امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افضل: مسئولان باشگاه گیتی پسند هنوز با من تماس نگرفتند
سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند گفت: درحال حاضر منتظر تماس مسوولان باشگاه هستم تا تکلیفم برای ماندن یا نماندن در تیم روشن شود.
علیرضا افضل سر مربی تیم فوتسال گیتی پسند در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: تلاشم باری برقراری ارتباط با مسئولان باشگاه بیهوده بوده است و امکان دسترسی به مدیریت باشگاه را نداشتم به همین دلیل درحال حاضر در بلاتکلیفی هستم و هیچ تصمیمی برای فصل آینده نگرفتم.
وی افزود: البته مسوولان باشگاه گیتی پسند نیز تاکنون تماس مبنی بر حضور کادر فنی با من نداشته اند و فعالیتم در این تیم نیز بستگی به نظر هیئت مدیره خواهد داشت.
روزنامه ها و خبرگزاری ها خبرهایی مبنی بر اینکه باشگاه مربیان دیگری را برای هدایت تیم در نظر دارد مشاهده کردم وی خاطر نشان کرد: خواستار فعالیت در تیمی هستم که به شرایط آن عادت کردم و می خواهم برای فصل بعد نیز همین تیم را هدایت کنم اما این تصمیم تنها مربوط به من نمی شود و مسئولان باشگاه نیز باید با حضورم موافق باشند زیرا مالکان و مسئولان حق دارند مربی مورد علاقه خود را انتخاب کنند. شاید در روزهای آتی باشگاه با من تماس بگیرد و با هم به توافق هم برسیم اما درحال حاضر هیچ چیز مشخص نیست.
افضل در پایان خاطر نشان کرد: چند باشگاه پیشنهاد همکاری به من داده اند اما به صورت رسمی نبوده و تا مشخص نشدن وضعیتم در گیتی پسند تصمیم تازه ای نخواهم گرفت./آق
می کوشم غــــم هایم را غـــرق کنم اما
بی شرف ها یاد گرفته اند شــنا کنند ...
حسين پناهي

پاسخ
سپاس شده توسط: