امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اقدام عجيب اين استاد دربرابر دخترمسلمان
#1
« جریکوار لاوارگ»، وکیل و استاد موسسه آموزش وکالت بعد از مشاهده دانشجوی باحجاب در کلاس خود، به دختر مسلمان نزدیک شد و از او خواست تا حجاب خود را بردارد، اما هنگامی که با اعتراض دانشجویان رو به رو شد، کلاس را ترک کرد و به سرعت در حالی که لباس هایش را از تنش در آورده بود به کلاس بازگشت.
[عکس: Professor-who-was-naked-in-the-classroom...az-com.jpg]
رفتار این استاد در کلاس موجب دخالت مسوولین و خارج کردن وی از کلاس شد، پس از آن مدیر موسسه از دختر مسلمان عذرخواهی کرد، اما استاد مربوطه جدای از عذرخواهی نکردن، تهدید کرد که علیه موسسه ای که به ارزش های کشورش احترام نگذارد، شکایت خواهد کرد. دختر جوان بعد از این واقعه روی پایگاه ارتباط جمعی خود نوشت: « به تمام کسانی که پوشاک اسلامی را نمی پذیرند احترام می گذارم ، اما بر این باورم که حق دارم با حجاب در همه کلاس ها حضور داشته باشم .» یکی از دانشجویان هم گفت: پیش تر نیز دختران محجبه بسیاری در کلاس های ما حضور داشتند ، اما تاکنون چنین اتفاقی نیافتاده بود.
..:..:.. دراين شهر بى صداقت رفاقت بى رفاقت ..:..:..
پاسخ
سپاس شده توسط:
#2
دیوانست استاده زیاد غصه نخورین...

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت،غصه هم می گذرد،!آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند،لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
پاسخ
سپاس شده توسط:


چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
14 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
ملکه برفی (۰۳-۱۰-۹۴, ۱۱:۰۳ ب.ظ)، نويد (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ)، €ستايش€ (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۱۴ ب.ظ)، فاطمه27 (۰۵-۱۰-۹۴, ۱۲:۴۲ ق.ظ)، revota1999 (۰۳-۰۸-۹۵, ۰۱:۰۵ ق.ظ)، armiti (۰۴-۱۰-۹۴, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، نفس2015 (۰۴-۱۰-۹۴, ۱۲:۵۸ ب.ظ)، برف سیاه (۱۱-۰۶-۹۵, ۱۲:۲۱ ق.ظ)، زينال (۱۱-۰۶-۹۵, ۱۱:۴۰ ق.ظ)، ثـمین (۱۱-۰۶-۹۵, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، m@hshid (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۹:۱۵ ق.ظ)، فاطمه۲۷ (۱۷-۰۹-۹۵, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۷-۰۶-۹۵, ۰۹:۵۰ ق.ظ)، d.ali (۱۷-۰۹-۹۵, ۰۶:۲۰ ب.ظ)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان