ولی نیاز به استراحت داشتم.

وی درباره حضورش در کلاس‌های مربیگری تاکید کرد: تنها هدفم همین است. یکی از دلایلی که از فوتبال خداحافظی کردم همین بود. من در کلاس‌های مدرک B کشور انگلیس شرکت کرده ام ولی برای کلاس‌های مدرک A گزینش دارند. تلاش دارم مدرک A را در یکی از کشورهای پرتغال یا اسپانیا دوره بگذرانم.
شك تنها حقيقته
پاسخ
سپاس شده توسط: