امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افشین نوروزی: فکر کردند ورزشکارملی، کارگر است که با زور بیرونش می ?
Rainbow 
پس از جلوگيري از ورود به اردوي تيم ملي
افشین نوروزی: فکر کردند ورزشکارملی، کارگر است که با زور بیرونش می کنند! شان من را زیر پا گذاشتند
ملی پوش المپیکی تنیس روی میز گفت: گفتن واقعیت به قدری برایشان تلخ بود که شان من را زیر پا گذاشتند و به زور از محل اردوی تیم ملی اخراجم کردند.

افشین نوروزی درگفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران درباره موضوع اخراجش از اردوی تیم ملی افزود: واقعا متاسف هستم برای رئیس های غیر ورزشی که نمی دانند یک ورزشکار ملی کوله باری از تجربه و افتخار برای ملت است آن وقت بدون اینکه به این موضوع توجه کنند فکر می کنند ما هم مثل کارگر ها هستیم که می توانند با زور ما را به کاری مجبور کنند از یک مدیری که نمی داند ورزش چیست و ورزشکار به چه کسی می گویند نمی توانستیم بیش از این انتظار داشته باشیم تقصیری هم ندارد از ورزش بی خبر است.

وی تصریح کرد: بعد از اینکه مصاحبه من در روزنامه شرق به چاپ رسید و صحبتهایی را در انتقاد منطقی به فدراسیون تنیس روی میز مطرح کردم انقدر سخنانم برایشان سنگین آمد و از خودشان ضعف نشان دادند که بلافاصله نامه ای را به من فرستادند و گفتند 30 دی به کمیته انضباطی بروم من ترسی و واهمه ای از این احضار ناجوانمردانه نداشتم و برای تمرین به آکادمی بین المللی رفتم اما گویا به کارمندان آنجا سپرده بودند که من را راه ندهند .
نوروزی ادامه داد: هر کدام از کارمندان آکادمی از آبدارچی گرفته تا هرکس را که می شد به سمت من فرستادند تا بیرونم کنند من هم محکم ایستادم و گفتم تا برای من نامه کتبی نیاورید من بیرون نمی روم اگر بدون نامه می رفتم امکان داشت مرا متهم کنند که خودم تمرین را ترک کردم. جالب است انگار من جرمی مرتکب شده باشم ماموران حراست باشگاه انقلاب را نیز به سمتم فرستادند و فکر کردند من از آنها می ترسم ولی من پای صحبت خودم ماندم.
زاارع پور خود گویا برایش سنگین می آمد هیچ چیز ننوشت بعد به جعفری پور مربی تیم ملی گفتند تو دو خط بنویس که نوروزی بیرون برود وی نیز قبول نکرد تا اینکه باقری دبیر فدراسیون به شکل مکتوب برایم نوشت و من از آکادمی و اردوی تیم ملی بیرون آمدم.
نماینده تنیس روی میز ایران در المپیک 2008 پکن گفت: صحبتهای من صحبت جدیدی نبود و بسیاری از بازیکنان پیش از این هم این انتقادها را مطرح کرده بودند. این حقیقت که ما در پینگ پنگ ضعف های زیادی داریم مسابقات قهرمانی کشور مسابقات داخلی اردیی که 2 سال تشکیل نمی شد، عدم اعزام ها و مسائل این چنینی... من خیلی منفی صحبت نمی کردم ، خنثی بودم به گونه ای حرف می زدم که روی حرف خودم بایستم احساس می کردم گذر زمان مسائل را حل کند ولی نه تنها بهتر نشد بلکه روز به روز بدتر شد و هیچ عملکرد مثبتی من در این دوره فدراسیون ندیدم.

وی خاطرنشان کرد: رفتاری که با من کردند زشت و زننده بود متاسفانه زارع پور تاکنون در پستهای قبلش همیشه معاون بوده و اکنون که رئیس شده همه چیز را از دید قدرت می بیند شاید تعریف کردن از فدراسیون دوره شهنازی در آن مصاحبه فدراسیون را از کوره در برد ولی من حقایق را گفتم و همیشه هم می گویند حقیقت تلخ است.

نوروزی درباره پیمان حسنی گفت: حسنی دو سال مخالف بود و سایتش پر از انتقادهای فدراسیون حتی بازیکنان را هم ترغیب می کرد اکنون چه شد که رويه اش عوض شد یک دفعه طرفدار فدراسیون گشت و پست گرفت؟ چه کسی جواب افت بازیکنان را در این مدت می دهد وی مقصر است و باید جواب تمام کارهایش را بدهد.

ملی پوش تنیس روی کشورمان تاکید کرد: دو سال اردو نداشتیم این هم روش، برایم مهم نیست که رای کمیته انضباطی چه باشد حتی اگر ده سال هم مرا محروم کنند اهمیتی ندارد من مدتهاست که فقط به خاطر دل خودم پینگ پنگ بازی می کنم و به اندازه کافی هم در این رشته بوده ام با این مدیریت غیر فنی پینگ پنگ به جایی نمی رسد./با
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: بانوی جنوب